Göz Makyajı Göz Makyajında Tonlama

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hulyab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
97
5
Arkadaşlar ben göz makyajı yaparken tonlama yapmak istiyorum bazen beceriyorum bazen hiç yapamıyorum beceren varsa lütfen ipuçlarını anlatabilirmi bu arada daha önceden konu başlığı açıldıysa özür dilerimsenağlamafisfisfis

canım ten rengin falan onemli ama bak ben naptıgımı anlatayım
sarısın beyaz tenliyim zaten gozlerim iridir kaslarım kavislidir ama su makyajla cok dogal ve derin gozler elde ediyorum
bej rengi far göz kapağım
acık kahverengi göz kapagı ve kas kavisi arası
yavruagzı ten rengi karısımı kas kavisi boydan boya
ve göz altıma koyu yesil
benim bu renkleri tam buldugum farım catherina arley silky touch 102 no

bende beyaz tenli kahverengi göz vve saça sahibim .bana nasıl renkler gider acaba.?

bende beyaz tenli kahverengi göz vve saça sahibim .bana nasıl renkler gider acaba.?

selam.... bende ayni durumdayim beyaz tenli ve kahverengi gozlerim var... ve bana en iyi giden renk kahverengi far...daha dogrusu kahve ve tonlari...istersen bi dene gozlere derinlik katiyo

selam.... bende ayni durumdayim beyaz tenli ve kahverengi gozlerim var... ve bana en iyi giden renk kahverengi far...daha dogrusu kahve ve tonlari...istersen bi dene gozlere derinlik katiyo

evet canım zaten göze derin ve dogal bi gorunum vermek istiyosan kahve bej tonlarını kullanacaksın özelliklede acık tenliysen

fıstıklar selam,

kahvenin yanı sıra gri tonları da gözlerinizi çok güzel ortaya çıkarıyor..tavsiye ederim..
beyaz tenli sarışınım..ve genel de makyaj yaparım..tonlamayı kaş altına beyaz, göz kapağına gri sürerim..iki-üç tom koyusunu da göz kapağının kenarına geçerim ama bunu süngerli fırça ile değil tel tel olan fırça ile sürerim..hem yoğun yapmaz hem de rengini daha net verir...göz kaleminizi siyah-lacivert çekmenizi tavsiye ederim...

sevgiler
:1hug:

bende beyaz tenli siyah saçlıyım.genellikle açıktan koyuya doğru kullanınca farı daha güzel bir etki yaratıyor.çok püf noktalarını bilmiorum ama.

X