Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim çok küçük lütfen bakın

Melikee0013

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
48
5
23
Merhaba ben 15 yaşındayım.Göğüslerim 75 beden ayrıca sağ göğsüm soldakine göre daha büyük.Asimetri sorunu da var yani nasıl hallolacak bu asimetri?Göğüslerim büyümeye devam eder mi yoksa durur mu? Lütfen yardımcı olun.Çok küçük gibi geliyor bana :KK43:(((

15 yaş için biraz erken düşünceler değilmi , gelişimin için biraz daha zaman vermelisin kendine

Merhaba ben 15 yaşındayım.Göğüslerim 75 beden ayrıca sağ göğsüm soldakine göre daha büyük.Asimetri sorunu da var yani nasıl hallolacak bu asimetri?Göğüslerim büyümeye devam eder mi yoksa durur mu? Lütfen yardımcı olun.Çok küçük gibi geliyor bana :KK43:(((
Kız bu ne acele daha 15 yaşındasın onlar gelişicek daha 🙄

Ahahahha 😄 ben 27 yaşında 80 kullanıyorum. Ne bu acelen yada büyük olma sevdası. Öyle de senin böyle de. Ki yaşın daha çok küçük. Büyük olsan da bunlari ilerisi için şimdiden kendine dert edindiysen birisi seni sevdiğinde sadece senin sütyen alırken baktığın rakamdan ibaret :KK66:

X