Gonal f 300

Ayy sağlıklı ilerlesin inşallah🤲 ya bana da ilaç dozu yüksek verdim ama yumurtaların çok azı yanıt vermiş dedi bı tık moralim bozuldu ama ctesiye kdr belki dengeler değişir dimi ya.hastaydim bsey yiyip icemedim de suniki gün dikkat edeyim

Ayy sağlıklı ilerlesin inşallah🤲 ya bana da ilaç dozu yüksek verdim ama yumurtaların çok azı yanıt vermiş dedi bı tık moralim bozuldu ama ctesiye kdr belki dengeler değişir dimi ya.hastaydim bsey yiyip icemedim de suniki gün dikkat edeyim
Hadi bakalım inşallah güzel sayılar ve sağlıklı embriyolar elde edersin. Bana da embriyolog beşinci güne istenen kadarı gitmezse tekrar toplama yapılabilir dedi tadım kaçtı biraz bekliyorum bakalım

Belirti biraz kişiye göre değişiyor herhalde benim kasıl ağrım olmuştu normalde de yumurtlama dönemlerinde o ağrıyı hissederim zaten

Sanırım öyle.
Ben acaba hiç büyümüyormu diye düşündüm belirti olmadığı için.
Bügün kontrole gittim doktor büyüyor dedi sorun yok dedi. Dozu bi tık yükseltti.
Yarın tekrar kontrol var.
Bi iğne daha verecek sanırım.
Perşembe gibi felan toplarız dedi.

Sanırım öyle.
Ben acaba hiç büyümüyormu diye düşündüm belirti olmadığı için.
Bügün kontrole gittim doktor büyüyor dedi sorun yok dedi. Dozu bi tık yükseltti.
Yarın tekrar kontrol var.
Bi iğne daha verecek sanırım.
Perşembe gibi felan toplarız dedi.
Hakkınızı hayırlısı olsun inşallah 🙏 ultrason görüntüsü ile zaten takip ediyorlar inşallah güzel şekilde büyüyordur
Hangi hastaneye gidiyorsunuz

X