GÖZ RENGİ DEĞİŞTİRME LAZER

beysumedical

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2016
5
0
42
Arkadaşlar bu konuyu ciddi ciddi arştırıyorum. Kahverengiden maviye değil ama ela gibi birşey istiyorum.
2 yer buldum bir tanesi ispanya barcelonada eyecos kliniği bir tanesi de meksikada yeuxclairs kliniği.
2014 yılından bugune neredeyse tüm forumları okudum ama bazıları olumlu yazmış bazılarıda olumsuz yazmışlar.
Kimisi renk değişti demiş kimisi yalandan ibaret demiş.
2 yıl içinde denemeyi düşünüyorum özellikle barcelonada bu süreçte buradan tecrübeleri olan arkadaşlar var ise fikir alış verişi yapabilirmiyiz.

Bu amelyat yeni yeni popüler olmaya başladı ben daha fazla insanın yaptırmasını beklerdim sanırım. Onun dışında bir damla vardı 17 yaş sonrası kullanılabiliyor 1 yıl kullanırken zaten renk değişiyor 1 yıl da kullanmadan o renk kalıyor yani toplam 2 yıl gibi bir süre renkli gözlü olabiliyorsunuz. Onun adı da eyecos damla tarzı bişeydi tr de yok.

Fancydrops muş ismi

Eklentiler

• Screenshot_20240304-180140_Chrome.jpg
    Screenshot_20240304-180140_Chrome.jpg
    161 KB · Görüntüleme: 29
YAPTIRAN OLDU MU HİÇ EYECOS KLİNİKTE
FORUMLARDA YAZILANLAR İSPANYOLCA ŞU ŞEKİLDE ÇOK KİŞİ GELİYORMUŞ ORAYA ANCAK TAM TAMİN EDİCİ GÖRÜNTÜLER YOK.
ZATEN BİR ANDA ZART DİYE RENGİ AÇMIYORMUŞ. İLK SEANS SONRASI BİRAZ SONRA 4 AY 2. SEANSTA KAHVERENGİ BİR GÖZ KOYU YEŞİL OLUYOR DEMİŞLER.
SANIRIM TATMİN OLMAYANLAR KAHVERENGİ GÖZLÜ OLUP ,AÇIK MAVİ İSTEYENLER BENCE.
BEN İSE KAHVERENGİ GÖZLÜYÜM SADECE 1 SEANS GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ELA BANA YETER BU BAŞLIĞI CANLI TUTARSAK BURADAN PAYLAŞIM YAPALIM

"Merhaba arkadaşlar, Lazer ile Göz Rengini ömür boyu değiştirmek isteyen kişiler bana ulaşabilirler. Instagram adresinden ... 'a mutlaka ulaşmananızı tavsiye ederim. Ben yaptırdım çok ama çok mutluyum. Gözlerim inanılmaz güzel mavi oldu ve ömür boyu benim artık :) İyi ki varlar, doktor beye ve ekibine sonsuz teşekkürler ... :)"
BAŞKA BAŞLIKTA BU ŞEKİLDE YORUM BULDUM BUNLARA KESİNLİKLE İNANMIYORUM AMA EYECOS BANA BİRAZ DAHA İNANDIRICI GELDİ
DR ADI PEDRO GRİMALDOS 2014 TEN BERİ VAR PİYASADA ONA GİDEN OLDU MU MUHAkka bizim ülmekimizden yaptıran olmuştur diye düşünüyorum

Arkadaşlar bu konuyu ciddi ciddi arştırıyorum. Kahverengiden maviye değil ama ela gibi birşey istiyorum.
2 yer buldum bir tanesi ispanya barcelonada eyecos kliniği bir tanesi de meksikada yeuxclairs kliniği.
2014 yılından bugune neredeyse tüm forumları okudum ama bazıları olumlu yazmış bazılarıda olumsuz yazmışlar.
2 yıl içinde denemeyi düşünüyorum özellikle barcelonada bu süreçte buradan tecrübeleri olan arkadaşlar var ise fikir alış verişi yapabilirmiyiz.

Ben gözlükten kurtulmak için bile hala lazere güvenip gidemiyorum ya kör olursam diye🤣 ya ilerde lazım olur da bir şey yaptıramazsam önceki operasyon yüzünden diye evham yapıyorum :KK70:
ben yaptırmazdım çok istesem renkli göz, lens takardım heralde en fazla

zombi gibi olmuşlar ama lens varmış gıbı

Kerato eye color diye bir sayfa var Türkiye de videoları var oraya bakabilirsiniz dün düşmüştü keşfetime..