Gönül Dağı

Biz de eşimle izliyoruz çok samimi bir dizi güldürüyor ağlatıyor. Hele Ramazan favorimiz.
Evet biz de eşimle izliyoruz.
Aynen favorimiz de Ramazan😉

Şöyle ki, hani böyle çeşitli salaklıklarla absürdlüklerle komik olmaya çalışan tiplemeler olur, öyle dizileri sevmem, zoraki şive yapmaları falan..
Ama bu tamamen onların uzağında acayip samimi ve güzel geldi bana.
Hem çok gülüyor hem ağlıyorum🤩

Evet biz de eşimle izliyoruz.
Aynen favorimiz de Ramazan😉

Şöyle ki, hani böyle çeşitli salaklıklarla absürdlüklerle komik olmaya çalışan tiplemeler olur, öyle dizileri sevmem, zoraki şive yapmaları falan..
Ama bu tamamen onların uzağında acayip samimi ve güzel geldi bana.
Hem çok gülüyor hem ağlıyorum🤩
Aynen öyle hiç zorlama değil sanki gerçekten o karakterler varmış gibi hepsinin yansıtmaya çalıştığı şey çok iyi geçiyor. Mesela Veysel içe kapanık ama öfke problemi yaşayan biri tipine falan çok uygun hiç sırıtmıyor.
Gülmekten öldürmüyor belki ama izlerkez keyif veriyor insana. Gereksiz entrika ve çarpık ilişki yok.

Aynen öyle hiç zorlama değil sanki gerçekten o karakterler varmış gibi hepsinin yansıtmaya çalıştığı şey çok iyi geçiyor. Mesela Veysel içe kapanık ama öfke problemi yaşayan biri tipine falan çok uygun hiç sırıtmıyor.
Gülmekten öldürmüyor belki ama izlerkez keyif veriyor insana. Gereksiz entrika ve çarpık ilişki yok.
Evet tamamen aynı fikirdeyim.
İnce espriler oluyor onlar komik.
Ve her bir karakter ayrı güzel ve doğal.
Ailece şöyle tedirgin olmadan abuk bir durum yaşanmadan izlenen bir dizi.

X