Gs bytme

Ben karar verırken eŞım dahıl herkes ne gerek var dedı. Ancak bu senınle ılgılı bır durum kendıne gÜvenın olmuyor. EŞıme kabul ettırmek ıÇın Çok uĞraŞtım. Bunun benı ne kadar olumsuz etkıledıĞını gÖrnce yıllar sonra kabul etmek zorunda kaldı. Bu nedenle baŞkasının deĞıl senın ne ıstedıĞın, nasıl mutlu olacaĞın Önemlı.

Slm ahmet arslan

Hımm, o zaman o doktora ameliyat olmuş birilerini bulup, onlara sorarsan daha iyi olur canım. Benim ameliyat sürecimde, herhangi bir tahlil vs yapılmadı. Ve kimseden de duyduğumu hatırlamıyorum. Ben öyleden önce ameliyat oldum, öyleden sonra kalkıp evime gittim. Yani öyleden önce öyleden sonra fark edermi bilmiyorum..

hımm, o zaman o doktora ameliyat olmuş birilerini bulup, onlara sorarsan daha iyi olur canım. Benim ameliyat sürecimde, herhangi bir tahlil vs yapılmadı. Ve kimseden de duyduğumu hatırlamıyorum. Ben öyleden önce ameliyat oldum, öyleden sonra kalkıp evime gittim. Yani öyleden önce öyleden sonra fark edermi bilmiyorum..

tşk ederim peki ne zaman uyutuldun. Odadamı?

tşk ederim peki ne zaman uyutuldun. Odadamı?

Selam DENİZ27. Nasılsın? Ameliyatına 2 gün kaldı. Heyecanlısındır eminim ama hiç heyecan yapma bence. Hiç de korkma. Ve seni ne zaman uyutacaklar vs. bunlarada kafa yorma bence. O güne kadar dikkatini dağıt, başka şeylerle meşgul ol. Yoksa stersinden kurtulamazsın.
Kendine çok iyi bak.

deepgreen çok teşekkür ederim. yarın bu saatlerde ameliyatta olacağım umarım herşey yolunda gider. ameliyat sonrası yazarım. artık kafam durdu zaten. artık sadece bran önce bitmesini istiyorum. keşke karar sonrası en kısa zamanda olsaydım diye çok düşündüm. bu süreç sadece insanı korkutuyor. hayırlısı. yazabileceğim en yakın zamanda olanları anlatırım. iyiki varsınız. sevgiler...

X