Göğüs büyütme

high cohesive gel pre-filled yazıyor benimkilerde..
benim boyum 172 kilomda 55 ne bileyim bir türlü sevinemedim. Çok güzel gözüküyorlar ama bir büyük geliyor bir küçük geliyor.
dün ilk kez gece dışarı çıktım ve dekolte elbise giyindim herkes bayıldı kimse bilmediği için silikon olduğunu anlamadılar :)
bilmiyorum ya..sanki 390 daha iyi olurdu gibime geldi ama herhalde normal sütyen kullanmaya başladığımda büyük olduklarına ikna olabileceğim :)

lalara kime yaptırdın ameliyatını? nasıl bir plan yaptı doktorun?

canım bugün ameliyattasın biliyorum.. senin adına çok seviniyorum . bir yandan da çok heyecanlıyım. sanki ben ameliyat olacakmışım gibi. hep akılma geldin gün boyu. en kısa zamanda tekrar haberleşmek dileğiyle iyi haberlerini bekliyorum canım. bazı ceapların bana gelmedi diye düşünüyorum. olsun canım. yine haberleşiriz. sen bir kendine gel . iyileş sonra tekrrar haberleşiriz. hoşçakalll görüşene dekkk.

lalara kime yaptırdın ameliyatını? nasıl bir plan yaptı doktorun?

ben ankara üniversitesi tıp fakültesinde savas serele yaptırdım 225 cc konuldu meme az biraqz vardı 1 buçuk ay oldu büyük bir greyfurt gibi şuan büyüklüğü yani tam ideali bence. dual plane yöntemi chohesive ve yuvarlak konuldu meme altından oldum ama sol göğsüm daha çabuk aşağı indi sağ göğsüm daha yavaş iniyor bir de biraz swertler şimdilik ama acı falan çekmedim ilk 2 gün hareketlerim sınırlıydı salı oldum perşembe dışarı çıktı öyle diyim ben sana

Bende artık son çare ameliyat düşünhüyorum.ama eşim erkek doktora ameliyat olmam taraftarı değil zaten aslında o ameliyatıda istemiyor ben ikna etmeye çalışıyorum.ameliyat olupta mutlu olan arkadaşlar adına çok seviniyorum.bu durumu küçük göğüslülerden başka kimse anlamaz eminim....

Bide benim kafama son günlerde şu takıldı acaba zayıflıktan dolayımı gögüslerin küçüklüğü okuduğum arkadaşların çoğu uzun boylu ve 60 kilo altındalar.hiç çevrenizde kilosu yerinde ve küçük göğüslü varmı?

zayıflıkla cok alakası war bu gögüslerin. mesela bn kilo oladıgım zamn büyüyo zayıfladıgım zaman kücülüyo bazılarında etkilemeyebilir ama bi cok bayan da bu böylee.bi de en büyük etkisi gelişim cagında hormon yetersz kalınca gelişmiyomuş

ben 1.76 boyundayım.2 doğum yaptım kilom gayet normal hafif balık etli gibiyim ama benimde sorunum bu yani hiç gelişmedi göğüslerim..kilo alınca büyümüyo ama kilo verince olanda gidiyo bu nasıl iş anlamadım zaten allahım nasip ederse cuma sabahı ameliyatım var..

ben ankara üniversitesi tıp fakültesinde savas serele yaptırdım 225 cc konuldu meme az biraqz vardı 1 buçuk ay oldu büyük bir greyfurt gibi şuan büyüklüğü yani tam ideali bence. dual plane yöntemi chohesive ve yuvarlak konuldu meme altından oldum ama sol göğsüm daha çabuk aşağı indi sağ göğsüm daha yavaş iniyor bir de biraz swertler şimdilik ama acı falan çekmedim ilk 2 gün hareketlerim sınırlıydı salı oldum perşembe dışarı çıktı öyle diyim ben sana

peki ne kadara yaptılar?acaba tıp fak hastanelernde mi yaptrsam özel de mi bilemiyorum?sen memnun kaldın mı tıp fak hastanesindn??

peki ne kadara yaptılar?acaba tıp fak hastanelernde mi yaptrsam özel de mi bilemiyorum?sen memnun kaldın mı tıp fak hastanesindn??

