Göğüs büyütme

merhaba Oslem34,
forumda yazilanlarin hepsi bana ayri heyecan veriyor..cunku ben de melesef sifir gogus tabir edilen kesimdenim :KK43:..aylin hanimla maillestim birkac kez ve bana cok sicak geldi kendisi...onunla tanismis ve ameliyat olmus tecrubeli birisi olarak bana aylin hanim konusunda okeydir jines, ona kendini emanet edebilirsin diyebilir misin canim ?
bi de hangi hastanede ve ne kadara oldun cok merak ediyorum ?
simdiden tesekkur ediyorum:Saruboceq:

Jines merhaba canım Aylin hamım cok samımı ve ısını bılen bır doktor.amelıyatımı olalı ıkı ay oldu benım goguslerımden son derece memnunum cok ayrı bır haz ınan bana:)ancak ben dıklestırmede oldum canım ıkısıne 4,500 TL ODEDIM BAYERDE oldum amelıyatım basarılı gectı ve dırenler hastaneden cıkarken cıkarıldı benden hıcte oyle abartıldıgı gıbı bısı degıl pıs kanlar aktı gıttı
ama gogus altından ol derım ben cunku meme ucu kesısı oldum ben (dıklestırme oldugu ıcın lolıpop ızlerım var)ve sag gogusumun meme ucu yamuk malesef bırtek sorunum bu tam yuvarlak degılde asagı dogru cekılmıs gıbı belkıde duselır Aylın hanım oyle dedı ama bunun harıcınde gercekten sahaneler .benıme eskı gpguslerımı goren arkadaslarım bunun bır mucıze oldugunu dusunuyorlar:)bahsettıgım sag meme ucu problemım dısında cok sukur cok mutluyum onuda cok dert etmıyorum ama ben durust bı ınsanım bu yusden gogus altı kesısı derım:))

Merhaba Öslem ikimiz de aynı ameliyatı olmuşuz benim de meme ucunda biraz büzgülü gibiydi dikiş masajla düzelttim Aylin hanım düzelir demişti, düzeldi. Sende silikon jelle masaj yapabilirsin canım. Ameliyatta yuvarlak kesip dikiyoruz demişti doktor hanım.

ayşecık merhaba
ya o sılıkon jel cok garıp bısı ben onu suremıorum bıle dıılkı masaj yapıım
senın nasıl durumu sımdı ne kadar oldu ve ne zaman duzeldı?bılgı verırsen cok sevınırım

cok tesekkur ediyorum oslem,
verdigin bilgiler benim icin cok onemliydi..sanirim ben de bayer de olcam...simdiden cooook ama cok heyecanliyim :) ama dedigin gibi gogus altindan olurum sanirim..sifir gogus oldugum icin meme ucu olayi bende malesef yok canim...bakalim nasil bi mucize beni bekliyor:) bu arada sana da gecmis olsun...surekli okudugum bi konu...ozellikle meme ucu kesisi icin masaj onemli canim...ama merak etme ayşecık'in dedigi gibi duzelcektir...eger kullandigin jelden hoslanmiyorsan, jelin daha sivi olanina yakin birseyler bakabilirsin...dokunamiyormussun bide :KK43:(...kolalyliklar diliyorum canim...bu arada benim randevum eylul 28'de...sanirim ayni hafta da ameliyatimi olurum...gelismelerden haberdar ederim :KK66:)

oslemcim
bi de diger bi sorum..ilk muayenesi ucretli mi aylin hanimin ?
tesekkurler

Arkadaşlar merhaba. Ben 08.08.2009 tarihinde Tuğrul Turan'a göğüs büyütme ameliyatı olmuştum.
Ve o gün gelmek isteyen ameliyatıma gelebilir demiştim. Kapım herkese açıktı yani;-))

Ameliyat öncesinde ise bende şöyle bir fikir vardı "keşke doktor hastalarından birini çağırsa da ameliyat olmuş birinin göğüslerinin şeklini canlı canlı görebilseydim" demiştim. Ama bunu doktora söyleyemedim tabiki. Şimdi aynı duyguyu yaşayan, ve ameliyat olmayı düşünen arkadaşlara buradan, ve bir kaç tane daha topikten bir davette bulunmak istiyorum. Ben elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum.
Büyük ihtimalle bu cuma, yada cumartesi dikişlerim alınıyor, ve ameliyat sütyeninden de kurtuluyorum.
Kliniğe gelip canlı örnek görmek isteyen olursa başımın üstünde yeri var;-)
Benim ameliyatım şu özelliklerde oldu; Kas üstü, yuvarlak, 325 cc yüksek profil, göğüs altı kesisi.
Benim yorumum: Muhteşemler;-))

Gelmek isteyen olursa bana haber versin, günüm netleşince günü ve saati bildireyim;-))
Sevgilerimle... Hepinizi öpüyorum...

