Gs bytme ameliyatnda korkulacak ekinicek hi birey yokmu.

bende 2 hafta once koltuk altından oldu 300 cc amelıyat sonrası bıle herkez soktaydı cunku benım cok az agrım vardı tek sorun kollar okdr kullanımı azalıo ama gercekten korkulcak en ufak bırsey bıle yokk ısteyen herkez inşallah sorunsuz bırsekılde yaptırır....

ben silikondan cok cekinen biriyim yani bilmiyorum yag enjeksiyonu daha iyi geldi bana ben simdilik hic bir islem yaptirmadim ama yag enjeksiyonu oluyomus galiba

ben silikondan cok cekinen biriyim yani bilmiyorum yag enjeksiyonu daha iyi geldi bana ben simdilik hic bir islem yaptirmadim ama yag enjeksiyonu oluyomus galiba

Ah be şekerim buradaki herkes bu aşamaların hepsini geçti merak etme. yağ enjeksiyonu 1.yılın sonunda 1/3'ü kalacak şekilde eriyor, ve nereden eriyeceği belli olmadığı için yamuk yumuk bir memen olabiliyor. Şu anda söylenen meme büyütme için tek yöntem protez maalesef :))))

arkadaşlar hangi dr u tavsiye edersiniz bide ücretleri hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi?

üüüüüfffffffffffffffffffffffff bende istanbulda değilim ki yaaaa:S burda nerde bulcam iyi güzel estetik yapan birini.birde cidden çok pahalıymış:S o kadar parayı cidden anca biriktiririm:'(

slm deniz evlisinve çok güzel göğüslerin olmuş süper bende bebekten sonra gögüs kalmadı bende düşünüyorum ama bişi merak ediyorum eşin dokunduğunda o içindeki silikon bayagı belli oluyormu yani ona yapay geliyormu teşekkür ederim

kaydirigubbakcemile5
slm deniz evlisinve çok güzel göğüslerin olmuş süper bende bebekten sonra gögüs kalmadı bende düşünüyorum ama bişi merak ediyorum eşin dokunduğunda o içindeki silikon bayagı belli oluyormu yani ona yapay geliyormu teşekkür ederim

ben ewli degilim :kedi: yaptıralı 1 ay oldu opuyorumnanaktan bn dokunuyorum hiç bi yerden ele gelmiyo :eek: yapay bişeymiş gibi degil..

Merhaba, senin adina cok sevindim. Bende ayni sekilde ameliyat olmak istiyorum fakat iyi bi cerrah bulmakta zorlaniyorum. Senin bana tevsiye edebileceginbi cerrah varmi istanbulda?

Saygilarimla,
yasemin

hayır dokunulduğunda belli olmuyor. ben eevlenmeden önce yaptırmıştım, eşim ben ona diyene kadar bişi anlamadı :) sizde dokunduğunuzda bişi elinize gelmiyor tabi kas altı olduğunda.

doğumdan sonra pek bozulmuyor dediler ama henuz bebeğim olmadı bu konuda tecrübesi olan paylaşabilirse sevinirim.

X