Göz mezoterapisi yanlış işlem mi yapıldı?(resimli)

Lizzie8919

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
235
115
Merhaba kırışıklık ve morluklar için gözaltı mezoterapisi ilk seans yapıldı. İlk gün sadece ödem olur denmişti şuan baktığımda eskisine göre daha kırışık, bu nasıl olabilir anlayamadım? Şişlikten ötürümü ? İnternette mezoterapiden sonraki ilk gün cok mimik yapmamak gerektiğini okudum kırışıklık cıkmasın diye bana doktor söylemedi. Yaptıran yada yorumu olan varmı? İki fotoğraf ekliyorum ikisinde de makyajsız ve gülüyorum grili olan bugünden,gerçekten çok üzgünüm

Eklentiler

• bf44d91d-baf1-4d79-b81f-4973e9e1293d.jpeg
    bf44d91d-baf1-4d79-b81f-4973e9e1293d.jpeg
    31,9 KB · Görüntüleme: 1.039
  • 4784fb7b-07b6-4460-9e3a-1f6722afe966.jpeg
    4784fb7b-07b6-4460-9e3a-1f6722afe966.jpeg
    23,6 KB · Görüntüleme: 909
Merhaba kırışıklık ve morluklar için gözaltı mezoterapisi ilk seans yapıldı. İlk gün sadece ödem olur denmişti şuan baktığımda eskisine göre daha kırışık, bu nasıl olabilir anlayamadım? Şişlikten ötürümü ? İnternette mezoterapiden sonraki ilk gün cok mimik yapmamak gerektiğini okudum kırışıklık cıkmasın diye bana doktor söylemedi. Yaptıran yada yorumu olan varmı? İki fotoğraf ekliyorum ikisinde de makyajsız ve gülüyorum grili olan bugünden,gerçekten çok üzgünüm

Fotoğraf açıları farklı, açı farkı sizi yanıltıyor olabilir mi ?

Bu konuda cok bilgim yok ama işyerinde morluklar icin biri yaptırmıştı. Birkaç gün işlemden dolayi morluklar cok belirginlesmisti ama sonra geçti.

İkisi de aynı bana öyle geldi farklı gelmedi grili fotoda gözalti daha mor o da islemdendir heralde ama kırışıklık aynı.

X