Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
aaa bitmiş oylama,misafir trafiğinden vaktim olmadı ki çooook tebrik ederim @Koalina:KK68: devamını dilerim canım:KK9::KK9:

yaşasın ben de ikinci oldum :KK73::KK73:
Teşekkür ederim canım, çekişmeli geçti bu yarışma:KK70: Ben de seni tebrik ederim

Teşekkür ederim canım, çekişmeli geçti bu yarışma:KK70: Ben de seni tebrik ederim

teşekkür ederim güzel gözlü arkadaşım, yarışma bittiğine göre sorabilirim, ışıklandırmayı nasıl yaptın flaşlarla mı? sanki stüdyoda spotlar yüzüne vurmuş gibi çok hoş çıkmış resimlerin...merak ettim tiyo istiyorum:KK48:

teşekkür ederim güzel gözlü arkadaşım, yarışma bittiğine göre sorabilirim, ışıklandırmayı nasıl yaptın flaşlarla mı? sanki stüdyoda spotlar yüzüne vurmuş gibi çok hoş çıkmış resimlerin...merak ettim tiyo istiyorum:KK48:
Ay hayır ya bildiğin avize lambasını duya takarak yaklaştırdım yüzüme. Lamba sarı ışık olduğundan öyle çıktı ama yapacak bir şey yoktu:)

buarada yapmak isteyipte bir türlü yapamadığım açıklamamı da vakit bulmuşken yazayım, benim makyajı renkli bulan arkadaşlarım için, evet bence de çok renkli mecburen öyle oldu, elimdeki malzemeleri değerlendirdim bir de resimlerde geçişler belli olsun diye fırçamı ıslatarak farı mı sürdüm epey uğraştım , bu renkleri bende gelinliğimin üstünde kullanmak istemezdim ama dediğim gibi mecburen:KK66:

oh yazdım rahatladım:KK70:

Eklentiler

• frer.png
    frer.png
    247,4 KB · Görüntüleme: 101
aslında evet ışıklandırmayı masa lambalarıylada yapabilirdik, olmadı el feneri evde stüdyo havası süper olurdu bir daha kine kesinlikle şoklama yapacağım ne kadar ampul varsa suratıma :KK70::KK70: abartıp piliç gibi kızarmam inşaallah:KK49:

kombine katılacak mısın Koalina, aslında istiyorum ben nedense cesaret edemiyorum çok ağır eleştiri almaktan korkuyorum :KK53::KK17:

aslında evet ışıklandırmayı masa lambalarıylada yapabilirdik, olmadı el feneri evde stüdyo havası süper olurdu bir daha kine kesinlikle şoklama yapacağım ne kadar ampul varsa suratıma :KK70::KK70: abartıp piliç gibi kızarmam inşaallah:KK49:

kombine katılacak mısın Koalina, aslında istiyorum ben nedense cesaret edemiyorum çok ağır eleştiri almaktan korkuyorum :KK53::KK17:
Katılmak istemiyorum:)
Sonra o boyla bu çizme olur mu, o bacakla bu etek olmuş mu eleştirilerini duymak istemem:KK70:

şekerim hamileyim moda filan kalmadı bende koca göbekle de çok tarz olamıyorum malesef 5 ay sonra görüşürüz bu konuda inşallah doğum sonrası

bence hamileler daha şık olabiliyorlar ya da ben çok beğeniyorum, çok sevimli geliyorlar bana, bazen öyle hamilelere denk geliyorum ki hayran hayran bakıyorum:KK66:, bence fikir vermek için katılabilirsin değişiklik olur:KK49:

X