oslemcim
bi de diger bi sorum..ilk muayenesi ucretli mi aylin hanimin ?
tesekkurler
Jinescim hayır canım ılk randevu ucretlı degıldı zaten sende muayeneye gıt buyusune kapılacaksın oylesıne kendıne guven dolu ve bılgılı bır ınsankı hıcbısı dert etmeden gırıyor ınsan. dusunsene ben boyutunu bıle konusmadım cunku o ne yapacagını bana anlattı yeterlı geldı
Gogus ucu olmadıktan sonra problem yok bence ha belkı gogus ucu yaptıgı dıger hastalarda problem olmamıstır ama bende dıklestırmede oldugu ıcın sag gogus ucum asagıda gıbı yuvarlak degılde damla gıbı sankı masaj yapamıyorum o jelle ben yapıs yapıs bısı zaten:)dedıgım gıbı pekte takmıyorum mıs gıbı memelerım var oda nazarlıgı olsun:)
ınsallah ıyı gecer hersey senın ıcın ıyı haberlerını beklıorum her turlu soru sorabılırsın elımden geldıgınce bılgı vermeye calısırım.
ınsallah cok cok mutlu olursun hersey ıstedıgın gıbı olur.

ayy coooook tesekkur ediyorum oslemcim...ya sen boyle anlattiginda nasil heyecanlaniyorum anlatamam :) ne guzel memnunsun sonuctan ve gecti ameliyat...:nazar: darisi bana artik...aylin hanimi cok merak ediyorum..genel gorus cok sempatik, isini iyi bilen, pozitif bi doktor oldugundan yana, ki eminim oyledir...senin soylediklerin zaten dusuncelerimi gayet netlestirdi..canim benim cok saol...gelismelereden haberdar edicem mutlaka...kafama takilan nokta oldugu vakit yazicam sana...opuyorum

Arkadaşlar merhaba. Ben 08.08.2009 tarihinde Tuğrul Turan'a göğüs büyütme ameliyatı olmuştum.
Ve o gün gelmek isteyen ameliyatıma gelebilir demiştim. Kapım herkese açıktı yani;-))

Ameliyat öncesinde ise bende şöyle bir fikir vardı "keşke doktor hastalarından birini çağırsa da ameliyat olmuş birinin göğüslerinin şeklini canlı canlı görebilseydim" demiştim. Ama bunu doktora söyleyemedim tabiki. Şimdi aynı duyguyu yaşayan, ve ameliyat olmayı düşünen arkadaşlara buradan, ve bir kaç tane daha topikten bir davette bulunmak istiyorum. Ben elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum.
Büyük ihtimalle bu cuma, yada cumartesi dikişlerim alınıyor, ve ameliyat sütyeninden de kurtuluyorum.
Kliniğe gelip canlı örnek görmek isteyen olursa başımın üstünde yeri var;-)
Benim ameliyatım şu özelliklerde oldu; Kas üstü, yuvarlak, 325 cc yüksek profil, göğüs altı kesisi.
Benim yorumum: Muhteşemler;-))

Gelmek isteyen olursa bana haber versin, günüm netleşince günü ve saati bildireyim;-))
Sevgilerimle... Hepinizi öpüyorum...

deepgreen'cim,
buradan hislerini ve tecrubeni herkesle paylasman gercekten cok guzel...takdir ediyorum seni...bu arada gecmis olsun..davetine icabet etmek oyle isterdim ki..ama istanbul disindayim ve gelmem cok zor gorunuyor...yine de tesekkurler...ama inan orda olsaydim hic tereddut etmeden son pansumanini gormek isterdim..hele de ameliyat olmak isteyen birisi olarak...
kizlaaaaaaaar...meme protezi olmak isteyen arkadaslaaaaarrr...bence cok guzel bi davet...kacirmayin derim...tecrube ve sonuc gormek isteyenler haadiiiiiii...
kendine ii bak..tekrar gecmis olsun canim...

deepgreen'cim,
buradan hislerini ve tecrubeni herkesle paylasman gercekten cok guzel...takdir ediyorum seni...bu arada gecmis olsun..davetine icabet etmek oyle isterdim ki..ama istanbul disindayim ve gelmem cok zor gorunuyor...yine de tesekkurler...ama inan orda olsaydim hic tereddut etmeden son pansumanini gormek isterdim..hele de ameliyat olmak isteyen birisi olarak...
kizlaaaaaaaar...meme protezi olmak isteyen arkadaslaaaaarrr...bence cok guzel bi davet...kacirmayin derim...tecrube ve sonuc gormek isteyenler haadiiiiiii...
kendine ii bak..tekrar gecmis olsun canim...

Canımmm çok sağol. Çok tatlısınnn... Keşke gelebilseydin yaa.. Ama bu sefer olmasa da belki kontrolüme denk gelirsin.

