Göğüslerimi nasil toparlayabilirim?

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
348
362
Merhaba. 18 yaşındayım ve boyum 1 63 ben de 75 kiloyum . Ama goguslerim 90 -95 beden .
Çok büyük duruyorlar fazla kilom da olunca...
Arkadaslarim sürekli sudyenini sık göğüslerin çok sarkık duruyor diyor. Ki öyleler...
Arkadaşım babaannemin göğüsleri gibi göğüslerin dedi biraz alındım. Bir kız da arkamdan göğüsleri çok büyük demiş. Aşağıdaki fotoğraftaki sudyenden kullanıyorum. Hep ondan kullandım. Ablalarım ben bu goguslerimi nasıl toparlayabilirim .

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    16,3 KB · Görüntüleme: 463
Sağlık sorunun yoksa yaşın çok küçük öncelikle biraz diyet ve spor yapmanı tavsiye ederim.

Görseldeki penye dimi? Penye ise büyük küçük farketmez çekici durmaz. İç çamaşırı alabileceğiniz bir dükkana gittiğinizde destekli ve dolgulu olarak 2 farklı ürün istediğinizi iletin.
Onları evde deneyin mutlaka destekli olan daha dik durmasını sağlar.

Sağlık sorunun yoksa yaşın çok küçük öncelikle biraz diyet ve spor yapmanı tavsiye ederim.

Görseldeki penye dimi? Penye ise büyük küçük farketmez çekici durmaz. İç çamaşırı alabileceğiniz bir dükkana gittiğinizde destekli ve dolgulu olarak 2 farklı ürün istediğinizi iletin.
Onları evde deneyin mutlaka destekli olan daha dik durmasını sağlar.

Oyle evde sutyen denetip geri alan magaza neresi ya? Normal ustunde koruyuculari oluyor magzada deniyorsun onlari cikartmadan. 🤢

Oyle evde sutyen denetip geri alan magaza neresi ya? Normal ustunde koruyuculari oluyor magzada deniyorsun onlari cikartmadan. 🤢
Yok deneyip geri versin diye demedim, iç çamaşırı dışarıda çoğu yerde denenmiyor ya belki utanır söylerse o şekilde 2 farklı ürünle evde alıştırma yapabilir gibisinden dedim.

Merhaba. 18 yaşındayım ve boyum 1 63 ben de 75 kiloyum . Ama goguslerim 90 -95 beden .
Arkadaslarim sürekli sudyenini sık göğüslerin çok sarkık duruyor diyor. Ki öyleler...
Arkadaşım babaannemin göğüsleri gibi göğüslerin dedi biraz alındım. Bir kız da arkamdan göğüsleri çok büyük demiş. Aşağıdaki fotoğraftaki sudyenden kullanıyorum. Hep ondan kullandım. Ablalarım ben bu goguslerimi nasıl toparlayabilirim .

Merhaba, vücut şekliniz henüz tamamen oturmamış olabilir. Meme büyüklüğü, meme dokusundan kaynaklanıyorsa; küçülme olmaz. Fazla kilo kaynaklı ise; kilo verdiğinizde bir miktar küçülür.

Arkadaşlarınızın sözlerinin sizi üzmesine izin vermeyin. Hepimizin fiziksel ve yapısal özellikleri birbirinden farklı.

Yok deneyip geri versin diye demedim, iç çamaşırı dışarıda çoğu yerde denenmiyor ya belki utanır söylerse o şekilde 2 farklı ürünle evde alıştırma yapabilir gibisinden dedim.

Denenmeyen yerde evde olcup gitmeli, olcu almayi bilmiyorsa orada da yardimci oluyorlar ölçü almaya, olcunu alip ona gore sutyen veriyorlar. 🤷 Ben de evde dene diyince deneyip geri vermeli sandim. 😁

Sütyen seçimi hatalı evet, P.ti diye bir marka var, oraya gidin bu sorununuzdan bahsedin.
Size ona göre sütyen verirler.
Destekli ve balenli olanlar daha derli toplu görünür.
Ayrıca arkadaşlarınız sizi kıskanıyor olmasın :KK70:

Küçük memeliyim diye soranı duydum da büyük sorun olmamalı.
Resimdeki gibi ise bence gayet normal :KK66:

Sütyen seçimi hatalı evet, P.ti diye bir marka var, oraya gidin bu sorununuzdan bahsedin.
Size ona göre sütyen verirler.
Destekli ve balenli olanlar daha derli toplu görünür.
Ayrıca arkadaşlarınız sizi kıskanıyor olmasın :KK70:

Küçük memeliyim diye soranı duydum da büyük sorun olmamalı.
Resimdeki gibi ise bence gayet normal :KK66:
Hayır zannetmiyorum .arkadaşım ile südyen numaramız aynı ama onunkiler benimkilerden daha küçük duruyor anlamadım ben de. Ama o 60 kilo . Diyorum neden böyle ben senden zayıfın ondan diyor

toparlayıcı ürünler kullanmalısın. Bu tarz penye sutyenler sarkık gösterir

Benim memintolarda büyük. Buna üzülme bu iyi bir şey, kocan pek mutlu olur ileride 😅 bu penye sütyenlerden değil de destekli sütyen kullanmalısın. İçi dolgulu alırsan daha büyük görünür, bedenine tam uyan destekli sütyen ile bu sorunu çok rahat çözersin

Arkadaşım babaannemin göğüsleri gibi göğüslerin dedi biraz alındım. Bir kız da arkamdan göğüsleri çok büyük demiş. Aşağıdaki fotoğraftaki sudyenden kullanıyorum. Hep ondan kullandım. Ablalarım ben bu goguslerimi

Büyük göğüs güzel olur. Attığın benye südyen küçük göğüsü bile sarkıtır. Pentiye git oneri al desteksiz normal sudyen al. Toparlayici da denenebilir. kabinde dene. Gorevliler ilgili oluyor tavsiye verirler

Hayır zannetmiyorum .arkadaşım ile südyen numaramız aynı ama onunkiler benimkilerden daha küçük duruyor anlamadım ben de. Ama o 60 kilo . Diyorum neden böyle ben senden zayıfın ondan diyor
Numara farkli ama bir de harf var yani vücut ve gogüse göre 80B 80A gibi

Toparlayıcı sütyen işinize yarar gibi

Penti'nin toparlayıcı sütyenleri bu konuda başarılı, yakında bayram indirimine girer bir bak istersen. Bu arda milletin lafına bakma, herkesin vücut yapısı kendine özgüdür.

Sınav çek bol bol

X