çok memnunum ama biraz daha büyük olsaydı daha memnun olurdum 3 milyar herşey sporcu sutyenide dahil ağrı sızı çekmedim hemen hemen hiç

sevgili özlem ameliyatını kime yaptırdığını öğrenebilirmiyim. ben de düşünüyorum da. doktorlar arasında gidip geliyorum. tuğrul turan nasıl bir fikrin var mı?
Canim biraz gec gordum kusuruma bakma bende senin gibi cok arastirdim.Tumkonulari basTan sona okudum diyebilirim cok maille yazistim ilk Aylin hanimla gorustum bilgisi sicakligi beni cezbetti cumartesi gorustum carsamba ameliyat oldum cok cok memnunum cunku goguslerim havasi alinmis balon gibiydi burua burus ve bos simdi cok guselleer
Kizlar zaman kaynetmeyin derim gecen yillara yaZik etmisim ben
Sorular varsabeklerim opuyorum

Bu arada Tugrul Bey hakkinda super yorumlarvar ben kendisiylede goruSecektim kismet olmadi doktorumu buldugumu dusundum cunku.sahsen kas ustu teknigi kullanmasi bana acisizda olsa cazip gelmedi.zaten kus gogsu dedikleri one cikik gogus kafesimle igrenc olurdu diye dusunuyorum anatomik olunca yukarsi doldu kafes gitti:)cokaci cektim ameliyat sonrasi fakat yatarken diil hareketlerimi yapamadigim icin yatamadim kalkamadim ama degermi deger kardesim
Bide sonrasi var gogus alti kapsul riski cok kas alti daha iyi bu acidan

Bu arada Tugrul Bey hakkinda super yorumlarvar ben kendisiylede goruSecektim kismet olmadi doktorumu buldugumu dusundum cunku.sahsen kas ustu teknigi kullanmasi bana acisizda olsa cazip gelmedi.zaten kus gogsu dedikleri one cikik gogus kafesimle igrenc olurdu diye dusunuyorum anatomik olunca yukarsi doldu kafes gitti:)cokaci cektim ameliyat sonrasi fakat yatarken diil hareketlerimi yapamadigim icin yatamadim kalkamadim ama degermi deger kardesim
Bide sonrasi var gogus alti kapsul riski cok kas alti daha iyi bu acidan

Oslemcim sevindim seninde olup kurtulduğuna. Memnun olmana da. Zaten Aylin Hanım hakkında da güzel yorumlar okumuştum. Eğer Tuğrul Turan olmasaydı, ya Naci Çelik, yada Aylin Karanlık olur diye düşünüyordum. Bende cumartesi oldum ameliyatımı.
Doktorumdan da, hastaneden de, füzelerimden de çok menunum:-)))
Kas üstü, 325 cc yüksek profil, yuvarlak protez kondu. Ve inan hiç yapay durmuyor.
Bandajların üzerinden görebildiğim kadarıyla çok güzeller. Büyüklük konusunda bende senin gibi biraz teredüt yaşıyorum açıkçası. Şu anda şişler. Ama inince acaba ne kadar küçülecekler bilmiyorum. Kas üstü ve yuvarlak ama asla yapay bir görüntü yok.
Üstten, alttan ve yanlardan gayet düzgün bir şekilde yükselen bir görüntü var.
Öyle silikon çıkıntısı gibi bir şey yok. Allah'ıma çok şükür çok iyiyim ilk günden beri.
Darısı olmak isteyenlerin başına inşallah.
Bir de yukarıda "kocam anca bayan doktora izin veriyor" diyen bir ablacım vardı..
Ona Aylin Hanım'ı hatırlatmak istiyorum. Hastalarının yorumları hiç de fena değildi..

Deepgreen gecmis olsun canimcim daha cok yeni ameliyat olmussun acisizda olman cok gusel tabiki tadindan yenmez sanirim umuyorum ki sonucta seni Mutlu eder ve gogsunu gere gere gezersin:)benimde 330 arti295 malesef sag gogus acik ara goturuyordu:)ben ameliyata girerken dual plane yapilacakti ama kaslarim cok gucsuzmus kas alti koyabildim dedi ben buyukluklerini konusmamistim tek iatedigim dolgun ve sert goruntu idi oylede oldu cok sukur
Anatomik koyuldu seninkiler kas ustu daha iri duruyordur.sakin oyle dusunme buyuk oldu filan deme inecekler biliyormusun ben her hafta resim cekmistim farki goruyorum ancak yukaribakan gogusler simdi normal gogus gibi dha dogal ama ilk gunlerdeki gibi boynumda degiller:)ben cok uzulmustum kuxukmu oldu ne diye ama simdi gozummu alisti nedir iyidir iyidir diyorum:)

