Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gogusleri Sıkılastirici formul

Küçük göğüsleri büyütmek isteyenler için Suna Dumankaya bitkisel bir çözüm sunuyor. Suna Dumankaya göğüs büyütücü kür tarifi ( ikinci tarif- ginsenkli ve aleo veralı) yapılışı ve kullanılışı.

Suna Dumankaya Göğüs Büyütücü Doğal Kür Tarifi

Gerekli Malzemeler:

■Aleo vera jeli ( şişe şeklinde satılmaktadır, fiyatı yaklaşık 17-20 TL kadardır.)
■Ginseng tozu (aktardan alabilirsiniz, kilosu 180-200 tl civarında olup az miktarda almanız gerekiyor)
■Serum fizyolojik (eczanelerde satılır)
■Ayva çekirdeği jeli
Suna Dumankaya Göğüs Büyütücü Kür Yapılışı:

Malzemelerimiz karıştırıp maske kıvamına getiriyoruz. Sonra bu maskeyi göğüslerinize uygulayacaksınız. 15-20 dakika kadar bekletin. aleo vera jelinide bitkiyi saksıda yetiştirip ucundan kırıp tahta çubuk yardımıyla çıkardı.yapı marketlerde varmış aloe vera bitkis

Suna Dumankaya Göğüs Büyütmek ıçin Kür ne kadar süre uygulanır?

Haftada 1-2 defa olmak üzere 10 defa kadar yapabilirsiniz. Her defasında maskeyi günlük taze olarak hazırlamanız gerekiyor.

Ayva çekirdeği jeli nasıl hazırlanır?

Ayva çekirdeği jeli hazırlanışı şöyledir: Ayvayı kesin, çekirdeklerini alın. bir bardağa koyun. Üzerini hafif geçecek kadar su koyun. 2 gün bekletin. Jel kıvamına gelecektir.

ya benim gögüsümde sarkma ve catlak var sizce iyi gelri mi
lütfen bir care bulun daha 18 yaşında genc bir kızım bi care bulan varsa lütfen paylaşın
Merhabalar bende bir doğum yaptım öncesinde göğüslerim zaten büyüktü doğumdan sonra daha da büyüdü ve sarktı bende ameliyat olmaya maddiyatım yetmediği ve korktuğum için kendim bir kaç yöntem geliştirdim. Hindistan cevizi yağı, aloe vera jeli, Çilek yağı, e vitamini yağı, susam yağı, lavanta yağı, portakal yağ, biberiye yağı ve demlenmiş yarım çeyrek çay bardağı yeşil çay. Bunların hepsini karıştırdım ve bir karışım elde ettim üç gündür günde iki kez olmak üzere masaj yaparak uyguluyorum her uygulama öncesi sabunlu keseyle yıkıyorum ve destekli sütyenle kaldırıyorum üç gündür kullanıyorum ve sanki biraz fark var yaklaşık 600 ml. Elde ettim yarısını da karnım ve bacaklarımı sıkılaştırmak için kullanıyorum. Etkilerini zaman zaöan tekrar paylaşırım. Bu arada ben bir doktor değilim sadece kendi araştırma ve fikirlerimle kendimce bir yöntem geliştirdim.

X