Evlat Edinme Gönülden Tebrik Ettiğim Temizlik Görevlisi

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

fildisisahili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2015
2.244
2.857
Bu sabah ofisi temizlemeye görevli bir bayan geldi. Kendisi 3 çocuk ve 1 torun sahibi bir kadın. Emekliliğine az kalmış. Henüz üniversite okuyacak çocuğu var.

Nerden estiyse bana dediki, torunum olalı çok duygusallaştım. Bebeğimizi kucağımıza alıp sevdiğimde hep sahipsiz bebekler aklıma geliyor ve kendimi tutamıyorum dedi. O kadar çok kafasına takılmış ve vicdanı rahatsız olmuşki, evlatlık almayı düşünüyorum dedi.

Tabi maddi destek de lazım. İnşallah böyle bir fırsatım olur, emekli olur olmaz bunu yapabilirim dedi. O günleri gördüğümde hastalanmazsam neden olmasın dedi. Şöyle elime güzel bir maddi fırsat geçse, hacca gideceğime tüm paramı bir melek edinmek için harcasam dedi. Bunları anlatırken gözleri dolu dolu oldu.

Ne kadar duygulandım anlatamam. Çünkü benim hayallarimde de bir meleğe annelik etmek var.
Böyle güzel kalpli insanların olduğunu bilmek bile huzur veriyor. Şimdiye kadar melek sahibi olmuş ve olmayı düşünen herkesin Allah yardımcısı olsun.

X