Yeni yaptiranlar bunu onemsesin kucucuk koyup Mutlu olmaya calismayalim yahu
Dekolte giymek cok hos cok haz verici yasayin bunu
Ya kizlar heekes sertliginden sikayetci benimkileerde yumusak cok daha yumusamasin ancak yatarken kollarimi kaldieinca semsert oluyor yumusak olmasi kotu degilmi yaaa:KK43:

Deepgreen gecmis olsun canimcim daha cok yeni ameliyat olmussun acisizda olman cok gusel tabiki tadindan yenmez sanirim umuyorum ki sonucta seni Mutlu eder ve gogsunu gere gere gezersin:)benimde 330 arti295 malesef sag gogus acik ara goturuyordu:)ben ameliyata girerken dual plane yapilacakti ama kaslarim cok gucsuzmus kas alti koyabildim dedi ben buyukluklerini konusmamistim tek iatedigim dolgun ve sert goruntu idi oylede oldu cok sukur
Anatomik koyuldu seninkiler kas ustu daha iri duruyordur.sakin oyle dusunme buyuk oldu filan deme inecekler biliyormusun ben her hafta resim cekmistim farki goruyorum ancak yukaribakan gogusler simdi normal gogus gibi dha dogal ama ilk gunlerdeki gibi boynumda degiller:)ben cok uzulmustum kuxukmu oldu ne diye ama simdi gozummu alisti nedir iyidir iyidir diyorum:)

Yeni yaptiranlar bunu onemsesin kucucuk koyup Mutlu olmaya calismayalim yahu
Dekolte giymek cok hos cok haz verici yasayin bunu
Ya kizlar heekes sertliginden sikayetci benimkileerde yumusak cok daha yumusamasin ancak yatarken kollarimi kaldieinca semsert oluyor yumusak olmasi kotu degilmi yaaa:KK43:

Yaa benim omuzlarım geniş biraz. Ve geniş omuzlu birinde küçük göğüsler daha kötü duruyor.
Bugün şişleri bayaa inmiş. Ve bayaa küçülmüş. Düne kadarki boyutu çok hoşuma gidiyordu. Bugün hayallerimden daha küçük bir görünümdeler.
Aslında gerçek göğüs gibi duruyorlar böyle, yani ben söylemesem evlendiğimde eşim anlamaz silikon olduğunu, bir yönden çok iyi.
Ama hani böyle dolgun dolgun durmuyor. Vaav denecek gibi değil.
Dediğim gibi, çok doğal bir görünüme sahip, ama yıllardır hayal ettiğim gibi değil.
Belki de yıllardır dümdüz olmanın verdiği psikolojiyle böyle düşünüyor olabilirim, ve belki de bu bana yetecek ve artacak.
Bugün şişleri bayaa indi, acaba daha da inecekler mi yaa?
Bilen var mı?
Bir de bu bandajlar, sıktığı için, daha küçük gösterir mi???

Tatlim moralini bozmak istemiyorum ama inecekler ben iki ay oldu olali indide indi daha inmez saniyorum yani umut ediyorum insallah inmez asil sargilar varken buyuk duruyor sen bide onlar ciksinda gor ya aslinda sialikler iniyor bide asagi dogru yercekimi kanunu geregi sarkma oluyor ya kuculdu gibi geliyor bize kimbilir .aslinda yeterli mesela ben birz daha buyuk olsaydi dedim ve bir sutyen aldim destekli okDar cirkin oldu ki tamam dekolte super duruo ama nadide gibi oluyorsun gercekten sargilarin coUlsun sende dene goreceksin ki bu bizim bedenimiZ icin en iyisi fakat ben yinede buyuk gogus diyorum o ayri:)

Tatlim moralini bozmak istemiyorum ama inecekler ben iki ay oldu olali indide indi daha inmez saniyorum yani umut ediyorum insallah inmez asil sargilar varken buyuk duruyor sen bide onlar ciksinda gor ya aslinda sialikler iniyor bide asagi dogru yercekimi kanunu geregi sarkma oluyor ya kuculdu gibi geliyor bize kimbilir .aslinda yeterli mesela ben birz daha buyuk olsaydi dedim ve bir sutyen aldim destekli okDar cirkin oldu ki tamam dekolte super duruo ama nadide gibi oluyorsun gercekten sargilarin coUlsun sende dene goreceksin ki bu bizim bedenimiZ icin en iyisi fakat ben yinede buyuk gogus diyorum o ayri:)