Ben aynen bu şekilde birini görmeyi ameliyat öncesinde çok istemiştim ama kimseye "seninkileri görebilirmiyim" denmeyeceğinden merakımı giderememiştim. Ama yeni ameliyat olacak olanlara bir fırsat vermek istiyorum ki, onların bari böyle bir şansı olsun. Evet herkese sesleniyorum, isteyen hiç tereddütsüz gelebilir, hatta dokunabilir de... Elleyince nasıl bir his verdiğini merak edenler var. Çünkü bende merak ediyordum. Gerçekten çok ciddiyim...
YETERKİ İNSANLARA BİR FAYDAM DOKUNSUN....
Öpüyorum hepinizi;-)

ayy coooook tesekkur ediyorum oslemcim...ya sen boyle anlattiginda nasil heyecanlaniyorum anlatamam :) ne guzel memnunsun sonuctan ve gecti ameliyat...:nazar: darisi bana artik...aylin hanimi cok merak ediyorum..genel gorus cok sempatik, isini iyi bilen, pozitif bi doktor oldugundan yana, ki eminim oyledir...senin soylediklerin zaten dusuncelerimi gayet netlestirdi..canim benim cok saol...gelismelereden haberdar edicem mutlaka...kafama takilan nokta oldugu vakit yazicam sana...opuyorum
Eminim senin goguslerin benden cok daha gusel olacak canim ve benim yasadigim proble leride yasamayacksin .bir iki gun agrin olacak hazirlikli ol ama sonrasi cok gusel cok deger olacak!sabirsizligini anliyorum cok heyecanli ve sqncili bir donem ameliyat oncesi insallah hersey gonlunce olur
Deepgreencim sen burdan bilmem kac kisilik forma yaziyorsunda ya onca kisi gelmeye kalkarsa doktorunun tepkisi ne olacak ki:)yani her gelen senin memsleri elleyip dokunabilcekmi?acik adres ozelime yazarsan ben bu muhtesemleri gormek istiyorum ciddiyim!dikis aldirma olayini anlamadim estetik degilmi dikisler ?
Onemli olan doktorunubulmak burasi cok fazla reklam kokuyor yani kokmaya basladi bence yonlendirmeler olumlu yonde eksileri ve artilariyla olmali.en onemlisi herkesin Mutlu olMasi bence

Kızlar merhaba. Aylin Hanım'ın adını cok sık duyuyorum. Bana soyadını, numarasını, e-mail adresini, varsa web sitesini, adresini falan verebilirmisiniz özelden? Ayrıca bide Aylin Hanım'a ameliyat olanlar nerede ameliyat oldunuz ve hersey dahil ne kadar tuttu? Bana özelden yazarmısınız? Hem ablam hem de ben ameliyat olcaz en gec ekim düşünüyoruz. En kısa zamanda bana özelden mesaj atıp bilgi verirseniz cok sevinirim.

doktorlar öneriler baslıgında aylin hanımın sayfasına yazarsanız msjınızı daha cabuk cevap alabilirsiniz.

kızlaaarrr ya aylin hanıma ulaştım istanbula gidince hemen ugricam ona. ama bu arada aklıma ameliyat izleri takılıyo. ben 23 şubat 2009 da ameliyat olmusum (laparoskopi) ve ameliyat izlerim hala ilk günkü gibi nerdeyse asla bir iyleşme olmadı. acaba silikon taktırdıgımda da mor kırmızı arası bi renkle sırıtırmı vücudumda?

konyada silikon yaptıran arkadaslar varmı?ayrıca ben naci celik i DE düsünüorum..fiyat farkı konusunda ucurumlar var.....?????BİRİ 3000 DİGERİ 6000 :s

slm silikon taktıran arkadaslardan doktor önerisi istiyorum bide sana katılıyorum mmblackrose bende 7000 tl fiyat aldım naci beyden kararsızım ayrıca naci beyin yaptıgı amelıyat resımlerıne baktıgımda istediğim dolgunlukta ve büyüklükte degıllerdı ben yuvarlak protez ve sanırım c cup plus denılen ölçüyü düsünüyorum nacı bey bunu yapabılecegını soyledı aslında goguslerımde cok kucuk degıl bu nedenle de baktıgım resımler tatmın edememiş olabir cunku cogu hastanın gogsu yok gıbı bıseydı sankı:)

meraba bende ameliyat olmak istiyorm ama dr.tuğrul beye ne telefonla nede tv deki adresle ulaşamıyorm lütfen tuğrul beyin güncellenmiş telefon numarasını yada çalıştığı hastaneyi veya mail adresini yazarsanız çok yardımcı olursunuz teşekkür ederim..

armine85 peki naciden baska bildiğin baska ii dr varmı yada görüsdügün....ya kafayı sıyıracam dr ların özgecmişini bile ezberledim ama yüzyüze konusulmaınca bişey anlaşılmıo.....netle falan oljak iş degıl :KK43:

julide, doktorlar öneriler kısmından tugrul beyin hastalarından isteyebilirsin tel. hala ulaşamazsan bana msj at ben soylerim sitesini burdan yazmam yazak .

nergis meraba çok şükür yazımı gördün lüfen bana telini yazaarmısın buraya yeni üye oldm siteyi tam olarak çözemedm nolur sen bi şeekilde baana ulaş olurmu çk acil haber bekliyorm teşekkürler..

X