Gitsin yağlar gelsin kaslar hep birlikte başaralım hanımlar 💪💪

Yok o da yok :)))
Birkaç gündür İstanbul'da korkunç bir nem var, hem benim sıcak basmaları hem de yazın hissedilen sıcaklığı bir araya gelince bir tuhaf vücudum, ellerim ayaklarım şişti, yüzüklerim bile olmuyor parmağıma, menapoz cidden zormuş ki ben ağır geçirmiyorum, ağırını geçirene rabbim yardım etsin.
Yani bana, çok amin...🤲😁

Yani bana, çok amin...🤲😁
Teyzem çok sıkıntılı geçirdi ya ankara nin soğuğunda pencere açıp yatacak kadar ateş basıyordu eniştem mecbur başka odaya geçiyordu elinde sürekli yelpaze gezer. Urfaya bile ekim ve nisan dışında gelmez gelemez sıcaktan. Allah kolaylık versin inşallah hepinize 💕

Artık hiç bir şeyi ölçmemeye karar verdim :)) yemiyorum işte çatlasa da patlasa da eriyecek bir gün
Menapozdan zorlanıyorum bu ara dostum, hava çok sıcak, nem cozuttu bizim burda, inan şu an sana yazarken ofiste ter sırtımdan sicim gibi akıyor, hava da bu ateş basmaları da çok zorluyor beni
Nem çok pis ya ben nemi bol Akdeniz şehirlerinden birinde okudum uniyi. Kış yoktu zaten ama bahardan itibaren nefes almayı zorlaştıran nem yok mu nem bunalıma koyuyordu

Ben 16 ağustosda ölçülerimin de yapıldığı salonda 62.5 çıkmıştım. Sonra diyete de tabi oldum. Kaçamak neredeyse hiç yapmadım ara ara birer isirik gofret yemisimdir.bi de dondurma. Bugün kıyafetsiz evde tartıldım 60.5. Salona gittim tayt askılı üst ve üstüne giydigim tshirtle 60.9 geldim .Ölçüm yapmadım ama incelme hissediyorum . Ay tamamlanınca ölçerler heralde

1 de doyuncak yiyince çok tok hissettim. 4 buçukta bikac uno ince kraker ve bi bardak kefir tükettim. Az önce bir sade türk kahvesi içtim.

Akşam yemeği olmaz haliyle cok çok cok acıkırsam bi meyve ya da yoğurt çorbası yerim bikac kaşık

Sabah tavuk diye sayıklayarak uyandım 😁 3 haşlanmış tavuk bud, 1 leğen salata, 1 büyük bardak ayran bunu yedim 🤭 Fatma giriğin bir filminde vahşi gibi yemesi vardı hah aynen öyle yedim tövbeler olsun akşamada ya çorba ya kahvaltı olur artık 😊
Ahahaaa😂 sen öyle yazınca benim de gözümün önüne Erol Tas in tavuk yemesi geldi 🤭🤭😁

Kızlar sabah yağsız omlet yaptım lor peynirli, yanına yarım avakadoyu çok az limon karabiber ve tuz ile ezdim 1 dilim etimeğe sürdüm, yaptığım omletide onun üstüne koydum yanına minik domatesler antin kuntin birşey yaptım yani 😁 yanına da filtre kahve yaptım, akşam alinazik ve evde dünden kalanlar yemeği var😁

Kızlar sabah yağsız omlet yaptım lor peynirli, yanına yarım avakadoyu çok az limon karabiber ve tuz ile ezdim 1 dilim etimeğe sürdüm, yaptığım omletide onun üstüne koydum yanına minik domatesler antin kuntin birşey yaptım yani 😁 yanına da filtre kahve yaptım, akşam alinazik ve evde dünden kalanlar yemeği var😁
Azimli ve hamaratsııınn💛💚💜

