Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gögüsler kaç yaşına kadar büyür 29 yaşındayım şansım var mı hala :/

mellyyboo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
108
80
31
Kızlar yaş 29. Göğsüm 75b zorrla o da. Çok çok büyük bi gögüs istemiyorum ortalama olsun en azından😬 İlaç kullanmak zararlıymış bende doğal östrojen içeren şeyler içmeye başladım. Adaçayı aldım ve maydanoz da östrojen için çok iyiymiş amaa bu yaştan sonra büyüme olmaz gibi şeyler okudum. Büyüten var mı yada büyüme şansı var mı sizce :KK43:

Ben 28 yasındayım bende denemiştim onları olmadı hamileyim suan istediğim boyutta ama emzirirdikten sonraki halini tahmin edersiniz sönmüş bir balon 😕 göğüs masajı etkili diye okumuştum onu düzenli yapamadım ama ümidim yoktu ondan da

Kilo aldığınızda büyür ama hoş bir şekilde büyümez. Hamilelikte şişer, büyür;ama sonra daha da beter olarak söner.

Ben 28 yasındayım bende denemiştim onları olmadı hamileyim suan istediğim boyutta ama emzirirdikten sonraki halini tahmin edersiniz sönmüş bir balon 😕 göğüs masajı etkili diye okumuştum onu düzenli yapamadım ama ümidim yoktu ondan da
Ne kadar süre içtiniz o çayları? Emzirdikten sonra küçüldü mü Hiç mi büyüme olmadı

Ne kadar süre içtiniz o çayları? Emzirdikten sonra küçüldü mü Hiç mi büyüme olmadı
Büyüse de söndü küçüldü zaten gergin kalmadı 6 ay falan deneyebildim ama belki vücut yapısındandır siz deneyin yine de

Bu adaçayını ben üniversitede içtim. Her gün 1 bardaK. Sonra sıkıldım, bıraktım ve 1-2 gün içinde çok alakasız bir günde şakır şakır kanamam oldu. Koşarak doktora gittim ve prolaktin hormonum 97 filan çıkmıştı (üst sınır 23). Daha sonra hipofiz bezimde tümör oluştu iyi huylu. Neyse ki ilaç kullanmadan kendiliğinden kayboldu o tümör. lütfen böyle şeyler denemeyin. Maalesef göğüsler operasyon olmadan büyümüyor.

Bu adaçayını ben üniversitede içtim. Her gün 1 bardaK. Sonra sıkıldım, bıraktım ve 1-2 gün içinde çok alakasız bir günde şakır şakır kanamam oldu. Koşarak doktora gittim ve prolaktin hormonum 97 filan çıkmıştı (üst sınır 23). Daha sonra hipofiz bezimde tümör oluştu iyi huylu. Neyse ki ilaç kullanmadan kendiliğinden kayboldu o tümör. lütfen böyle şeyler denemeyin. Maalesef göğüsler operasyon olmadan büyümüyor.
Geçmiş olsun :/

Şerbetçiotu kremi diye duymuştum hiç denediniz mi? Belki o işe yarayabilir.

Geçmiş olsun :/
Teşekkürler. Çok şükür geçti ama izi kaldı. Prolaktin hormonum bir daha doğru düzgün kendi başına normal değerlerde olmadı. Ha 97 gibi bir değer de olmadı çok şükür ama çocuk isteyince dostinex diye bir hap kullanmak zorunda kaldım arada. Eğer zamanında o adaçayı deliliğini yapmasaydım başıma bunlar gelmeyecekti belki de Çünkü prolaktin yüksekliği tek başına infertilite sebebi olabiliyor.

Hormon sisteminizle oynamayin kuzum doktor bana ictigim bitki cayi icin fazla östrojen icerebilecegini soylemisti ki buda fazla kanama vs ile basliyan liste demek ergenlikte buyur kalir oyle sut vs olunca buyur ici bosalinca kalir oyle dogal olarak falat benim bir akrabamda cok kucukmus cocuk olunca buyumus ve oyle kalmisti ama nadir durumlardan biri bu

Hormonlarla ve gelişimle alakalı. Kimisinin 16-17 yaşında bile gelişimi duruyor, bende mesela. Gelişim durunca, boy uzaması da durunca göğüslerde de yaşa göre herhangi bir büyüme olmaz, o şekilde kalır. Kilo alıp vermekle değişebilir ama o sağlıksız. Aniden kilo alıp verildiğinde göğüsler de dahil vücudun diğer bölgelerinde çatlaklar oluşabiliyor. ilaç içmek vb. şeyler de sağlıklı değil bence. Estetikten başka bir yolu yok.

Benim goguslerim de oldukça küçük.Hamilelikte ve emzirme de epey büyüdü.Hala az az emziriyorum.Ama sut azaldığı için o büyüyen göğüsler tekrardan eski halini aldı.Yani uğraşmayın bence birseyle büyüse de öyle aman aman bir farkla büyümez yani.Serbetci otu bende içmiştim bir dönem.Devamlilik saglamadim.Ama bence hiçte uğraşmaya gerek yok.Yasiniz da 29 olmuş.Bu şekilde kabullenin veya silikon taktirin

Benim goguslerim de oldukça küçük.Hamilelikte ve emzirme de epey büyüdü.Hala az az emziriyorum.Ama sut azaldığı için o büyüyen göğüsler tekrardan eski halini aldı.Yani uğraşmayın bence birseyle büyüse de öyle aman aman bir farkla büyümez yani.Serbetci otu bende içmiştim bir dönem.Devamlilik saglamadim.Ama bence hiçte uğraşmaya gerek yok.Yasiniz da 29 olmuş.Bu şekilde kabullenin veya silikon taktirin
Çocuktan sonra biraz olsun büyüme olmadı mı

X