Göz problemi

6 aya kadar normal diye biliyorum. Sonrasında devam eidyorsa önlem alınıyor. Zaten 6. Ayda ve yaşlarında göz muayenesi öneriliyor.

Hanımlar merhabalar bebeklerde göz kayması olur mu
Doğumdan 5 gün sonra bebeğimin gözü şaşı oldu bir gözü bir yerde falan korktum. Çocuk doktorunu aradık video çekin atın dedi. Yakaladım attım. Bebek daha 5 günlük göz problemi olduğu belli olmaz. Henüz göz kaslarını kontrol edemiyor korkma takipte kal yine dedi, bundan bir sonuç çıkmaz diye söyledi. Bir kaç ay sonra devam ederse göz doktoruna gidersin dedi. Geçer büyük ihtimal dedi.

Doğumdan 5 gün sonra bebeğimin gözü şaşı oldu bir gözü bir yerde falan korktum. Çocuk doktorunu aradık video çekin atın dedi. Yakaladım attım. Bebek daha 5 günlük göz problemi olduğu belli olmaz. Henüz göz kaslarını kontrol edemiyor korkma takipte kal yine dedi, bundan bir sonuç çıkmaz diye söyledi. Bir kaç ay sonra devam ederse göz doktoruna gidersin dedi. Geçer büyük ihtimal dedi.
Düzeldi mi canım şu an nasıl bebişin ne kadarlık oldu kaçıncı ayda düzeldi

Arkadaşım göz kaymasının yalancı olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Göz kasları henüz gelişmediği için oluşabilen bir durum. Eğer sürekli bir bakış bozukluğu varsa o ayrı ama bir şeylere odaklanırken ederken oluyorsa o zaman normal. 6. Ay göz muayenesi ne mutlaka gidin. Şu andada anlayabilmek için rutin doktoru baksın eğer doktora gidemiyorsanız sağlık ocağınızdan rica edin

X