Göbeğim varrrr ama hamile kalmak istiyorum

Denizim81

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2021
394
150
Selam kızlar.baktim ama hiç böyle bir konu bulamadım.Hadi toplamınınnnn🦋Kızlar ben aslında çok kilolu değilim ama acayip göbeğim var.yeni evliyim daha 9 aylik.kilo vermek istiyorum ama spor yapamıyorum.cunku hamile kalmak istiyorum.zaten çokta diyet yapabilen biriside değilim.spor yapsam gider gibi.Sorum şu kizlar hamile kalmaya çalışırken nasıl kilo verebiliriz.simdi diyet yapsam sanki bebiş beslenemez gibi.spor yapsam düşer diye korkuyorum.yardim edin kızlar.

Hamile kalana kadar diyet ve spor hap hamile kalınca birak aslinda olay bu kadar kolay bu denklemi niye çözemedin ki

Canım aslinda bir düşük yaptım hemen bebeğim olsun istiyorum ama bu göbekte canımı sıkıyor
Ha sorunu şimdi anladım ben mesela adetten sonra spora başlasam ve o arada bebek olmuş olsa ben daha bilemeden düşük yapar mıyım diye korkuyorum.simdi ilişki sonrasında bebeğin yerleşmesi için bu hareketler riskli olabilir gibi

Göbek çoğu insanda var özellikle kadınlar olarak tamamen kurtulma gibi bir şansımız yok maalesef. Ben de biraz kilo verip hamile kalmak istemiştim ama son dört beş kilo gitmek bilmedi. Ben de bıraktım artık. Çok kafaya takmamak lazım hayatı da buna göre planlamamak gerek tabi.

Göbek çoğu insanda var özellikle kadınlar olarak tamamen kurtulma gibi bir şansımız yok maalesef. Ben de biraz kilo verip hamile kalmak istemiştim ama son dört beş kilo gitmek bilmedi. Ben de bıraktım artık. Çok kafaya takmamak lazım hayatı da buna göre planlamamak gerek tabi.
Haklısın ama gebelik sonrasinda göbeğimin sahada büyümesi bilemedim

Yani o zamanda hafif yürüyüşler yaparsin kendini zorlamadan spor deyince illa cok fazla efor sarfetmeye gerek yok hafif tempoda yuruyus bile yeter insana

Saglikli bebek amuda bile kalksaniz dusmuyor, sporunuzu yapabilirsiniz. Protein agirlikli diyet de hem size kilo verdirir hem de bebegi cok guzel besler ☺️

Yani o zamanda hafif yürüyüşler yaparsin kendini zorlamadan spor deyince illa cok fazla efor sarfetmeye gerek yok hafif tempoda yuruyus bile yeter insan

Saglikli bebek amuda bile kalksaniz dusmuyor, sporunuzu yapabilirsiniz. Protein agirlikli diyet de hem size kilo verdirir hem de bebegi cok guzel besler ☺️
Ya öyle mi düşünüyorsunuz 🥰 siz böyle bir durum yaşadınız mı

Ya öyle mi düşünüyorsunuz 🥰 siz böyle bir durum yaşadınız mı

Boyle bir durum yasamaya gerek yokki biraz araştırirsaniz uzmanlarda aynisini soyluyor zaten biraz relax olup keyfine bak 9 aylik evlisin 1 dusuk yapmışsın ikinci denemeye gecmek istiyorsun bune acele birileri arkanizdan mizraklami kovaliyor

X