Görümcemin ayaklarıma yaptığı yorum. Cidden öyle mi kızlar

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.000
4.189
Kızlar selam. Ben normalde açık ayakkabı tercih ederdim ama bi gun görümcem ayak parmaklarımın şekil olarak biraz çirkin olduğunu , bu yüzden açık ayakkabının yakışmadığını söyledi ve takıntı oldu bende. Aslında bende farkındaydım güzel olmadığının bayada takıyordum kafama baş parmağın yanındaki daha uzun çünkü.ama saklama ihtiyacı hissetmezdim ne bulursam giyerdim. Buarada bu ayakkabı ayağıma küçük oldu. Değiştireceğim ama gerçekten çirkin duruyorsa bu model almayacağım. Çok beğendim aslında elbiseme tam uydu ucu kapalı olarak 11 cm kalın topuklu bulamadım. Hep topukları kısa.
ama yorumlarınıza açığım rezil olmak istemiyorum ne düşünüyorsunuz:110::bicak:

Bence ayağınız bakımsız sadece. Herkesin ayak şekli bir değil, şekilden itibaren çirkin denemez bana göre. Ama düzenli pedikür ve kullanıyorsanız temiz bi oje ile bence şık durur.

Bence ayağınız bakımsız sadece. Herkesin ayak şekli bir değil, şekilden itibaren çirkin denemez bana göre. Ama düzenli pedikür ve kullanıyorsanız temiz bi oje ile bence şık durur.
Evet maalesef 😔 oje de kesinlikle süreceğim biraz daha güzel görünür sanırım vazgeçmekte istemiyorum ama ne bileyim düğünde bile baya inceliyor insanlar artık😊

Evet maalesef 😔 oje de kesinlikle süreceğim biraz daha güzel görünür sanırım vazgeçmekte istemiyorum ama ne bileyim düğünde bile baya inceliyor insanlar artık😊
Dost başa düşman ayağa derdi büyüklerimiz. Ayağınıza laf edenlerin başka derdi mi yok yoksa kusur mu arıyorlar diye düşünürdüm ben olsaydım :))

Dost başa düşman ayağa derdi büyüklerimiz. Ayağınıza laf edenlerin başka derdi mi yok yoksa kusur mu arıyorlar diye düşünürdüm ben olsaydım :))
Aynen öyle, kafama takmama sebep oldu şimdi giydiğimde herkes ayağıma bakıyor gibi hissedeceğim kesin. Birde acaba gerçekten kötü görünüyor da iyiliğim için mi söyledi diye de düşündüm😊

Bende ayaklarımı beğenmiyorum.Sizinkine benziyor biraz 😅Ama kimse pek dikkat etmiyor ayaklara.Biz taktiğimiz için herkes bakıyor sanıyoruz.Baska birinde görünce kötü gelmiyor bana mesela.Sizin de kötü durmuyor.

Bende ayaklarımı beğenmiyorum.Sizinkine benziyor biraz 😅Ama kimse pek dikkat etmiyor ayaklara.Biz taktiğimiz için herkes bakıyor sanıyoruz.Baska birinde görünce kötü gelmiyor bana mesela.Sizin de kötü durmuyor.
Kesinlikle öyle, bende hiç dikkat etmem incelemem kimsenin ayağını ama bi cesaret giyeceğim sanırım çünkü bulamıyorum istediğim ayakkabıyı 😔duruşu çok hoşuma gitti. (içinde ayağım yokken :KK70:) ama kot ile falanda çok hoş durdu

Biraz bakım lazım sadece bir de ayakkabıda bu modeller artık baya demode bence

Biraz bakım lazım sadece bir de ayakkabıda bu modeller artık baya demode bence
Ucu daha açık tek bantlar da sanki daha çok belli olacak gibi parmaklarım o yüzden 😔 bu kalın topuklu baya rahat ettim birde yüksek topuklu lazım bana özel gün için 🤗

Ucu daha açık tek bantlar da sanki daha çok belli olacak gibi parmaklarım o yüzden 😔 bu kalın topuklu baya rahat ettim birde yüksek topuklu lazım bana özel gün için 🤗
Görümcenizi sallamayın yani düşünmüş düşünmüş ne b*k atsam diye bunu bulmuş bence bişey yok ayağınızda. Rahatsanız bu ayakkabıyla okey zaten önemli olan sizin mutlu hissetmeniz

Görümcenizi sallamayın yani düşünmüş düşünmüş ne b*k atsam diye bunu bulmuş bence bişey yok ayağınızda. Rahatsanız bu ayakkabıyla okey zaten önemli olan sizin mutlu hissetmeniz
Çok teşekkür ederim haklısınız 🤗🌼

Gocmen misiniz? Greek tipi ayaginiz var. Esimin ve oglumun da ikinci parmagi bas parmagindan daha uzun. 🥲

Pedikur yaptirmaniz kafi olacaktir. Bir de farkli bir ayakkabi secerseniz gayet hos olur. Ama kesinlikle cirkin degiller. 🌸

Gocmen misiniz? Greek tipi ayaginiz var. Esimin ve oglumun da ikinci parmagi bas parmagindan daha uzun. 🥲

Pedikur yaptirmaniz kafi olacaktir. Bir de farkli bir ayakkabi secerseniz gayet hos olur. Ama kesinlikle cirkin degiller. 🌸
Merhaba çok teşekkür ederım uygulayacağım mutlaka 🥰😊

X