Gs bytme

manabir

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
135
0
46
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Göğüslerim çok küçük ve ameliyat olup olmama konusunda kararsızım. bekarım. ileride eşim olacak kişiye bunu söylemelimiyim yoksa söylememelimiyim. söylemesem anlar mı . ileride bir problem olursa söylemedim diye kötü olur mu?ama eşim olacak kişi göğüslerimin silikon oluğunu bilirse hiç hoş olmaz diye düşünüyorum. belki bu durum hoşuna gitmez. bilemiyorum . bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar var mı? çok kararsızım.yardıınıza ihtiyacım var.

Sevgili manabir ileride eşin olacak kişiyle ben ce bu çdurumu paylaş zaten konma yerine göre simetrik meme altı veya meme ucu kesilerin olacak ya da bir göğüs filmi çektirdiğinde orda iki adet silikon çıkıyormuş, o zaman ne yapacaksın? En iyisi iş ciddiye binip evlenmeden önce bu durumu eşinle paylaşman

sevgili elifnaz,
önerin için çok teşkkür edrim. aslında ben de söylenmesi taraftarıyım. söylemezsem psikolojim kötü yönde etkilenir. merak ettiğim için soruyorum ben de. göğüsü büyütenler illa ki söylüyorlar mı eşlerine veya erkek arkadaşlarına. bunu eşi öğrendiğinde ne gibi bir tepki veriyor. bu tepkiyi merak ettiğim için soruyorum. mesela sizin silikon var mı bilmiyorum ama. var ise eşiniz öğrendiğinde nasıl bir durum ortaya çıktı? bunu öğrenmek istiyorum. erkekler bundan rahatsızlık duyuyorlar mı?nasıl karşılıyorlar. bence bu çok önemli. silikonlu bir göğüse dokunmak bir erkek için nasıl bir duygu. ben erkek olsaydım istemezdim herhalde. bilemiyorum. çok kafam karıştı

Evet canım bende 3 ay öncesilikon ameliyatı geçirdim. Eşim başta çok karşıydı, ne gerek var falan diye itiraz etti. Ailesi kapalı olduğundan onunda duyguları bu yöndeydi. Ama ben kendim için istedim. Yaptırdım sonuçta o da ben de silikon olduklarını unuttuk bile diyebilirim. Silikon protezler meme yumuşaklığında çünkü, dokununca eline yapay bişey gelmiyor. Ayrıca görüntüsü o kadar güzel oldu ki o da karşı çıktığına pişman. Dediğim gibi sonradan öğrenmesi sana olan güvenini sarsar diye düşünüyorum, ama karar senin.

arkadaşlar sayenizde ıçim şimdi biraz daha rahatladı .eşle başından paylaşılması daha doğru sanırım. en azından onlar da bu durunmdan hoşlanıyorlar anladıım kadarı ile. sonuçta güzel bir göğüs olduktan sonra kim hoşlanmaz . fakat yapay olduğu insanın aklına bazen gelebilir.onun açıdan bu rahatsız edici olur mu acaba ?bana baktığında silikon aklına gelmez mi?elifnaz ameliyatını kime yaptırdığını öğrenebilir miyim.?ve maliyeti ne kadar tuttu?

bayıındır istanbulun bir semtti mi?elifnaz başka doktorlarla da görüşmüş müydün?nasıl bir uygulama yaptı sana ? çok memnun musun?çok soru soruyorum kusuruma bakmazsan eğer?

bayıındır istanbulun bir semtti mi?elifnaz başka doktorlarla da görüşmüş müydün?nasıl bir uygulama yaptı sana ? çok memnun musun?çok soru soruyorum kusuruma bakmazsan eğer?

Merhaba şeker hayır bayındır hastane gurubu Leventteki hastanesinde oldum. 4 doktorla görüştüm Aylin hanımı bir arkadaşım önerdi, onunla görüştükten sonra ona olmaya karar verdim. Buraya topic açtım, buradaki birkaç arkadaştan ok alınca kararım netleşti.:dance: Dual plane silikon kondu. Elbette memnunum canım. İstediğini sor yanıtlamaya çalışırım.

sevgili elifnaz,
önerin için çok teşkkür edrim. aslında ben de söylenmesi taraftarıyım. söylemezsem psikolojim kötü yönde etkilenir. merak ettiğim için soruyorum ben de. göğüsü büyütenler illa ki söylüyorlar mı eşlerine veya erkek arkadaşlarına. bunu eşi öğrendiğinde ne gibi bir tepki veriyor. bu tepkiyi merak ettiğim için soruyorum. mesela sizin silikon var mı bilmiyorum ama. var ise eşiniz öğrendiğinde nasıl bir durum ortaya çıktı? bunu öğrenmek istiyorum. erkekler bundan rahatsızlık duyuyorlar mı?nasıl karşılıyorlar. bence bu çok önemli. silikonlu bir göğüse dokunmak bir erkek için nasıl bir duygu. ben erkek olsaydım istemezdim herhalde. bilemiyorum. çok kafam karıştı

