Göz kapağı ameliyatı sonrası dikiş izi geçmiyor

A4497A80-1E4A-42FE-ADB3-20C432BB085D.png

Dikişlerinizide sorun yapmayın; belli belirsiz bi ize dönüyor zaman içinde.. iz giderici kremler kullanabilirsinizde..Benim dışarı olan dikişim kaşımın hizasında onun bittiği yerde son buldu. Sizinki daha uzunmuş. Ama bu göz kapak yapısıyla alakalı bir durum..Önceki halinizi bilmiyorum ama dr niz alınması gerektiği için almıştır🙏

merhaba, maalesef gitmedi gitmezmis de artik zaten. lazerle belki azicik gider diyorlar ama inanin korkuyorum biseyler yaptirmaya, piyasada isini iyi yapan insan yok cunku
Doktor iyisi öğrenebildinizmi ?? Bu tv deki artistler nasıl oluyor lar hele seda ne çabuk iyilesiyorlar....GÖZ kapağı göz doktorami olmaliyiz ..estetik mağdurlarını da duyuyoruz ...bu işi çözemedim ...

Bende katiliyorum buna, tek bir kotu yorum bile es gecilmemeli ben de boyle bir hataya dustum sonradan farkettim hep guzel olmus olan bir kac ayni resmi paylasiyorlar sosyal medyada suan o kadar pismanim ki gozlerim cukur cukur oldu izlerim gecme

Merhaba izleriniz geçti mi acaba 3. Aya girecegim izlerim duruyor hatta scar oluştu kabardı yara çok üzgünüm

Merhaba, cok gecmis olsun uzuldum. Benim izlerim gecmedi gecmeyecek de. 3 ay az bir sure degil bu arada hic mi gecmedi sizin izleriniz? Acaba o jel iz giderici
kremi erken mi kullanmaya basladiniz? onun hemen kullanimi alerji yapar demisti bana dr. Doktorunuz size sakin ol gececek bekle falan diye zirvaliyorsa ciddiye almayin derim mutlaka gidin bir plastik cerraha ya da cildiyeye bilmiyorum artik ama gidin yani

X