Göbek yağını eritmeye yardımcı çay

zehraaaguler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
21
16
29
Merhaba arkadaşlar, bu çay önerim bölgesel yağ eritmek için geçerlidir. demleyeceğiniz demliğe göre göz kararı olmak üzere ölçüleri değiştirebilirsniz.
1 yk beyaz çay
1 yk yeşil çay
1 tutam kiraz sapı
yarım limon
1 tk sirke
biraz zencefil
750 ml su
tadını beğenmezseniz içine 2 dilim elma atabilirsiniz
Afiyet olsun :)

Merhaba arkadaşlar, bu çay önerim bölgesel yağ eritmek için geçerlidir. demleyeceğiniz demliğe göre göz kararı olmak üzere ölçüleri değiştirebilirsniz.
1 yk beyaz çay
1 yk yeşil çay
1 tutam kiraz sapı
yarım limon
1 tk sirke
biraz zencefil
750 ml su
tadını beğenmezseniz içine 2 dilim elma atabilirsiniz
Afiyet olsun :)
Merhaba ne zaman içiyoruz karışımı ve hepsi bir seferde değil sanırım?

Merhabalar hanımlar zayıflamak için ne önerirsiniz ben çok araştırdım edo zayiflama cayi diye bi marka var instegramda ve Facebook'a takip ediyorum müşterileri çok güzel kilo veriyorlar ve uzmanı aradım beslenme desteği ile verdiklerini anlattı bi arkadasim önerdi ama sizlerede sormak istedim çok iddialı bir cay fiyatına makul 1 aylık beslenme kuru ile beraber 150 tl ve 6 ila 8 kilo kesin veriliyormuş kullanıcı varmı aranizda

Zayıflama çayı almayın ,diyet ve spor ile zayiflarsiniz
Bravo.
Aslında bu kadar basit bir şeyin hala anlasilamamis olması bana çok garip geliyor.
Çayla hapla bilmemne kürü ile kremle vs zayıflama olmaz, olamaz. Yağ yakıcı içecekler tabi ki vardır mesela hindistan cevizi yağı iceren kahveler. Ama bunlar ancak takviye olabilir. Eğer diyet vs spor yoksa istediğiniz kadar için hiçbir şey veremezsiniz.
Hatta bilindik anlamda diyet bile kilo verdirmiyor. Aç kalmak gerekiyor.

Merhabalar hanımlar zayıflamak için ne önerirsiniz ben çok araştırdım edo zayiflama cayi diye bi marka var instegramda ve Facebook'a takip ediyorum müşterileri çok güzel kilo veriyorlar ve uzmanı aradım beslenme desteği ile verdiklerini anlattı bi arkadasim önerdi ama sizlerede sormak istedim çok iddialı bir cay fiyatına makul 1 aylık beslenme kuru ile beraber 150 tl ve 6 ila 8 kilo kesin veriliyormuş kullanıcı varmı aranizda
Alıp kullandınız mı acaba merak ettim

Haberde gormustum her bitki birbiriyle karıştırılmamalı çay yaparken yarardan çok zararı olabilir diye bunlar mide bozmasın yağ yakıcaz derken bana bi mantıklı gelmedi

Ben hep bu karışımlar yerine yeşilk çayı duydum ama ilk defa böyle bir karılım duydum bu sonradan bizleri soruna ya da sıkıntıya sokmaz değil mi. ?

X