Göğüs küçültme ameliyatı olmuş arkadaşlar,önceki ve sonraki fotolarınız

26lilyum35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
250
3
merhaba arkadaşlar.bizim gibi göğüs küçültme ameliyatı yaptırmak isteyenler için en güvenilir kaynak, tabiki yaptırmış olan arkadaşlarımızın önceki ve son hallerinin fotoları olacaktır.yüzünüzü göstermeden GıYıNıK haldeki fotolarınızı,sadece doktorunuzu ve nerede yaptırdığınızı yazarsanız bizler için çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.sonuçları gözümüzle görmek bizede cesaret verecektir.ayrıca dr.ve hast.paylaşımıda karar verebilmemiz açısından önemlidir.şimdiden tşk ediyorum.kafamızdaki soru işaretlerini dağıtmanız dileğiyleopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
lilyum iyi demişsin de sen şu andaki meme fotoğraflarını koyabilirmisin buraya. Biz de yorum yapalım.Yani bu meme , burun, çene, el, kol falan değilki. Herkesin mahremiyeti var canım, şahsen ben önüme gelene memelerimi göstermiyorum, buraya giren herkes bayan değil ki internet ortamında nereden bileceksin, belki sen bile. Yine de koyan olursa helal olsun derim.

sen yanlış anladım sanırım.ben alenen çıplak halde koyun demedim ki mahremiyete girsin.baş kısmınıda koymadıktan sonra ayrıca dikkat edersen giyinik dedim.ameliyat olmuş olsaydım bu şartlara göre koyardım.giyinik ve başımın gözükmediği bir fotoğraftan benim kim olduğum nerden anlaşılabilir onu anlayamadım.yinede düşüncenize saygı duyuyorum.

Alista sanırım yanlış anladın. Dr. lar bile istediğinde hastalarının fotograflarını özel posta kutularından paylaşabiliyorlar. Sonuçta yüz görünmediği sürece lilyumun dediği gibi kim nereden tanıyacak ki fotoğrafı koyanı? :umursamaz: Operasyonu düşünen bireyler tabiki de Dr. 'u, operasyon ücretini, nerede görevli olduğunu, operasyon ile ilgili örnekleri görmek isteyecektir. En doğal hakları. Ayrıca paylaşıp paylaşmamakta tabi ki herkes özgürdür. Herkesin görüşüne saygımız var.

canım telaşlanmayın google a 'silikon ameliyatı öncesi sonrası' yazarsan orada istediğin çeşit ve cc ameliyat sonuçlarını görebilirsin. tabi terli değil ama önemli olan fikir edinmekse sana yetecektir. sevgiler

Arkadaşlar..paylaşımlarınızı misafir olarak girenlerde izleyebilir..
Resimlerinizi buradan paylaşmak ne derece doğru olur bilemiyorum..:uhm:

Yaw arkadaşlar ben giyinik kısmını görmemişim ama giyinik foto ne işe yarıyacak onu da bilemiyorum tabii ki. Hiç birşey belli olmaz. Zira memesi küçük olan tüm hatunlar gibi destekli, silikonlu sütyenle giyinikken de benzer görüntü yaratılır. Ayrıca fotoları buraya koymaktan bahsetmiş arkadaş, isteyen mesaj kutusundan veya maille yolluyor zaten bu kadar abartmaya gerek yok. Sadece ben doktorun çektiği gibi zannetiğim için söyledim, yukarıda da belirttim zaten koyan koysun saygım var diye.

canım telaşlanmayın google a 'silikon ameliyatı öncesi sonrası' yazarsan orada istediğin çeşit ve cc ameliyat sonuçlarını görebilirsin. tabi terli değil ama önemli olan fikir edinmekse sana yetecektir. sevgiler
o kadarını bende biliyorum.ayrıca mesajının tabi terli değil kısmını anlayamadım .açıklarsan sevinirim.ben buraya tartışmak için başlık açmadım.başı gözükmeyecek ve giyinik hali olacak dediğim halde düzgün okunmadan tam tersi yönde yorumlar yapılıyor.sonuçta ameliyat olan arkadaşların, dr.un çektiği fotoları diğer hastalara gösteriliyor ve kimse kimin kim olduğunu anlamıyor baş gözükmediği için.neyse bu başlık nasıl kapatılıyorsa bilgi verinde kapatayım.konu daha fazla uzamasın.

Son düzenleme:
X