Göğüslerini büyültenler deneyimlerinizi alabilirmiyim?

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.968
11
36
ya kızlar bende düşünüyorumda bu yorumlar özellikle panodaki pişmanlık konuları beni fena soğuttu (korkuttu) ama çokta ihtiyacım var kızım 1 yıl sömür sömür 40 bedene düşürmüştür.. zaten miniciklerdi ama en azından sertti.. şimdi yer çekimine karşı koy koyabiliyorsan... ki ben daha 22 yaşındayım bikini hayallerim suya düştü :KK43:((
bikini giycem yaza fit olcam diye aç kaldım aldığım 40 kg yi verdim
ama baktımki sadece kiloyla olmuyormuş..
özgüvenim eksilerde..
slikon tamamda birde protez duydum aralarındaki fark nedir?
Ankarada tavsiye edeceğiniz doktorların ismini paylaşırmısınız?
e birde ücretini opuyorumnanaktan
birde ameliyat çokmu çekilmez? çokmu korkutucu?
2 gün suni sancı çekipte doğurdum kızımı.. ondan dahamı beter? eyvahedigeldismile

Ben ameliyat olmadım ama göğüs büyütmek için silikon yaptırmayın bence.Göğüsleriniz ne kadarsa odur.Arkadaşlar çeşitli topicler açmışlar,göğüslerini büyütenler var bitkisel yollarla.Bu tabi ki benim fikrim.a.s.

Ben pazartesi oldum meme büyütme ameliyatı. Hiç korkulacak bir şey yok hiç ağrım olmadı diyebilirim. Ameliyatımı dr. Aylin Karanlık yaptı. Ama kendisi ıstanbul' da. Ben de şehir dışından gelerek ameliyat oldum. Çok memnunum. Şu anda hafif bir gerginliğimin dışında bir şikayetim yok. Protez ve silikon aynı şeyler. Bana yuvarlak protez koyuldu. Fiyat olarak 4500 tl. tuttu.

Ben pazartesi oldum meme büyütme ameliyatı. Hiç korkulacak bir şey yok hiç ağrım olmadı diyebilirim. Ameliyatımı dr. Aylin Karanlık yaptı. Ama kendisi İstanbul' da. Ben de şehir dışından gelerek ameliyat oldum. Çok memnunum. Şu anda hafif bir gerginliğimin dışında bir şikayetim yok. Protez ve silikon aynı şeyler. Bana yuvarlak protez koyuldu. Fiyat olarak 4500 TL tuttu.

Ne kadar da pahalıymış:1shok:

Ben pazartesi oldum meme büyütme ameliyatı. Hiç korkulacak bir şey yok hiç ağrım olmadı diyebilirim. Ameliyatımı dr. Aylin Karanlık yaptı. Ama kendisi İstanbul' da. Ben de şehir dışından gelerek ameliyat oldum. Çok memnunum. Şu anda hafif bir gerginliğimin dışında bir şikayetim yok. Protez ve silikon aynı şeyler. Bana yuvarlak protez koyuldu. Fiyat olarak 4500 tl. tuttu.

Gemişler olsun
memnun olmana senin adına sevindim.
git-gel bana 6.000 e mal olur sanırım akannehir
teşekkür ederim bilgin için

Ben ameliyat olmadım ama göğüs büyütmek için silikon yaptırmayın bence.Göğüsleriniz ne kadarsa odur.Arkadaşlar çeşitli topicler açmışlar,göğüslerini büyütenler var bitkisel yollarla.Bu tabi ki benim fikrim.a.s.

bitkisel olanını duymamıştım nasıl araştırabilirimkii. nerden öğrenebilirim mafoldumben

Öncelikle sunu söyliyeyim canim..
dogal gögüs büyütme yöntemlerinin hepsi gecici..
benim bu topikte okumadigim ve denemedigim sey kalmadi diyebilirim..
bikac gün icin gögüsler dolgunlasiyordu.. ve biraktigin andan itibaren yine ayni..
artik bende biktim ve bütün cesaretimi toplayip ameliyat olmaya karar verdim
haftaya cuma günü istanbula gidicez aylin hanimla randevum var..
inan ödüm patliyo cok acirmi, cok agrim olurmu, nekadar sürer vs.
ama bunlarin hepsi gecici.. en kötü ihtimal 1 hafta agri cekersin
ama sonra ömür boyu bidaha gögüslerini takinti yapmicaksin
hersey gönlünce olsun.. Saglicakla kal olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
Dışardan herhangi bir krem yada hapla göğüslerini büyütemezsin arkadaşım bunlar sana sadece geçici çözüm getirir. En iyisi silikon ben 2008 eylül ayında 4 milyara Ahmet Seyhan'a oldum çokta memnun kaldım tavsiye ederim korkulucak hiç bir şey yok ağrın sızın sadece dikişler alınana kadar 15 günün sonunda yani dikişler alındıktan sonra çok rahat hareket edebilir yan yatabilirsin.

