Gömleğim çok mu demode?

elca34

Guru
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2013
11
5
Gömleği uygulamadan satın aldım.Fakat herkes çok demode olduğunu söylüyor.Yakalari kesip v yaka yapsam modern bir görünüme kavuşur mu, veya başka önerileriniz olur mu?
IMG_20231127_152501.jpg

Son düzenleme:
Altına si
Gömleği uygulamadan satın aldım.Fakat kimse beğenmedi.Cok demode olduğunu söylüyorlar.Ufak dokunuşlarla gömleği modern bir hale sokmam mümkün müdür?
Eki Görüntüle 3342189
Altına siyah kot giyebilirsiniz. Gold tonlarda Şık bir saatiniz varsa bluzun üzerine takın kolları dar olduğu için güzel duruyor

Altına si
Gömleği uygulamadan satın aldım.Fakat kimse beğenmedi.Cok demode olduğunu söylüyorlar.Ufak dokunuşlarla gömleği modern bir hale sokmam mümkün müdür?
Eki Görüntüle 3342189
Altına siyah kot giyebilirsiniz. Gold tonlarda Şık bir saatiniz varsa bluzun üzerine takın kolları dar olduğu için

Güzel değil ama illa giyeceğim diyorsanız düğmeleri siyah yapın, sakın gold bir şeyler de kombinlemeyin.

Beyaz tişört ile önü açık kullan altına da kot ve çizme

Düğmeler resmen ben burdayım diyor koyu renk düğme okursa ve üstten 1 düğme daha açarsanız içinizdeki Beyaz atlet görünecek şekilde olursa idare eder

Kötü bir gömlek yorumlarda dendiği gibi önü açık kurtarabilir. Ama sadece kurtarır yani yine süper görünmeyecektir

Yani evet ama siyah bi mini/midi etek (giyiyor musunuz bilmiyorum) altına ince bi siyah çorap, üstüne de siyah bi kabanınız varsa hoş durabilir gibi de geldi bi yandan

X