Gıdı göbek liposuction yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşlar ayın 16 sında tam iki ay oluyor. Şekillenme bu şekilde. Göbeğim maalesef hala büyük bakalım süreç ne gösterecek 😊

Eklentiler

• IMG_6609.jpeg
    IMG_6609.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_6612.jpeg
    IMG_6612.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_6618.jpeg
    IMG_6618.jpeg
    143,1 KB · Görüntüleme: 69
Bugün tam 2. Ay, syın 16sı:) önden ve arkadan fark çok iyiydi ama yandan da artık bence baya iyi. Bir dönem sızılar ve kaşıntılardan bahsetmiştim onlar yine başladı. Bence onlar başladığında şişler inmeye ve vücut şekil almaya başlıyor. Demek ki doktorun zaman ver gidecek dediği doğruymuş:) ardaya da gideceğini düşünüyorum. Özellikle fark edilir mi bilmiyorum karnımda iki kat çıkıntı var en son onlar hafif bir şekilde kakır gibi geliyor 😀 ama bu benim yorumum yani zaman her şeyi gösterecek. Ama şu var arkadaşlar mesela bazı akşamlar yemeği kaçırırsınız çok yersiniz ya o akşamlarda göbek tekrar çıkıp büyüyor; eskisi gibi olmuyor ama göbeğim çıktı olayı yine var yani o çok eğilim geldi bana 🤓 bu arada gıdıdan aşırı memnunum. Özellikle çenem geri diye yağımdan enjekte etmişti o mükemmel bence. Burada kendimi övüyorum gibi durmasın ç. Sadece bu işlemler ucuz işlemler değil. Yaptıracak olanlar, yaptırmış olanlar süreci görsün. Kimileri dümdüz oldum hemen diyor. Bazıları sonucu çıktığım an gördüm diyor ama ben yani en az sonucu bile çok uzun zaman sonra gördüm. Sorularınız olursa yine sorarsınız üçüncü ayda fotoğraf paylaşırım ama ondan önce iyice bir düzleşme görürsem öncesinde atarım 🤗

Eklentiler

• IMG_6662.jpeg
    IMG_6662.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 69
Bu bile bir haftalık var. Haftadan haftaya değişiyor . Gıdımı da ekledim valla kafaya taktın mı küçücük yer gibi gelmiyor 😫 yüzümde üst dudak çok küçük ancak bir kere dolgu yaptım hoşlanmadım çok azıcık kaldıracak bir şeyler bulmam lazım. Orası da azcık kalktı mı orantı oturacak. Bu şekilde :) Ameliyatla ilgili tekrar ediyorum her işi kendin yapabilecek kadar kolay ama sürekli sızı, kaşıntı ağrı çekecek kadar konforsuz bir ameliyat 🤓

Eklentiler

• IMG_6664.jpeg
    IMG_6664.jpeg
    119,1 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_6573.jpeg
    IMG_6573.jpeg
    134,5 KB · Görüntüleme: 62
X