Göztepe, Selamiçeşme'ye gelebilecek temizlikçi arıyorum.

lale247

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.174
3
İş tanımı: 15 günde bir yer ve cam silinmesi, gerekiğinde ütü yapılması. Evde iki adet kedi mevcut. Hayvanları seven ve onların temizliğinden tiksinmeyen biri olması tercih sebebidir.

Bana gelen kadın uzakta oturduğu zaman zaman ulaşımda sorun yasayabiliyor. bu nedenle ulaşım sorunu olmayan bir bayan arıyoruz.

İş tanımı: 15 günde bir yer ve cam silinmesi, gerekiğinde ütü yapılması. Evde iki adet kedi mevcut. Hayvanları seven ve onların temizliğinden tiksinmeyen biri olması tercih sebebidir.

Bana gelen kadın uzakta oturduğu zaman zaman ulaşımda sorun yasayabiliyor. bu nedenle ulaşım sorunu olmayan bir bayan arıyoruz.

maltepede oturuyorum.özelden msj atamıyorum.özelden yada burdan bana ulaşırsanız hemen görüşebiliriz.

Birini buldum ama memnun kalmadım. Haftada 1 gün yada yarım aylıkla gelen birini arıyorum..

Merhabalar ben temizlik işi arıyorum.İstanbul anadolu yakasında oturuyorum.Güvenilir temiz ve titiz bir insanım ilgilenenler için tel: 0536 873 81 24 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Göztepe Umranıye cevresınde temizlik işi arıyorum hafta da bır gun yada 15 günde bır gun olabılır

Temizlikçi arıyorum ama var mı şuan siz egelen briisi? Hamileyim ve problem oldu artık bu temizlikçi bulmak.

Üsküdar Göztepe Umranıye cevresınde temizlik işi arıyorum hafta da bır gun yada 15 günde bır gun olabılır
Referans var mı? Yeni taşınacağımız bağlarbaşındaki boş 2+1 evin temizlenmesi gerekiyor. İnşaat pisliği vs yok bişey. Hala çalışıyorsanız görüşelim.

X