Evet canım yaa, belki de haklısın, dediğin gibidir.
Zaten doktorumla konuştum bu konuyu, mükemmeldiler diyor. Onun sözü senettir benim için.. O yüzden o diyorsa doğrudur diyorum ben...
Çünkü bugüne kadar ne dediyse harfiyyen çıktı. Aynen şahit oldum.
Cumartesi bandajlarımçıkıyor bu arada.. Yine bir heyecan bir heyecan ;-))

Hoşçakal canım. k.i.bak..

Bu gün bir şey daha öğrendim arkadaşlar. Ameliyat günü yanıma gelen canım arkadaşlarımdan biri olan selennnnn rumuzlu arkadaşımız meğer kas altı ameliyat olmuş. Yani Tuğrul Turan sürekli kas üstü ameliyat yapıyor sanılıyor ya, demekki gerektiğinde, gerçekten mecbur kalındığında kas altı da yapıyormuş.
VE, selennnnn arkadaşımızın protezi kas altına konulmuş olmasına rağmen o da benim gibi hiç ama hiç ağrı çekmemiş.. Yeni göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünüp de ve doktor arayışında olan arkadaşlara yazıyorum. Sevgilerimle...

Bu gün bir şey daha öğrendim arkadaşlar. Ameliyat günü yanıma gelen canım arkadaşlarımdan biri olan selennnnn rumuzlu arkadaşımız meğer kas altı ameliyat olmuş. Yani Tuğrul Turan sürekli kas üstü ameliyat yapıyor sanılıyor ya, demekki gerektiğinde, gerçekten mecbur kalındığında kas altı da yapıyormuş.
VE, selennnnn arkadaşımızın protezi kas altına konulmuş olmasına rağmen o da benim gibi hiç ama hiç ağrı çekmemiş.. Yeni göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünüp de ve doktor arayışında olan arkadaşlara yazıyorum. Sevgilerimle...

Canım öbür sayfaya yazdım tekrar yazmaya üşendim cevabımı biraz yeni eklemeler yaparak buraya kopyalıyorum. En azından yazdığım öneriden herkesin faydalanmasını istedim.

Evet canım kasaltı oldu ameliyatım. Normalde profesyonel sporcular kas altı ameliyat olmaktan kaçınırlar. Yoksa bizler gibi amatörce spor yapanlar kasaltı ameliyattan etkilenmezler ve rahatsızlık hissetmezler. Örneğin ben dalış yapıyorum ve hiç etkilenmedim şu ana kadar. Ağrı eşiğim yüksek belkide o yüzden ameliyattan 1-1,5 saat sonra alışverişe gittim. Çünkü kendimi hiç ameliyat olmuş gibi hissetmedim. Sonraki günlerde ise sadece sargı bezleri beni rahatsız etti. Hatırlarsan doktorda ameliyattan 1-1,5 saat sonra hastaneden çıktığımı söylemişti. Ben alışverişteyken iki kez aradı hala eve gidip dinlenmedin mi diye kızdı? Ertesi günde uzun yola çıktım, sürekli kızım ile ilgilenebildim. İstemeyen inanmayabilir. Ama ben olsam böyle bir şey olamaz demek yerine araştırmalarını öneririm. Ne bileyim burada Tuğrul Bey şu gün ameliyatımı yapacak diyen bir arkadaşı o gün 11:00 12:00 gibi yani ameliyattan çıktığı esnada ziyaret ederdim. Hatta inanmasam bile doktor ile görüşür ve inanmadığım şeyleri kendisine sorardım. Yaptığı operasyon resimlerine bakardım. En azından bunun imkansız olmadığını gözlerimle görürdüm. Bilgi korkuyu azaltır. Bir liste hazırlayıp listedeki tüm doktorlara gidilmesi lazım.

