Selülit Göbeğinde Selülit Olanlariı Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Y

yalp

Ziyaretçi
kızlar benim göbeğimdede selüülit oluyor özellikle klo verdiğimde birden göbeğimde selülitler beliriyor sizde de varmı ne yapmalıyım :çok üzgünüm:

canım galıba bendede varbenneyaptımkicok sınır bı durum..cok kıloluda degılm ama bılmıyorum ıste..bacaktakıler yetmıyor bırde gobekte sankı var gıbı..ayyy bıktım su selülitlerdendentatlicadiarzu

göbekteki selülitler için fındık veya susam yağına biberiye yağı yasemin yağı limon yağı katın ve haftada üç kere kullanın sürmeden önce göbeğinizi kızarana kadar keseleyin kuru bi şekilde sonra yağ karışımnı sürüp streç filmle sarın en za 2 saat dursun sonra ılık suyla yıkayın bu arada sardıktan kısa bi süre sonra kaşıntı kızarıklık olursa hemen yıkayın ama çom etkilidir tavsiye ederim diğer selülitli bölgelerede uygulayabilirsiniz.

Bende de bu sorun var,yaza kadar halletmek istiyorum.fazla kiloluda değilim ama kilo problemi yine de biraz var.ve aldığımda hemen bu bölgeden alıyorum.Diğer bi başlıktaa suna dumankayanın susam yağı aspirin limon suyu karışımlı selülitler için tarifi var o da işe yararmıki daha kolay gibi görünüyor?

ya bende bıktım bu selülitlerden, kilolu değilim ama doğumdan sonra bel ve göbek bölgelerinde fazlalıklar vardı, gitmedi. geçenlerde farkettim, bacaklarımdaki selülitler çoğalmış, buda yetmiyo gibi göbeğimde de başlamış, pek belli olmuyo gibi gözüksede ben farketiyorum acayip sinirlerimi bozuyo

göbekte selülitin oluşmayacağını,bacaklarda,popoda,kolların arka kısmında oluşabileceğini fakat karın bölgesinde selülitin oluşmadığını söyledi bir uzman.bu kötü görünenler yağ damlacıklarıymış vs..

bu durumda zayıflama ve hareketle geçer diye düşünüyorum..

ne kadar doğru acaba?:uhm:

göbekte selülitin oluşmayacağını,bacaklarda,popoda,kolların arka kısmında oluşabileceğini fakat karın bölgesinde selülitin oluşmadığını söyledi bir uzman.bu kötü görünenler yağ damlacıklarıymış vs..

bu durumda zayıflama ve hareketle geçer diye düşünüyorum..

ne kadar doğru acaba?:uhm:

KIZLAR KUSURA BAKMAYIN UZUN ZAMANDIR GİREMİYORUM HANNE AMA BEN BİRÇOK ARKADAŞIMINDA GÖBEĞİNDE BAZEN SÜLÜLİT OLUŞTUĞUNU BİLİYORUM BENDE BU ARALAR YOK GİBİ GÜNDE 2 FİNCAN BİBERİYE 2 FİNCAN YEŞİL ÇAY İÇİYORUM BİRDE GÜNDE 1 BARDAK PORTAKAL SUYU İÇİYORUM TABİ KİLOMDA BİR DENGESİZLİK YOK BELKİDE O YÜZDEN YOKTUR. sakaleynmaster ARKADAŞIM SÖYLEDİĞİN KARIŞIM BACAKLAR İÇİNDE GEÇERLİMİ a.s.

cok sik kilo alip verenler de bu rastlanir.o yuzden dengeli beslenmek ve spor.biliyorum her yerde bunlari duyuyoruz ve biliyoruz ama yinede yapmadigimiz iki sey...ya spor yapalm.en azindan evden internetten cok guzel fitnes goruntuleri indirebilirz ve yapabiliriz.
nacizane fikrim :)))

X