Herkese selammm :)))
Yağmurlu biraz ferahlamış bir gün, mutluyum o yüzden
Sabah kahvaltıda bol yeşillikli omlet yaptım, yanında bir şey yemedim peyniri falan içine koyduğum için komple bir kahvaltı oldu. Öğlen iş yerinde biber dolması vardı, çorba içmedim, iki tane dolma yedim, bir minik kase de yoğurt. Şimdi de Türk kahvemi içeceğim. Eşim bugün izinli, benim yerime pazara çıktı o yüzden koşturmam yok bugün, akşam yemeğinde bir tabak yeşil mercimek yemeyi planlıyorum, birazda meyva, sizde nasıl gidiyor güzeller

Uyanınca elma sirkeli su- kahve
Saat: 11.00
Lor peynirli bol yeşillikli salata ve haşlanmış yumurta
Saat: 18.00 gibi zeytinyağlı barbunya ve pul biberli cacıkla kapatacağım.
Arada kahve içtim bir de tarçınlı, yeşil çaylı süt.
15 dk karın egzersizi yaptım ve 4000 adım.

Kızlar bugün modum düşük benim de. Anneannemin bende yeri cok çok farklıydı. Bugün vefatının 1.yıldönümü .. garibim çok üzgün.. sabahtan beri bisey yenmemiştim 1 saat önce susuz zeytinyağlı taze fasulye ve yoğurt yedim. Sabah eşimim bim forumdan aldığı milföy uzun boreklerden bi yarım tane yemiştim şimdi hatırladim. Sabah salona gidemedim belki 6 ya giderim

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz birlikten kuvvet doğuracağız inşallah ❤❤

Kızlar bugün modum düşük benim de. Anneannemin bende yeri cok çok farklıydı. Bugün vefatının 1.yıldönümü .. garibim çok üzgün.. sabahtan beri bisey yenmemiştim 1 saat önce susuz zeytinyağlı taze fasulye ve yoğurt yedim. Sabah eşimim bim forumdan aldığı milföy uzun boreklerden bi yarım tane yemiştim şimdi hatırladim. Sabah salona gidemedim belki 6 ya giderim

Başınız sağ olsun ve hoş buldum, teşekkür ederim.

Başın sağolsun, nurda yatsın anneanneciğin😔

Rahmet diliyorum, nurlar içinde yatsın inşallah ❤️ mekanı cennet olsun...

Teşekkür ederim kızlar hepimizin ölmüşleri nurlar içinde uyusun..
Ben 6 seansına gittim. Başka hoca vardı antepli cıktı o da 😊 yine uc kişi olunca üçümüz normalde kardiyo olacakken reformer yaptık iyi oldu iyice ısındım buna da. 7 'ye doğru geldim az önce sade türk kahvesi içtim. Bisey yemem heralde artık. Yarın kızımın ameliyatini yaptirdigimiz şehre gidicez bende burnumu geniz etini göstericem tam kan sayım yaptırırım ac giderim

Günaydın. 58.600 ile güne başladım.
İki gün sonra regl olacağım. Tatlı isteğimi tarçınlı süt kesiyor.
Sabah 6.30 kalkış- sirkeli su ardından da mis gibi sade kahve. :)
10.00-11.00 gibi haşlanmış yumurta ve bol yeşillikli lorlu salata ile kahvaltı yapacağım.
Güzel bir sabah harika bir gün olsun öyleyse :KK66:

Günaydın hanımlar :KK200:
Cuma bugün pilim bitmiş gibi, sabah kahvaltıda küçük bir tost yaptım, korkunç yorgunum evde başka bişey yapasım gelmedi. 7 :15 de evden çıktım mahalledeki köpekleri toplayıp yürüyüş yaptım, oynayıp koklaşmaktan pek tempolu olmadı ama modumu toparladı en azından, 8:20 de işe geldim. Bu saate kadar yeterince su içmemişim takviye yapıyorum şimdi, bugünü tembel hayvan gibi ağır kanlı geçirmek istiyorum (idolüm kendisi)

X