canım merak ettim, erkek arkadaşına ya da eşin olacak kişiye söyledin mi? Benim de içimi kemiren böyle bir tedirginliğim var. Ameliyat olalı 3 ay oldu ama hala söylemedim ben, ama evlenmeden önce de söylesem iyi olur diye düşünüyorum. Napıcaz biz ? :)))kafamçokkarıştı

canım aslına bakarsan ben söylemek istemiyordum baştan ama elifnaz hanımla yazıştıktan sonra için biraz rahatladı. eğer birgün bir şekilde bunu öğrenirse tedirginliği ve suçluluk duygusu ile (söylemediğim için)yaşayamam diye düşünüyorum şimdi. o da bilsin bence. benim henüz bir erkek arkadaşım dahi yok. ben ileri de erkek arkadaşım olursa diye yazmıştım. benim göğsümün biri diğerine göre daha küçük ve başı aşağıya doğru . simetrik de değiller yani. biri daha da küçük diğerine göre. bunları düzelttirdim demeyi düşünüyorum. çok kötü ama . bilmemesi daha kötü sonuçlar doğurur galiba. aslında yine de keşke söylemek zorunda kalmasak ne güzel olurdu. Çünkü bana her baktığında 'eşimin silikonlu göğüsleri var' diye içinden geçirir mi diye ben rahatsız olur muyum bilmiyorum. bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa lütfen yazabilirler mi ? onlar ne yapmışlar saklamışlar mı ? söylemişler mi?

panedla erkek arkadaşına hala söylemedin mi çok merak ettim

maalesef canım söylemedim. :)) Söylemeyi de uzun süre düşünmüyorum. Belki evlenmeden önce göğüslerime silikon taktırmak istediğimi söyleyerek "sanki hiç yaptırmamış gibi" belki de evlendikten sonra protezleri azıcık daha büyütme bahanesiyle değiştirmek istersem, göğüslerime ilk kez silikon koydurtmak istiyor izlenimi vererek söylerim. Doktor ilerde eşimin anlayamayacağını söylüyor. Bilmiyorum ne desem daha doğru olur. İnşallah öğrense de hislerinde değişen birşey olmaz.

bunu sorun yapacak erkek varsa zaten sizi yeterince sevmiyor demektir ileride söyleyin bu yüzden sizi terkederse kendi kaybeder

panedla ya canım ben de bu konuyu kafaya takmış durumdayım. hatta doktora da bu konuda danışacağım. . eminim içinden gülecek. bazeen söyleyim diye karar alıyorum. bazen de yok yok söylemeyim kötü olur diyorum. hoşuna gitmez bence. bilmemesi daha iyi. benimle beraber sır olarak kalmalı. bilse ne olacak keyfi kaçar bence. bende senin gibi senoryalar üretiyorum kafamdan canım yaaa. ama çok iyi bir senaryo bulamadım .bulunca bana da söyle canım.

yukarı da yazdığın senaryo fena değil. ben de buna benzer düşündüm. en çok korktuğuum şu, yarın birgün olur da kaza falan olur.röntgen çeklimek zorunda kalırsam . o da görürse. ortaya çıkarsa. diye korkuyorum. ama olmaz inşallah kaza falan.. bu konuda düşüncesi olan ya da tecrübe si olan arkadaşlar varsa lütfen yazın.

yukarı da yazdığın senaryo fena değil. ben de buna benzer düşündüm. en çok korktuğuum şu, yarın birgün olur da kaza falan olur.röntgen çeklimek zorunda kalırsam . o da görürse. ortaya çıkarsa. diye korkuyorum. ama olmaz inşallah kaza falan.. bu konuda düşüncesi olan ya da tecrübe si olan arkadaşlar varsa lütfen yazın.

bende söylemedim aman boşver bu yüzdenöi seviyorlar bizi bu benim hep istediğim bir ameliyattı ve oldum benim görüşlerime isteklerime saygısızlık yapıyorsa zaten ben onu istemem seven adam sırf içinizde 2 parça şey var diyemi kızıcak ya da kızmalı?

SLM ARKADAŞLAR PERŞEMBE GÜNÜ GÖĞÜS BÜYÜTME AMELİYATINA GİRİYORUM. BU FORUM SAYESİNDE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM ANCAK ÇOK KORKUYORUM. AMELİYATHANEYE GİRMEDEN Mİ UYUTUYORLAR?:tomato:

ARKADAŞLAR KİMSE YOKMU? PERŞEMBEYE AMELYATIM VAR VE SADECE 4 GÜNÜM KALDI. ÇARŞAMBA TAHLİLLER İÇİN GİDECEĞİM. BU TAHLİLLERDE MAMOGRAFİ DE ÇEKİYORLARMI? İNANILMAZ KORKUYRUM. AMELİYATIN SABAH OLMASIMI DAHA İYİ YOKSA ÖĞLENDEN SONRAMI? ACIYI ATLATMA AÇISINDAN?:1no2:

X