Gerçi ben o zaman sanada söylemiştim ''başka doktorlar ilede görüş'' demiştim ama sanırım sen Tuğrul Beyin ismini başka bir kanaldan öğrenmiş ve çok çok uzun zaman önce gitmeyi kafaya koymuştun yanlış mı hatırlıyorum? Başkasının yazdıkları ile karıştırmadım inşallah:)))))

Evet canım iyiki seni ziyaret etmişim. Cellminn, sen ve anneciğin ile tanıştım. Hem bahane ile 2,5 ay geçmesine rağmen 2. ay kontrolümü yaptıramamıştım onuda aradan çıkardım.

Allah bu ameliyatı isteyen herkese nasip etsin. İnşallah herkes çok iyi araştırır, bir çok doktor ile görüşür ve budur diyebileceği bir doktor ile tanışır.

selennnnn'cim ağzına sağlık valla ne güzel demişsin. Gerçekten de insanlar çok iyi araştırıp, öyle seçim yapmalı bence. Ben ameliyat öncesi, ve sonrası yaşadığım süreçten, ve sonuçlarından oldukça memnunum. Evet senin hatırladığın doğru. Buradan da anlatmak istiyorum.
Bundan 2006 yılının bahar aylarında, Tuğrul Bey Memorial hastanesi'nde, yani Barış Bey'in yerindeyken, gazetede yayınlanan bir yazısını okumuştum. Hem Memorial Hastanesi'nin reklamı, hem de Tuğrul Bey'in ağzından göğüs büyütme estetiğini anlatan bir yazıydı. O yazıdaki bazı detaylar çok hoşuma gittiği için, ilk defa bir yeri arayıp, bu konuda bilgi alma cesaretini gösterdim. Aradığımda hastası vardı, sekretere telefonumu bıraktım ve kendisi beni aradı. Aynı şu anda da söylediği gibi, ertesi gün işiin başına dönebiliyorsun vs vs diye anlattı. Sonra ben dedim ki, "doktor bey, ben asgari ücretle çalışan biriyim. Taksitlendirme imkanınız, yada benim gibiler için özel bir indiriminiz varmı" dedim.
Başladı nasihatler vermeye. "Madem öyle, kendini geliştir. Sonuçta evlendiğin insan eğer seni seviyorsa, onlar fındıkta olsa öpecek, ceviz de olsa öpecek." gibi bir sürü nasihat verdi. Konuşması çok etkileyiciydi. Hani "ak sakallı dede" derler ya, onunla konuşuyormuşum gibi bir his oluştu içimde;-))
Ve bende onun dediği gibi kendimi geliştirmeye karar verdim. Ve başardım da. Daha iyi bir mesleğe atıldım. Hatta haftaya kendi işyerimi açıyorum;-)
Hem iş kurmak için, hem de silikon için 1 senede para biriktirdim. Yaz başında da doktor araştırmasına girdim. Aklımın bir köşesinde ise o 4 sene önce konuştuğum doktor hep duruyordu ama;-))
Fakat aklımda ne ismi ne cismi, hiç bir bilgisi yoktu. Allah'tan Memorial olduğunu unutmamışım;-)
Memorial'i arayıp, eski doktorunuzun adı neydi dediğimde Allah'tan kız ismini verdi.
Sonra burdan buldum işte ve ulaştım. ıyi ki peşini bırakmamışım;-)))
Allah'ıma binlerce şükürler olsun...........

Canim biraz gec gordum kusuruma bakma bende senin gibi cok arastirdim.Tumkonulari basTan sona okudum diyebilirim cok maille yazistim ilk Aylin hanimla gorustum bilgisi sicakligi beni cezbetti cumartesi gorustum carsamba ameliyat oldum cok cok memnunum cunku goguslerim havasi alinmis balon gibiydi burua burus ve bos simdi cok guselleer
Kizlar zaman kaynetmeyin derim gecen yillara yaZik etmisim ben
Sorular varsabeklerim opuyorum

merhaba Oslem34,
forumda yazilanlarin hepsi bana ayri heyecan veriyor..cunku ben de melesef sifir gogus tabir edilen kesimdenim :KK43:..aylin hanimla maillestim birkac kez ve bana cok sicak geldi kendisi...onunla tanismis ve ameliyat olmus tecrubeli birisi olarak bana aylin hanim konusunda okeydir jines, ona kendini emanet edebilirsin diyebilir misin canim ?
bi de hangi hastanede ve ne kadara oldun cok merak ediyorum ?
simdiden tesekkur ediyorum:Saruboceq:

X