Göğüs dolgunluğu göğüs hassasiyeti hiç yok hamile değil miyim umudumu kesmeli miyim???

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
943
240
Merhaba ovulasyon testi yapmıştım yumurtlamadan 7 gün geçti adetime 7 gün kaldı. Hiç göğüs ucu ağrısı dolgunluğu falan yok. Önceki iki gebeliğimde olmuştu. Ordan anlamıştım hamile olduğumu.ama düşük oldu maalesef. Bu ay hiic ağrı falan yok acaba ümidimi kesmeli miyim yoksa daha erken miii

Merhaba ovulasyon testi yapmıştım yumurtlamadan 7 gün geçti adetime 7 gün kaldı. Hiç göğüs ucu ağrısı dolgunluğu falan yok. Önceki iki gebeliğimde olmuştu. Ordan anlamıştım hamile olduğumu.ama düşük oldu maalesef. Bu ay hiic ağrı falan yok acaba ümidimi kesmeli miyim yoksa daha erken miii
henüz hem erken hem de her gebelik farklıdır. hiçbir belirti yasamayan gebeler de var. bence umutsuzluğa kapışmayın

Merhaba ovulasyon testi yapmıştım yumurtlamadan 7 gün geçti adetime 7 gün kaldı. Hiç göğüs ucu ağrısı dolgunluğu falan yok. Önceki iki gebeliğimde olmuştu. Ordan anlamıştım hamile olduğumu.ama düşük oldu maalesef. Bu ay hiic ağrı falan yok acaba ümidimi kesmeli miyim yoksa daha erken mi
Neden ümidini kesiyosun ki daha 7 gunun var her hamilelikte aynisi olacak doye bisey yok. Biliyorum takma desem bile insan takiyo. Bende bu ay bekliyorum adete 5 gun var. 3 kere erken gebelik testi yaptim 3 de negatif sozde 5 gun sonra cikiyo diyolardi. Ama umidimi kesmiyorum rabbim sanada nasip etsin. Bu ay olmazsa bir dahaki ay insallah olur l.

Bide benim gosgus ucrarimda ara ara gelen keskin bi aci oluyo sonra geciyo. Mesela benim 2 cocugum var ilki kiz kizima hamileligimde goguslerim asiri sisti ve hashaslasti. Ama oglum da bu seferki gibi ara ara gelen gogus uclarimdaki sizi olmustu.

Neden ümidini kesiyosun ki daha 7 gunun var her hamilelikte aynisi olacak doye bisey yok. Biliyorum takma desem bile insan takiyo. Bende bu ay bekliyorum adete 5 gun var. 3 kere erken gebelik testi yaptim 3 de negatif sozde 5 gun sonra cikiyo diyolardi. Ama umidimi kesmiyorum rabbim sanada nasip etsin. Bu ay olmazsa bir dahaki ay insallah olur l.
İnşallah çok teşekkür ederim

X