Göğüslerini büyültenler deneyimlerinizi alabilirmiyim?

merwecim hiç korkmaa hiç bişey olmicakk hemencecik geçip gidioo :):)

larosw canim cok tsk ederim güzel dualarin icin..
dry01 canim sanada cok tsk ederim ins. dedigin gibi olur.. cok korkuyorum 1 hafta kaldi mafoldumben
neredeyse vaz gecmek üzereyim ama randevumu aldim geri dönmicem acisindan cok korkuyorum.. darisi basina larosv arkadasimbayanssulusmile
ama emin ol silikonlarin hic bi yan etkisi yok cnm.. ilk günlerde cektigin acilar haric ki bandajlar cikincada o güzel memisleri görünce hepsi geciodur eminimopuyorumnanaktan

larosw ögrendim cnm dr un ismini biras gec oldu ama kusura bakma sabri acartürk balcalıda profmus arkadasım cok memnun oldugunu sölüo 1ay fln oldu onun kas altı damla yapmış kendi önerisini sölemiş tercihi arkadasıma bırakmış bi görüş istersen iigeceler öptüm

cnm senın ne kadar ki boyutu ?
hem bebişin olmuş anladıgm kadarıyla.bebek olunca buyumedıler mi hiç bilmiyorumkismile

o patlama olayı zaten hikaye. yaptığın şeye göre yani, kafası patlayanlar da var o kadar sert darbede dayanacağını sanmıyorum ama biri omuz atınca da patlamaz :KK70:

emzirme durumunda da çıkartmana gerek yok, süt kanallarının uçları hamilelikte geliştiğinden ve protez yüzeyin altında olduğundan emzirmeyi etkilemiyor. ama kimi hamilelikte aşırı göğüs büyümesioluyor, belki bu rahatsız edebilir göğüslerden çocuğu koymaya yer kalmadı diye :p
ben de çok araştırdım düşünüyorum ameliyat olmayı. harici ilaç kullanımlarıyla göğüs büyütmeyi denemedim ama biliyorum ki işe yaramıyor. geçici olarak şişirip bir süre sonra eskiye çeviriyor. zaten kalıcı olarak işe yaraması tehlikeli,kanser belirtisi bile sayılabilir.
acı çekmeden güzelleşilmiyor kızlar, bıyıklarımızı niye traş etmeyip acılı yöntemlerle aldığımız küçük bir örnektir mesela :KK70:

larosw canim cok tsk ederim güzel dualarin icin..
dry01 canim sanada cok tsk ederim ins. dedigin gibi olur.. cok korkuyorum 1 hafta kaldi mafoldumben
neredeyse vaz gecmek üzereyim ama randevumu aldim geri dönmicem acisindan cok korkuyorum.. darisi basina larosv arkadasimbayanssulusmile
ama emin ol silikonlarin hic bi yan etkisi yok cnm.. ilk günlerde cektigin acilar haric ki bandajlar cikincada o güzel memisleri görünce hepsi geciodur eminimopuyorumnanaktan

canm sonunu düşünerek kendini motive et.. ne güzel özgüven meselesi sonuçta..
ilk 1 hafta zormuş dişini sk artık evet yaa darısı başımaa opuyorumnanaktan

larosw ögrendim cnm dr un ismini biras gec oldu ama kusura bakma sabri acartürk balcalıda profmus arkadasım cok memnun oldugunu sölüo 1ay fln oldu onun kas altı damla yapmış kendi önerisini sölemiş tercihi arkadasıma bırakmış bi görüş istersen iigeceler öptüm

canım estafurullah asıl sen kusura bakma zahmet verdim.
mayıs gibi allah ın izniyle adanadayım. gitmeden bu doktorla telefonda görüşüp randevu alacağım. inşallah halolur da özgüvenim yerine gelir...çook teşekkür ederim çok sağol

cnm senın ne kadar ki boyutu ?
hem bebişin olmuş anladıgm kadarıyla.bebek olunca buyumedıler mi hiç bilmiyorumkismile

boyutunu bilmiyorumda tahminen 50 beden zor vardır... mafoldumben mafoldumben
bebeğimden önce 75 bedendi yine küçüktü ama sertti en azından.
şimdi kızım eme eme çekiştire çekiştire mahvoldu.. poşet gibiler... senağlama

o patlama olayı zaten hikaye. yaptığın şeye göre yani, kafası patlayanlar da var o kadar sert darbede dayanacağını sanmıyorum ama biri omuz atınca da patlamaz :KK70:

emzirme durumunda da çıkartmana gerek yok, süt kanallarının uçları hamilelikte geliştiğinden ve protez yüzeyin altında olduğundan emzirmeyi etkilemiyor. ama kimi hamilelikte aşırı göğüs büyümesioluyor, belki bu rahatsız edebilir göğüslerden çocuğu koymaya yer kalmadı diye :p
ben de çok araştırdım düşünüyorum ameliyat olmayı. harici ilaç kullanımlarıyla göğüs büyütmeyi denemedim ama biliyorum ki işe yaramıyor. geçici olarak şişirip bir süre sonra eskiye çeviriyor. zaten kalıcı olarak işe yaraması tehlikeli,kanser belirtisi bile sayılabilir.
acı çekmeden güzelleşilmiyor kızlar, bıyıklarımızı niye traş etmeyip acılı yöntemlerle aldığımız küçük bir örnektir mesela :KK70:

güzel olmak kolay değil hı.. bencede mafoldumben
hergün göbeğimi toplamak için egzersiz yapıyorum kilo vermek için aç kalıyorum
kuaföre gidiyorum tüm günümü orda geçiriyorum :kızgın:
zor ya :1no2:
erkek olmak varmış -tatlicadiarzu-
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim

güzel olmak kolay değil hı.. bencede mafoldumben
hergün göbeğimi toplamak için egzersiz yapıyorum kilo vermek için aç kalıyorum
kuaföre gidiyorum tüm günümü orda geçiriyorum :kızgın:
zor ya :1no2:
erkek olmak varmış -tatlicadiarzu-
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim

valla haklısın, erkek olmak varmış.
kılı tüyü doğum sancısı yemek yapma derdi herşey kadınlarda :KK70:

biz paralıyoruz kendimizi güzel görünmek için ama yaratılışları böyle gamsız çoğu.
inşallah kısa zamanda istediğin görüntüye kavuşursun. bebişine de Allah sağlık, uzun ömür versin.

larosw canim görüstünmü doktorla ??
ne zaman ameliyat olmayi düsünüyosun canim
hala endiselimisin??
Öptümm
opuyorumnanaktan

yok mervecim daha görüşmedim bugün pazar olduğundan çalışmıyorlardır sanırım.
yarın eşime danışıp doktorun numarasını bulup arayacağım.
ama o ameliyat anını narkoz yiyip bayılmaları falan düşündükçe yusuflar geliyor bana ya sempatiksalakcinni

ya narkozda bişey yokki ben narkoz yemiştim bir kere :KK70:
5e kadar say diyor 1 diyorsun gerisi yok, hoppaaa :KK70:

kızlar ben de 3 şubatta göğüslerimi büyüttüm ve geldim bugün 5.günüm tek sorunum biraz gerginlik hissetmem 300cc round silikon kas altından yerleştirildi ameliyatımı Boğaziçi Tıp Merkezinde oldum fiyatı 3000-3500 tl arasında değişiyor demişlerdi ben 3200tl ye yaptırdım yani gayet uygun bi ücret ayrıca bu fiyata 1 gece hastanede kalma dahil. Bence karar vermeden önce bi de buraya bakın :)

X