Göz kapağı estetiği izleri geçmiyor

mimozamnerde

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2022
45
6
32
Göz kapağı ameliyatı olan arkadaşlar izleriniz ne zaman azaldı :KK43: bi de pütür pütür benim ne yapmam lazım geçmesi için 16 gün oldu geçmiyor

Eklentiler

• IMG_2916.jpeg
    IMG_2916.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 237
Göz kapağı ameliyatı olan arkadaşlar izleriniz ne zaman azaldı :KK43: bi de pütür pütür benim ne yapmam lazım geçmesi için 16 gün oldu geçmiyor
Nasıl oldunuz? Ben ameliyat oldum 2.kez 6 yıl önce olmuştum sıfır izle atlattım, şimdi iz var kızpkırmızı dikişlerim reaksiyon dedi dr, maxidex verdi 10 gün sürdüm sanki daha çok kızartıyor gibi. Dikişler alındığında iz sıfırdı 10.günden sonra kızarmaya başlayıp giderek ilerkedi iyileşme sürecinde oldu şaşkın ve çok üzgünüm

Merhabalar
Benimde bugün 38.günüm 15.günde Scarex iz kremine başladım o bitince Contratubex e geçtim ama beni mahvetti kızarıklık kaşıntı batma yanma başladı eczacı tanıdığım ile görüştüm çok etkili olduğunu bunların normal olduğunu söyledi ama ben dayanamadım bıraktım tekrar Scarex aldım dayanabilsen daha iyi sonuç alırsın dedi ama dayanılacak gibi değildi 2.ayımda sabahları onu sürüp akşamları Scarex ile devam etmeyi düşünüyorum Contratubexi bırakınca bugün kızarıklığımdan eser kalmadı inşallah sizinde işinize yarar Contratubex kullanmayı düşünen varsa cildiniz hassas ise ona göre karar verin diye paylaşmak istedim iki krem arasında ki farkı da paylaşıyorum sizinle izi daha az olanın üstünde Scarex var

Eklentiler

• IMG_0785.jpeg
    IMG_0785.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_0809.jpeg
    IMG_0809.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_0808.jpeg
    IMG_0808.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_0807.jpeg
    IMG_0807.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar bnm bilgi edildiğime göre, eriyen dikiş enfeksiyon a olan oluyormuş. Dikişli olan da izi kalmaması az oluyormuş. Bazı doktorlar dikişi alınani tercih ediyorlarmış. Bide sakın makyaj yapmayınız gözünüze boya sürmeyiniz. kimyasal oldu deyip kendi hatalarıda olsa asla kabul etmiyorlar bilginiz olsun ...

X