Gıdı göbek liposuction yardımcı olur musunuz ?

Cuma günü birinci ayım dolacak ama benim nedense ağrılarım var. Sanki böbrek ağrısı, yanık ağrısı gibi:) dayanılmayacak gibi değil hiçbir acı. Ağrı kesici içmiyorum bile ama hep bir rahatsızlık. Dün kaynım( onun genel teftişini yaptığı hastanelerin birinde oldum ) artık ödemin geçmiş olması gerektiğini, fotoğrafa göte ödem olduğunu ve ödemlerin ağrı yaptığını söyledi. Bugün lenf maaşsın için yer ayarlamaya çalışıyorum.
Canım başından beri mi aynı ağrılar var? Sonradan olduysa hasta falan olmuşsundur, üşütmüşsündür, ters yatmışsındır bi şey olmuştur diye düşünüyorum. Doktorunla konuştun mu?

Canım başından beri mi aynı ağrılar var? Sonradan olduysa hasta falan olmuşsundur, üşütmüşsündür, ters yatmışsındır bi şey olmuştur diye düşünüyorum. Doktorunla konuştun mu?
Valla sormadım :) biraz da gıcığım ya ona 😀 ama aksi bir şey olduğunu ben de düşünmüyorum. Yok başında ağrı yoktu, tabiki sıfır değil ama yatıp kalkarken olurdu şimdi genel bir ağrı var olmadı yarın sorarım :) genelde sertlik olan bölgeler ağrıyor zaten

Arkadaşlar konuların hepsini okudum ama time de sormak istedim. Benim için sonraki süreçler ben bazı süreçlerden dolayı Haziran 16da olacağım. Şunu kabullendim altı hafta sanırım korse eziyeti çekeceğim:) evde klima açıp otururum ama sonraki süreci merak ediyorum. Mesela ev süpürme çamaşır bulaşık işlerine ne kadar sürede döneceğim ? Mesela bir yerlere gezmeye ne kadar sürede gidebilirim ? Korsede kişiye göre değişiklik gösterir ama ara ara çıkarabilecek miyim :) uyuma nasıl oluyor ? Bayramda eşim evde olacak; annemle de ayrı binadayım destek olur. Yemek vs şeyler çok sorun olmaz ama ben kendi yaşantıma normal düzene ne kadar sürede dönebilirim acaba 😀 yazarsanız çok sevinirim:) bu arada gıdı ve göbek lipo sadece karın germe gerek yok dedi:) bir de küçükken olduğum apandisit dikişi karnımda çekme yapıyor küçük bir işlemle onu düzeltecek 😊 Bir de ameliyat olduğum gün kantine inip sigara kahve içebilir miyim 😀
Yaptirdiniz mi hangi ilde hangi dr a yaptirdiniz

Yaptirdiniz mi hangi ilde hangi dr a yaptirdiniz
Evet yaptırdım, birinci ay dolmak üzere İstanbul da yaptırdım; doktoruma çok güveniyordum ama nihai sonuç görmeden isim vermeyeyim isterseniz. Çünkü bence benden az yağ aldı. Kendi daha erken olduğunu söylüyor ama forumda konum var gelişmeleri orada anlatıyorum :)

Evet yaptırdım, birinci ay dolmak üzere İstanbul da yaptırdım; doktoruma çok güveniyordum ama nihai sonuç görmeden isim vermeyeyim isterseniz. Çünkü bence benden az yağ aldı. Kendi daha erken olduğunu söylüyor ama forumda konum var gelişmeleri orada anlatıyorum :)
Ay zaten benim konuma yazmışsınız, yaptırdınız mı deyince başka konudan sordunuz sandım. Kaç sayfa boyunca fotoğraflı bir şekilde anlatıyorum

Hanımlar merhaba bende 10 gün önce karın lipo yaptım morluklarım hala var ama bana çok enteresan gelen karnımın içinde uzunlamasına çok sert kısımlar elime geliyor çıkıntı gibi bunlar sizde de oldumu ya kalmasından çok korkuyorum çok sert

Hanımlar merhaba bende 10 gün önce karın lipo yaptım morluklarım hala var ama bana çok enteresan gelen karnımın içinde uzunlamasına çok sert kısımlar elime geliyor çıkıntı gibi bunlar sizde de oldumu ya kalmasından çok korkuyorum çok sert
Benim de kenarda çok sertlikler var, hala acıyor oralar mesela. Yani karnımda ya da yanımda olan sertlikler azalıyor sanki çok da emin olamıyorum. Haftaya doktora gidip gösteririm bir durumu :) çok geçmiş olsun 💐

