geyik ordinaryus profesörleri burada

ya ne alaka ne alaka ayy 😄 ben sitede buraliysaniz konusaym falan gibi arkadas secmeye calismaidm konuyu cok yanlis anladiniz. Forumda konustgm bicok kisi var . Nereli oldugu onemli olarakda bakmadim. Burasi kucuk bi yer belki karsilasiyoruzdur belki hatta taniyoruzdur bile diyerek sordum bu kadar basit 🤷🏻‍♀️
İşte burada çoğu kişi tanışıyorsanız da bunun bilinmemesini ister özellikle. Benim için pek fark etmiyor mesela ama buna dikkat eden çok var.

ya ne alaka ne alaka ayy 😄 ben sitede buraliysaniz konusaym falan gibi arkadas secmeye calismaidm konuyu cok yanlis anladiniz. Forumda konustgm bicok kisi var . Nereli oldugu onemli olarakda bakmadim. Burasi kucuk bi yer belki karsilasiyoruzdur belki hatta taniyoruzdur bile diyerek sordum bu kadar basit 🤷🏻‍♀️
O şehirde yaşayan biriyle karşılaşsanız ne olacak? Bir de anonim bir yer bu site.belki tanınmak istemiyor o şehirde yaşayan üye. Ankaralı tonla üye var bu topik de. Tanıştığımsa bunca yıl 2 kişi.

Daha once sormamistim aklimada gelmeisti zaten . Ayrica burda boyle bir baslik var oraya yazilanlari gorunce sordum. Bu kadar sasirmaniz ilginc
O başlık altında yazarsanız kimse yadırgamaz zaten. Ama konu konu gezip şurda mı yaşıyorsunuz derseniz insanlar tuhaf karşılar

O başlık altında yazarsanız kimse yadırgamaz zaten. Ama konu konu gezip şurda mı yaşıyorsunuz derseniz insanlar tuhaf karşılar
ya ne bileyim bu kadar buyuteceginizi. Arama yerinde yazinca karsma cikan msjlara baktim. Ne tarih ne konu ismi vs onlara dikkat etmedim. Hepsi ayni sandim o an heralde bilemedim

Eskiden güzel sohbetlerimiz oluyordu burada. Sonra hayat gailesi vs derken yazmaz olduk. Calci nin de bizim de güzellik topiğimiz bar. Orada yazıyoruz artık.
Güzellik rutinlerimiz mi bahsettiğin topik.
Kk akademideki akademik titrler muazzam 😃
Bu başlığı ilk kez görüyorum. Eski günlerimi özledim şimdi, geyiğin dibine vurduğumuz arkadaşlarımı. Ah ah.
Selam eski üyelerdenmisiniz yoksa.

Sizin icin demedim. İstemeyenler var dediniz ya o yuzden dedim. Benimde endisem olmadigi icin. neden problem yapacaklarini aklima getiremedim. neyse kusura bakmayin 🙏
Aynı şey değil ki. Burada beni tanıyanlar oldu. Ama tanıyanlar zaten reel hayatımda olan insanlardı. Hiç sakıncası yok. Buradan tanışıp çok sevdiklerim de oldu pişman olduklarım da. Aynı reel hayat gibi yani. Tmm sorun yok. Anladım nasıl ulaştığınızı . İyi günler diliyorum size.

X