Göğüste basit-komplike kist (acil)

guitarist22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
12
14
28
Doktor sonucuma bakıp kontrole gel bile demedi bir şey yok bunda 30 yaşından sonra kendini yakın takibe alırsın yaşından dolayı aile öykün de yok bunlar basit dedi gönderdi ama internette daha değişik şeyler okudum sizce korkulacak bir durum var mı yazan şeylerden anlayan birisi varsa bakabilir mi 😢

Eklentiler

• D28A5CA4-88A3-445D-999F-A800214F3CAD.jpeg
    D28A5CA4-88A3-445D-999F-A800214F3CAD.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 202
Doktor sonucuma bakıp kontrole gel bile demedi bir şey yok bunda 30 yaşından sonra kendini yakın takibe alırsın yaşından dolayı aile öykün de yok bunlar basit dedi gönderdi ama internette daha değişik şeyler okudum sizce korkulacak bir durum var mı yazan şeylerden anlayan birisi varsa bakabilir mi 😢
Aynısı bendede oldu rapor da aynı şekilde basit kist diyor ama adet zamanı ağrı yapiyot normal zamanda çok hafif bazen bir ağrı 2 cm civarında benimde iki gogusumde mevcut size ne önerdiler acaba ? Ben gittiğimde büyümesini kontrol edelim içi sıvı dolu sadece dediler birşey yok dediler

Korkacak bişey yok aynılarından bende de var. 12 mm hatta teki. Doktor dedi her kadında olabilen şeyler diye...
Kitlelerden kork. Kistler ağrı yapıyorsa korkma. Ama kitleler sinsiymiş. Ben de doktor kontrolündeyim.

X