gitsin göbekler:):)

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
36
arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır yatarken göbeğimi strecle sarıp yatıyorum 2 haftada bile göbeğimin sıkılaşdığını farkettim.birde dün biberiye yağı alıp denedim.önce biberiye yağıyla göbeğimi yağlayıp streçle bağladım sabah kalkdığımda şaşırdım.yağı sürmeden önce bukadar terli olmuyordu.kalkdığımda göbeğim su gibiydi.sizde deneyin arkadaşlar sanıyorumki 1 ay sonra böyle giderse göbekden eser kalmayacak

benimde göbeğim armut şekli gitmiyo sinir oluyorum karnım içimede çökse o yuvarlak şekil görünüo:KK14: senin yaptığın yöntemi bide ben deniyim bakim nolcak:KK51:

arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır yatarken göbeğimi strecle sarıp yatıyorum 2 haftada bile göbeğimin sıkılaşdığını farkettim.birde dün biberiye yağı alıp denedim.önce biberiye yağıyla göbeğimi yağlayıp streçle bağladım sabah kalkdığımda şaşırdım.yağı sürmeden önce bukadar terli olmuyordu.kalkdığımda göbeğim su gibiydi.sizde deneyin arkadaşlar sanıyorumki 1 ay sonra böyle giderse göbekden eser kalmayacak

Peki bu iki hafta sürecinde göbeğinizin ölçüsü kaçken kaç oldu merak ettim şimdi.

kızlar ben spora giderken bazı arkadaslar göbeklerine strec sarıp spor yapıolardı bigün hoca gördü ve çook kızdı ... göbege strec sarınca uzuuuun süre hava alamadıgından kansere yol açabiliyomus :KK43: kremler yağlar tamam da bencede yanlış bi uygulama .. ama tabi yine siz bilirsiniz...

kızlar ben spora giderken bazı arkadaslar göbeklerine strec sarıp spor yapıolardı bigün hoca gördü ve çook kızdı ... göbege strec sarınca uzuuuun süre hava alamadıgından kansere yol açabiliyomus :KK43: kremler yağlar tamam da bencede yanlış bi uygulama .. ama tabi yine siz bilirsiniz...

okadar deneyen duydum ama kanser yapdığını yeni duyuyorum ama sanmıyorum da öyle olsaydı solaryuma girenler anında kanser olup ölürlerdi

Gece yatarken yapmak yanlış bir uygulama.Hem uzun bir zaman dilimi hemde gece metabolizma daha yavaş. Gün içerisinde evde iş yaparken yahut spor en fazla bir saat , uygun bir yağ sürülerek yapılabilir ki ben bunu denedim haftada 3 defa uyguladım; kesinlikle çok başarılı sonuç alınıyor. Bacaklarımada sarıyordum ben en fazla bir saat sonra çıkarıyordum.

vücudunuz su kkaybettiği için o kadar terliyorsunuz çok zararlı strecle sarmayı bırakın göbeğiniz eski haline geri gelecektir 1 haftada.

X