Gıdı liposuction ve bişektomi yaptırdım

merhaba, iyiyim :) 40 gün oldu , gıdım gitti derimde hafif sarkmamı yumuşamamı desem öle bi durum oluştu, aslında beklenilen bi durumdu çünkü benim cidden cok fazlaydı gıdım, şimdi masaj ve korse kullanımına devam ediyorum, yanaklarım da küçüldü ama doktorum ekim ayına kadar devam edicek dedi tam yüzümün oturması, lokal oldum, genele hiç gerek olmayan bi operasyon bence.. zaten uyuşturdukları için birşey hissetmiyorsunuz, hissettiğiniz acı iğne acısı oluyor..
merhabalar son durumunuz nasıl acaba? iyi ki olmuşum diyor musunuz 💓

Merhaba, his kaybı yaşamadım, ama dokununca hafif yanma hissediyorum, ne kadar devam edecek bende merak ediyorum açıkcası, ağzımda herhangi bişi olmadı, dalgalanma oldu evet, 42 yaşındayım daha genç yaşta yaptırsam bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum, sabah akşam masaj yapıyorum hafif azaldı gibi hissediyorum, yinede düm düz olmadı :/ doktor uyarmıştı bu konuda beni.. ben bile bile kabul ettim.. boyun germe ilerki yaşlarda düşünüyorum.. yinede pişman değilim, artık resim çekilirken elimle veya fularla gıdımı saklamıyorum :) özellikle yandan cok güzel görünüyor
Uyuşturmayı o bölgeye iğne vurarak yapıyorlar değil mi? Bir de bazı doktorlar yanak bölgesine de liposuction yapıyor. Gerçi size bişektomi yapıldığı için belki yapılmamış olabilir. Yanaktaki yağların liposuction ile alınması da yüzde yer yer çöküklük yapar gibi geliyor. Bu hafta bir doktordan randevu alacağım kısmet olursa. Araştırdığım doktorlar Akif Mehmetoğlu, Sevil Gizlenti (sevil klinik), Leyla Arvas, Mehmet Kartal ve Ekrem Keskin.
İnanılmaz gerginim ve heyecanlıyım. Doktorların asistanlarının rahatlatması çok iyi yoksa o vakit geçmez 🥲
Yutkunmak istediğinizi söylediğinizde işlemi durdurup sizi bekliyor, sonra devam ediyor doğru anladım değil mi 🙈
Ortalama kaç dakika sürdü sizinki acaba? Kimi 30 dak, kimi 40 dak, kimi 1,5 saat sürüyor diyor.
Sevil Gizlenti’yi asla önermiyorum. İşlem sonrası çok ilgisiz ve suçluymuşsunuz gibi konuşuyor. Sorunlarınızı hemşireler dinlemiyor. Bunlar çok önemli şeyler. Ve ben gıdı liposuction yaptırdım hiçbir fark olmadı hala yandan gıdım var. Biraz bile geçmedi, evet yağlar alındı ama az mı aldı özensiz mi yaptı bilmiyorum ve benim yaşım genç. Instagramda her şey çok pozitif gibi gösteriyor sadece reklam

Sevil Gizlenti’yi asla önermiyorum. İşlem sonrası çok ilgisiz ve suçluymuşsunuz gibi konuşuyor. Sorunlarınızı hemşireler dinlemiyor. Bunlar çok önemli şeyler. Ve ben gıdı liposuction yaptırdım hiçbir fark olmadı hala yandan gıdım var. Biraz bile geçmedi, evet yağlar alındı ama az mı aldı özensiz mi yaptı bilmiyorum ve benim yaşım genç. Instagramda her şey çok pozitif gibi gösteriyor sadece reklam
merhaba, yüzde yüz gitmiyor doğru, ama eski ve yeni fotonuzu karşılaştırdığınız da hiç mi fark yok ? ben elimle dokunduğum da cok hoşuma gidiyor, sadece olması gereken var artık, yandan daha iyi duruyor benim, keşke cok daha önce yaptırsaydım diyorum

merhaba, yüzde yüz gitmiyor doğru, ama eski ve yeni fotonuzu karşılaştırdığınız da hiç mi fark yok ? ben elimle dokunduğum da cok hoşuma gidiyor, sadece olması gereken var artık, yandan daha iyi duruyor benim, keşke cok daha önce yaptırsaydım diyorum
Memnun olmaniza sevindim. Sadece alt yuzunuzu gosteren eski ve yeni fotograf koyarsaniz cok yardimci olur. Doktorunuz kim ?

Benim zaten küçük bir gıdım vardı. Ve hiçbir değişiklik olmadı. Burdan insanlara yanlış bilgiler verip kandırmayın.

Merhaba ,
Çenemin altındaki kaslar çok belirginleşti gıdı liposaction sonrası.düzelme oluyor mu?

Son düzenleme:
Uyuşturmayı o bölgeye iğne vurarak yapıyorlar değil mi? Bir de bazı doktorlar yanak bölgesine de liposuction yapıyor. Gerçi size bişektomi yapıldığı için belki yapılmamış olabilir. Yanaktaki yağların liposuction ile alınması da yüzde yer yer çöküklük yapar gibi geliyor. Bu hafta bir doktordan randevu alacağım kısmet olursa. Araştırdığım doktorlar Akif Mehmetoğlu, Sevil Gizlenti (sevil klinik), Leyla Arvas, Mehmet Kartal ve Ekrem Keskin.
İnanılmaz gerginim ve heyecanlıyım. Doktorların asistanlarının rahatlatması çok iyi yoksa o vakit geçmez 🥲
Yutkunmak istediğinizi söylediğinizde işlemi durdurup sizi bekliyor, sonra devam ediyor doğru anladım değil mi 🙈
Ortalama kaç dakika sürdü sizinki acaba? Kimi 30 dak, kimi 40 dak, kimi 1,5 saat sürüyor diyor.
Ekrem Keskin'e meme ameliyatı oldum. Kesinlikle önermiyorum, yalan söylüyor sürekli, sizi aptal yerine koyuyor. Yorumları okudum hakkında çok kötü şeyler söyleniyor. Kesinlikle önermem

X