Gingivoplasti

mericc34

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
9
6
28
Herkese merhaba , gingivoplasti işlemini yaptırmayı düşünüyorum. Aranızda yaptıran varsa yardımcı olabilir mi? Nasıl bir işlem ? Nelere dikkat edilmeli ? Ne kadar sürede iyileştiniz? paylaşırsanız cok sevinirim.

Merhaba, ben de gülümserken diş etlerim çok göründüğü için bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum. Ama üst dudak botoksu ile de kapanabilir diyenler var...Ben işinde iyi bir diş estetisyenine danışmak istiyorum.
Şu an doktor arıyorum. Siz hangi şehirdesiniz ? tavsiye edeceğiniz bir doktor var mı?

Merhaba, ben de gülümserken diş etlerim çok göründüğü için bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum. Ama üst dudak botoksu ile de kapanabilir diyenler var...Ben işinde iyi bir diş estetisyenine danışmak istiyorum.
Şu an doktor arıyorum. Siz hangi şehirdesiniz ? tavsiye edeceğiniz bir doktor var mı?

Kusura bakmayın yeni görüyorum mesajınızı, ben İstanbul’da yaşıyorum. Henüz yaptıracağım bir doktor bulamadım. Suan sadece düşünce aşamasındayım diyebilirim. Sizde yaptırırsanız ya da yaptıran biri ile iletişim kurabilirseniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim :))

X