teşekkür ederim kızlar..
peki bu slikon yada protezlerin ömrü oluyormu?
yani ne kadar kullanabiliyoruz?
birde emzirme dönemi falan olduğunda çıkarttırcakmıyız?
birde herhangi bi çarpmada falan patlarmı ya sempatiksalakcinni

Canim protezlerin ömrü bazen 20 yil oluyo
bazende ömürlük oluyolarlar.. bu konuda tam bi bilgim yok
ama ben haftaya tüm bilgileri paylasirim burda..
emzirmede herhangi bi sorun olmuyo cikartilmasinada kesinlikle gerek yok
patlama gibi ihtimalide kolay kolay yok canim.. allah korusun eger
bi kaza gecirirsen ve sivri biseyler tam o kismina batarsa ki bunun ihtimali düsük
ancak ozaman.. ve ozaman bile silikondan sizan madde vücuda bi zarar vermez cnm
tek korkumuz acisi mafoldumben
allahim bana yardim et delikafadulden

slm kimi doktora göre 10 yıl kimisi 20 yıl dio kimi ömür boyu dio o yüsden bnde inan bilmiorum ne kdr kullnılabilir bnm cocugum yok ama süt kanallarıyla bi ilgisi olmadıgı için emzirmede kesinlikle sorun olmayacagını söyledi doktorum göğüs altı kesisi bnmki birde saten bi doktorla görüştügün zamn sana detylı bilgi wericektir allh korusun delici kesici bir cisim batmadıgı sürece bi sorun yok satn patlama die bişi yok çünkü sıwı birsey diil ölebi durum oldugunda akıp kana karsması sana zarar wermesi söz konusu diil bildigim kadarıyla gelelim büyütme işine denemedigim krem hap kalmadı kimden ne duyduysam bi umut denedim malesef sonuc 0 belirli bi süre bi dolgunluk saglıo dogru ama oda bnm istedigim gbi diildi ilacı bırktıgın anda fısss oluor e ömür boyuda hap içip kremmi sürebilirsin bnde o yürek yoktu o yüsden amleiyat oldum bugün 13. günüm hiç bi agrım sızım yok yan yatabilirorum gayet rahatım ilk bi kaç gün zorlanıosun sadece sonrası cok güsell:):) yani bn tawsiye ederim öptüm

Merve Alahım sana yardım etsinn dilediğin sonuca kavuşmanı dilerimm darısı başıma :KK70:

dry01 canm hayırlı olsun diyim. adanadamı yaptırdın bu operasyonu?
nerede? benim eşim adanalı bi elim adanada orda sağlam uzman var ise ordada yaptırabilirim..
birde maliyeti ne kadar oldu?

yok cnm istanbulda yaptırdım benmde kardeşim orda oldgu için gidip gelemde sıkıntı yasamadım burda bnm isteklerimi göz önünde bulunduran bi doktor bulamadım ama 1 ay önce yakın bir arkadasım burda balcalı hast. bi profa oldu ameliyatını cok memnun kaldı 3000tl ödedi düşünürsen ismini öğrenebilirim

Adanada çok iyi doktorların olduğuna inanıyorum gebeykende baraj mah. ilgi tıp merkezindeki bir doktora gidiyordum devamına ankaraya geldik onun gibi doktor bulamamıştım..
balcalı da eşimin çok tanıdık arkadaşı var sana zahmet isim verirsen ben rahat görüşebilirim..
zahmet olcak k.bakma. 3 000 fena değil diğer rakamlardan :))

Kızlar trafik kazası gibi büyük kazalarda delinme vs gibi birşey olabilir ancak delici bir cisim batması gerekir öyle bir kazadanda allah hepimizi korusun diyorum öncelikle. Silikonun patlamasıyla herhangi bir zarar görmezsiniz sadece bazı komplikasyonlar oluşabilir. Mesela bazı vücutlar yabancı bir maddeyi kabul etmiyor. O zmn bu tür komplikasyonlar oluşabilio ve tekrar 2. bir ameliyat oluyorsunuz. Emzirmede hiç bir problem yok kas altı konulduğu sürece. Bu arada mentor marka silikonlar en kaliteli silikondur ve ömürlüktür. Vücut herhangi bir komplikasyon oluşturmadığı sürece ölünceye kadar onlarla birliktesiniz.

dry sağol canım zahmet veriyorum

tripli çok tşk ederim canım aydınlattın

Rica ederim cnm ben 2-3 yıl deli gibi araştırmıştım sabah akşam okuyordum sonunda Ahmet Seyhan'a gittim çarşamba günü görüştük 2 gün sonra cuma günü 12 Eylül 2008'de ameliyat oldum. Herhangi bir sorununuzda yardımcı olabilirim.

X