goygoyu yarıda kalanlar için devam konusu 😂

Bende ozeniyorum yabancilara. Youtubedan gezginlwri takip ediyorum. Sokaga tukurmuyolar, gereksiz korna calmiyolar vs ama ciplaklar kampina ozenmekte ne bileyim ahshah
özenmiyo ki modernlik anlayışı çıplaklık 😂 muhafazakar, pariste ve ispanyada yaşamış, çıplaklığı elit ve modernlik sanan, hayatında yaşadığı semtten kafasını çıkarmamış güzel bi profildi. yazık oldu 😂

Milliyetçiliğimi kimse sorgulamasın :KK70:
images (43).jpeg

Acces de çok üzülcek pınarın konusunu kaçırdığı için. Kim bilir neler yaşıyor şu an
access de izmirde şu an 😂😂 inşallah seneye bi kahve buluşması ayarlarız 😂 kıyamam o öğrendiğinde kendini konaktan denize atar 😂

özenmiyo ki modernlik anlayışı çıplaklık 😂 muhafazakar, pariste ve ispanyada yaşamış, çıplaklığı elit ve modernlik sanan, hayatında yaşadığı semtten kafasını çıkarmamış güzel bi profildi. yazık oldu 😂

Bu ifsadan sonra siteye tekrar gelmeye cesaret edemez yazik oldu 🤣

accessdenied accessdenied zengin kizim mülteci gibi konaktan denize mi atlayacak sandin. O cesme plajlarindan atlar anca 🤣
doğru valla ben fakirim konak iskele dışında deniz mi görmüşüm 😂 az önce takma tırnak yaptırmıyorum diye fakir olduğum bir daha tasdiklendi zaten 😂

X