Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Göz tümörü olduğumu öğrendim..

Bir arkadaşımın annesini arkadaşımın ısrarla hastanede girişte 1 hafta kalması neticesiyle kasiktan girerek ameliyat etmişler.ameliyat yapmazmis doktorlar.diyeceğim o ki ısrarcı olun.pas etmeyin.Allah acil şifalar versin en kısa zamanda.

Cok gecmis olsun daha 2 gun once babamada gozunde tumor benzeri bi kitle olduğunu söylediler aynj sikayetle gtmisti sizin gibi bugn uludag universitesinde dr. Ozgur beye gtti gozundeki kitlenin sari nokta hastalığı olduginu soylemisler enjeksiyonla tedavi edeceklermis bi baska doktorada gidin isterseniz allah sifa versin

Merhaba hanımlar, yaklaşık 1 yıldır sağ gözümde oluşan ve gittikçe ilerleyen görme kaybı vardı ve şuan neredeyse hiç görmüyorum. bir sürü yanlış teşhis ve tedaviden sonra tümör olduğu ortaya çıktı. bazıları iyi huylu bazıları kötü huylu dedi. bizde ortada kaldık. Neyse sonuç olarak Hacettepede radyoterapi almama karar verildi. İlk defa böyle bir hastalığım oluyor. küçük bir kızım var, bana ihtiyacı var. Acaba bu hastalık hakkında bilgi sahibi olan ya da çevresinde olan var mı? internet bilgileri çok teknik ve makale düzeyinde anlayamıyorum.
Şu anda bir gözüm görmüyor geri gelir mi?( doktor tümörün göz sinirime ne kadar zarar verdiğini bilemedikleri için bi şey diyemem dedi) Ya da hayatımı tehdit eder mi? Varsa deneyimleriniz ki -umarım yoktur Allah kimseye vermesin- paylaşır mısınız kızlar?

Geçmiş olsun , uzaktan bi arkadaşım ameliyat oldu ve şuan sağlığına geri döndü , darısı başınıza .

Çok geçmiş olsun. Sizinki kadar ciddi olmasa da benzer bir rahatsızlık yaşıyorum. Ben hocami size önermek isterim. Bir arastirin. Ankara'da nöro oftalmoloji alaninda tek kendisi. Mutlaka fikrini almak işinize yarayacaktır. Özelden yazabilirsiniz.

Çok sağolun. ALLAH babanıza da şifa versin. onun rahatsızlığı ne? Ben yaşadığım şehirdeki tüm hastanelere gittim. en son Ankarada göz tümörleri konusunda alanının en iyisi dedikleri Hayyam Kıratlıya gittik. o radyoterapi önerdi. cyberkife teknolojisiyle sadece tümörlü bölgeye ışın veriyorlarmış. İnşallah Şifa olur, ne diyim. Allah büyük
Allah razı olsun.gortlak kanseri teşhisi ile gittik biz ve 1/A evresinde yakaladık mr da bile çıkmamıştı radyoterapi dendi 1,5 ay uygulandı sonrasında dilde mantar oluştu müdahele etmedikleri için şuan babam nefes alamıyor,5 gündür hastanede yatıyoruz.bi de utanmadan hemşire bile herkeste görülüyor bu olay diyor

Allah şifa versin tez zamanda insaallah. Lutfen iyilesince güzel haberlerinizi de paylaşın hep birlikte mutlu olalim :)

orbita emarı yani göz ve arkasının emarı çekilince anlaşıldı.
Valla benim de halamın başına geldi. Orbita tümörü orbita ameliyatları konusunda çok başarılı olan Prof. Murat Tunç göz kliniğine gittiydi. Öyle korkuyordu ki. Başkaları beyin yoluyla alacaz demiş. Murat Hoca Orbita konusunda çok iyi. Gözün kenarından tümörü tümüyle temizledi. Öyle memnun kaldık ki. Halam şimdi çok iyi gözü de gayet güzel görüyor. Bence Murat Tunç hocaya bir danışın derim. Orbita ameliyatları konusunda uzman.

Çok geçmiş olsun.
Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum.
Bir anda mı gitti görme yetiniz?
Hiç sinyal verdi mi? Arada gidip geliyor muydu?

Süslücümm benim babamda aynı hastalıkla savaşmış hemde ben 2 yaşındayken.o başardı atlattı sende başarırsın Allahın izniyle :)

Cok gecmis olsun daha 2 gun once babamada gozunde tumor benzeri bi kitle olduğunu söylediler aynj sikayetle gtmisti sizin gibi bugn uludag universitesinde dr. Ozgur beye gtti gozundeki kitlenin sari nokta hastalığı olduginu soylemisler enjeksiyonla tedavi edeceklermis bi baska doktorada gidin isterseniz allah sifa versin
Bende de sarı nokta var enjeksiyonlarin faydasi oldu mu yaşım 24 enjeksiyon önerdiler avastin galiba adi

Merhaba hanımlar, yaklaşık 1 yıldır sağ gözümde oluşan ve gittikçe ilerleyen görme kaybı vardı ve şuan neredeyse hiç görmüyorum. bir sürü yanlış teşhis ve tedaviden sonra tümör olduğu ortaya çıktı. bazıları iyi huylu bazıları kötü huylu dedi. bizde ortada kaldık. Neyse sonuç olarak Hacettepede radyoterapi almama karar verildi. İlk defa böyle bir hastalığım oluyor. küçük bir kızım var, bana ihtiyacı var. Acaba bu hastalık hakkında bilgi sahibi olan ya da çevresinde olan var mı? internet bilgileri çok teknik ve makale düzeyinde anlayamıyorum.
Şu anda bir gözüm görmüyor geri gelir mi?( doktor tümörün göz sinirime ne kadar zarar verdiğini bilemedikleri için bi şey diyemem dedi) Ya da hayatımı tehdit eder mi? Varsa deneyimleriniz ki -umarım yoktur Allah kimseye vermesin- paylaşır mısınız kızlar?
merhaba aradan çokta zaman geçmiş ama sormak istedim durumunuz nasıl oldu aceba.Benimde optik sinir kılıfı menengiomu şikayetim var gebelikte ortaya çıktı görme azlığı ve hiç görememe durumum oluştu fakat gebelikten 1 kaç ay sonra görme yetim çoğunlukla düzeldi.2 kere 3 ay aralıkla mr çekildim bt çekildim bu şekilde ortaya çıktı..sizde düzelme oldu mu aceba..

X