Gö kapağı estetiği yaptım pişmanım 🥺

Ruyaaaaaaaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
6
1
27
Göz kapağı estetiği yaptırdım çok pişmanım gözümü kapattığımda gözümle kaşım arasındaki mesafe kısacık ve gözlerim tam kapanmıyor ameliyat olalı 17 gün oldu yaptıran varsa bu mesafe daha sonra uzar mı böyle kısacık kalıcak mı yoksa 🥺

Geçmiş olsun kardeşim.Size iyi şeyler söylemeyi çok isterdim hatta tüm kalbimle şunu dilerim,umarım süre geçtikçe belki istediğiniz gibi olur ama kendi tecrübemi anlatayım.Ben çok pişman oldum.Gözlerimin güzelliği bozuldu üstüne üstelik sayısız sorun yaşıyorum.Enfeksiyon,aşırı hassasiyet,baygın ve yorgun bakışlar.İş işten geçince anladım ki hiç ihtiyacım yokmuş.Maalesef yolum para için bu işi yapan kişiye denk gelmiş.Piyasanın 10 katını ödedim ama parayı geçtim sonuç hüsran.Ben Dünya gözde göz doktoruna oldum sırf işini iyi bilir diye.Ama öyle olmadı.Dikişlerim çok yukarıda,kaş dikiş arası kısa,kirpik dikiş arasını aşırı uzun bırakmış.Göz kapaklarım yorgun duruyor.Asimetri var göz şeklim mahvoldu,küçüldü daha neler neler.Üstelik 1,5 yıl oldu.Çok büyük sorunlar yaşıyorum.Doktorunuz kim bilmiyorum ama L evnt Akç ay’a asla güvenmemeliymişim.Lütfen herkes çok iyi araştırsın.

X