Müzik Dersleri gitar çalmayı öğrenmek istiyorum???

seymabektas

Prensesim.. Güzel Kızım..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
253
2
34
arkadaşlar gitar çalmayı öğrenmek istiyorum aranızda bilen varsa bana yardımcı olabilirmi???

benim nişanlım ders veriyor ama bayanlara vermez sanırım..
ben de seneler önce gitar alıp kursa gitmiştim..bi takım olumsuzluklardan devam edemedim ama inşAllah evlenince hocam hazır kızlarkaydirigubbakcemile

benim nişanlım ders veriyor ama bayanlara vermez sanırım..
ben de seneler önce gitar alıp kursa gitmiştim..bi takım olumsuzluklardan devam edemedim ama inşAllah evlenince hocam hazır kızlarkaydirigubbakcemile

ohhh ne güzel valla hocası hazır. benide kocacım yollamıyo orda erkekler çokmuş. ya birlikte gidermişiz yada gidemezmişim.offff offff:gitme::gitme:

ya aslinda ben ogrenip bir sarki soleyip calmak istiyorum ona yil donumumuz icin hediye olsun diye yapcaktim ama vaktim olmadi dersler yuzunden onumuzdeki sene icin yapmak istiyorum..
ay donumunde de yapabilirim gerci farketmez :)

ohhh ne güzel valla hocası hazır. benide kocacım yollamıyo orda erkekler çokmuş. ya birlikte gidermişiz yada gidemezmişim.offff offff:gitme::gitme:

ben arkadaşımın kardeşinden alıyordum canım..bayandı çok rahattı..
kalabalık dersler zor oluyor haklı eşin..
inşAllah böyle bir hoca bulursun..
sana tavsiyem içinde bırakma bu isteğini..
inanılmaz güzel bir duygu..
ben gitar çalmayı bırak sesini bile çok seviyorum..
kısmet işte sevdiğimden yana şanslıyım..
her akşam evde konser var artıkkaydirigubbakcemile3

ben arkadaşımın kardeşinden alıyordum canım..bayandı çok rahattı..
kalabalık dersler zor oluyor haklı eşin..
inşAllah böyle bir hoca bulursun..
sana tavsiyem içinde bırakma bu isteğini..
inanılmaz güzel bir duygu..
ben gitar çalmayı bırak sesini bile çok seviyorum..
kısmet işte sevdiğimden yana şanslıyım..
her akşam evde konser var artıkkaydirigubbakcemile3

ay cnm ne güzel bende asla böle güzel bi duygudan mahrum kalmak istemiyorum.
öğrenicem tabikide cnm allah nasip ederse.
eşimin öğrencisi biliyomuş ondan öğrenmeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım cnm

Gitar öğrenmek falan aslında çok da zor değil öyle.. Pop gitar zaten iyice bi kolay, kulak varsa deneye deneye de çıkarabilirsiniz tellerden. Gitarı var olan alsın eline, deneye deneye bulsun basit bi parçanın 1-2 ölçüsünü..

Gitar öğrenmek falan aslında çok da zor değil öyle.. Pop gitar zaten iyice bi kolay, kulak varsa deneye deneye de çıkarabilirsiniz tellerden. Gitarı var olan alsın eline, deneye deneye bulsun basit bi parçanın 1-2 ölçüsünü..

Bencede..Ben internetten videolar izleyerek öğrendim şimdilik sadece ritimle çalıyorum, arpejide öğrenicem inşallah kaydirigubbakcemile5
Biraz gayret edin yapabilirsiniz kızlar :teytey:a.s.

arkadaşlar gitar çalmayı öğrenmek istiyorum aranızda bilen varsa bana yardımcı olabilirmi???[/QUOTE
ben kendiliğimden öğrenmiştim abimin akor bilgilerinin yazdığı defterler fln sayesinde şuan da hani kurs alıyorum ama emin ol kursta daha güzel öğretiliyo internetten olacak iş değil bence ama merak ettiğin konu varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim ha bide birinden bilgi edinmedikce asla gidip kafana göre gitar alma çünkü sadece görünüştye gitar olan o kadar bozuk sesli gitarlar var ki mesela ben almıştım gitar bozuk sesli fln akorduda yapılmıodu hemen bozuluyodu o yüzden bi kursa gitmeden hocalardan bilgi almadan gidip gitar alma dediğğm gibi internet olacak iş değil kendim başladığımda aklımda soru işaretleri vardı ama kursa gidince hepsi oturdu kafamda kursun faydası baya var şimdi şarkıları zorlanmadan çalabiliyorum :) ama merak ettiğin şeyleri özelden sorabilirsin cnm :) kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

Aslında çok zor bişey değil internetten videoları izleseniz özellikle selim ışık'ın gitar derslerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz çok açık anlatıyor.Bende internetten bakarak öğrendim,geliştirdim kendimi klasik gitarda.4 ay öncede elektro gitara geçiş yaptım. :KK52:

öncelikle ne öğrenmek istiyorsun bu konuda ? onu bilmeliyim ben 4 - 5 senedir gitar çalıyorum ve bir kursa gitmedim elime aldım ve onunla uyudum ben müziğe tutkulu bir aşkla bağlıyım öncelikle gitarına aşık olmalısın :))

X