Bugün 4. Hafta + 4 günlük karnımın şekli :) yukarda da yorumda denildiği gibi sertlikler var bel kenarında ve çok hassas acıyor ayrıca. Bir aylık kontrolüme gitmedim, haftaya gideceğim. Çünkü artık beşinci hafta bitiyor ve nihai sonuca az çok yaklaşmış olacağım. Hem o sertliklerin neden geçmediğini, hem de ne kadarının şiş olduğunu öğrenmek istiyorum. Belli ki alınan yağ az yani mide bölgeme girmeyip göbeğimi midemle eşitledi herhalde. Bu durumlar sadece zamanla ortaya çıkan şeyler. Ekstra bir fark olmadıkça ikinci aydan önce foto atmam artık :)
Ameliyatla ilgili diyeceğim şeyler ise
1) 4. Haftada hala ağrı sızı var bunlar yaşamı etkilemiyor ama çok da rahat ettirmiyor.
2) ben hala spora başlamadım; bugün başlayacağım
3) ilk on gün tam diyet yaptım; sonraki süreçlerde ise dikkat ettim
4) bu süreçte üç kere alkol içtim.
5) kilo kaybım biraz oldu ama ben ameliyata girmeden önce tartılmadım, emin olmadığım bir konu
6) beli lastikli şeyler giydiğimde falan acıyor
7)kıyafetlerim sıkardı şuan ise rahatlamaya başladı ama beli bol diyemem
8) 6 yaşında ve üç yaşında (6 yaşa girecek, temmuzda 3e girdi) iki çocukla yapılır mı. İlk üç günden sonra kimseye ihtiyacınız kalmaz bence
9) lenf masajı aldım. Dün üçüncü seansa girdim ve bence fayda ediyor.
10) kombine düşümüyorsanız gence olmasında fayda var bir kerede kurtulmak çok mantıklı. Çünkü insanın sosyal yaşantısını etkileyen ama dayanılmaz acıları olmayan bir ameliyat
11) ben yazın oldum, mecbur kaldım ama idare ettim. Klima vs ile ama yazın zor yanı. Özellikle benim gibi yazdan nefret ediyorsanız :)
12) doktorum bildik tanıdık bir doktordu. Kaynımın genel müdürlüğü yaptığı hastanelerin birinde çalışıyordu. Şuan süreç olduğu için isim veremiyorum ama umarım güzel olur 😊

Eklentiler

• IMG_6383.jpeg
    IMG_6383.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 93
Hanımlar herkese merhabalar, dört seans lenf bitti. Daha da almak isterim ama artık paraya kıyamıyorum gerçekten. Sonradan başlayan ağrılarım lipo sonrası ödem ve şişlik ağrısıymış. Lenf ile aşırı rahatladım. O bölgelerde kalınmalar oluyor. Ağrı deseniz biri vurduğunda, pantolonların kemerler değdiğinde :) Cuma altıncı haftam yapabilirsem fotoğraf çekerim yine :) süreçler çok değişebiliyor sanırım ben 4. Haftadan sonra fark hissettim. Forumda yorum istemiştim ve az yağ alınmış olduğundan şüpheleniyordum o arkadaş da şuan bu kadar olmaması lazım bariz fark olmalıydı dedi. Yani göbek dümdüz değil ama gerçekten baya gitti ve önden bakınca şekil daha iyi. Ben de haşa bekliyorum. Yani ikinci aydan sonra hafif değişiklikler dışında değişiklik olmaz. Özellikle alt göbek ve kenarlarda sertlikler var :) fotoğrafta görüşmek üzere 👋

Bu arada dün çekim yaptım müsaitken , cuma günü 6. Haftam olacak. Bugün adet oldum; adet ödemi de vardır karnımda. Elleyince ödemleri vs hissediyorum hala ve sertlikleri. Zaten o bölgelerde ağrım da oluyor anlıyorum :) bir süre bakacağım ödemler sertlikler geçmiyorsa tekrar lenf yaptıracağım

Eklentiler

• IMG_6493.jpeg
    IMG_6493.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 76
Teşekkür ederim yanıtınız için. Evet karın germe mi lipo mu 2’si birlikte mi ne yapsam arastırıp duruyorum. Bakalım sizin dümdüz olacak mı :) insallah olursa fikrim netleşecek.

Teşekkür ederim yanıtınız için. Evet karın germe mi lipo mu 2’si birlikte mi ne yapsam arastırıp duruyorum. Bakalım sizin dümdüz olacak mı :) insallah olursa fikrim netleşecek.
Ya eğer sonrasında çok yükünüz olmayacaksa ya da fiyat farkı çok yoksa karın germe yapın kurtulun bence :) şimdi sizin fotoğraflarınıza bakacağım, paylaşmıştınız

Ya eğer sonrasında çok yükünüz olmayacaksa ya da fiyat farkı çok yoksa karın germe yapın kurtulun bence :) şimdi sizin fotoğraflarınıza bakacağım, paylaşmıştınız
Şimdi sizinkine baktım, sanırım çatlak var bir de benim önden fotomu koyayım ben karşılaştırma açısından bakarsınız

X