Geyik Muhabbeti / Off-Topic

Sormayın, gerçekten iyiki varlar.
Küçük adamlar benim hayatımdakiler, büyüdüklerinde de inşallah iyi evlatlar olurlar.
Nasip bakalım yaşayıp göreceğiz, biz elimizden geldiğince doğru yetiştirmeye özen gösteriyoruz.
İnşallah onlarda bizim emek verdiğimiz kadar düzgün hayatlara sahip olurlar.
Amin İnşallah

Şimdiki hayalim...

Emekli olunca, aşağıdaki şekilde bir karavan edinmek...
Çocuklar büyümüş olur, hayatlarını bir düzene sokmuş olurlar, biz de eşimle gezeriz...

2254243

Ne güzel
Hatta şey TLC kanalını izliyor musunuz orda hafta sonları küçük evler diye bir program var
Evler 15 20 metre kare falan ve tekerlekli araçla çekilebiliyor o kadar güzel ki izlemenizi öneririm çok özendiriyor
ilerisi için düşüne bilirsiniz

Ne güzel
Hatta şey TLC kanalını izliyor musunuz orda hafta sonları küçük evler diye bir program var
Evler 15 20 metre kare falan ve tekerlekli araçla çekilebiliyor o kadar güzel ki izlemenizi öneririm çok özendiriyor
ilerisi için düşüne bilirsiniz

Evet onu görmüştüm gerçekten çok özendirici.
Kısmet tabii ki... Hayaller ve hayatlar çakışamayabiliyor ama, ilersi için yatırım yapmak için sebep olabiliyor bu gibi hayaller.

2254610

Herkese güzel bir gün diliyorum, zira ben güne güzel başladım bugün maşallah...
Umarım güzel geçer günümüz.
Hayırlı Cumlarınız olsun inşallah...

Yeni telefon aldım, çok heyecanlıyım bugün gelecek kısmetse.
İnşallah beklediğim gibi iyi bir üründür, çok araştırdım.

Yeni telefon aldım, çok heyecanlıyım bugün gelecek kısmetse.
İnşallah beklediğim gibi iyi bir üründür, çok araştırdım.
Güle güle kullanın iyi günlerde
o kadar güzel özellikleri var ki artık telefonların sizin ürünün de neler cezvetti sizi

Güle güle kullanın iyi günlerde
o kadar güzel özellikleri var ki artık telefonların sizin ürünün de neler cezvetti sizi

Teşekkür ederim geldi ve hemen kurdum kullanıyorum.
Beni cezbeden şarz süresi ve fotoğraf çekim kalitesi oldu.
Geri kalanlar zaten çok ilgilendiğim mevzular değil açıkçası ancak Iphone 6s ten geçiş yaptım androide.
Herkesin merak ettiği bir markanın telefonunu aldım Oppo bakalım kullandıkça göreceğiz artık ne olacağını.
Standart telefonlardan sıkıldığım için, farklı marka ve farklı birşey arayışındaydım ve çok araştırdım.

Eşimde huawei kullanıyor
Yanılmıyorsam benzer ürünler çin de üretilen Şuan çok revaştalar kullandığınız ürünler
Görüntü kaliteleri çok iyi
iyi günlerde kullanın tekrar

Ne uzun bir gün iş olayınca bitmiyor
Bugün çok sakin

Oppo üreticisi kim bilmiyorum gerçekten, Oppo Türkiye tarafından garantili.
Evet çinde üretiliyor, ancak patenti Amerikaya ait olmasına rağmen, İphone da çinde üretildiğinden.
Çin üretimi telefon beni rahatsız etmiyor.
Fiyat açısından da tatmin edici bence.

Bir iphone a kendi maaşımdan fazla para vermek içimi acıtır doğrusu.
O yüzden zaten hem farklı hem de ihtiyaçlarımı karşılayacak birşey aradım ve buldum sanırım.

Oppo üreticisi kim bilmiyorum gerçekten, Oppo Türkiye tarafından garantili.
Evet çinde üretiliyor, ancak patenti Amerikaya ait olmasına rağmen, İphone da çinde üretildiğinden.
Çin üretimi telefon beni rahatsız etmiyor.
Fiyat açısından da tatmin edici bence.

Bir iphone a kendi maaşımdan fazla para vermek içimi acıtır doğrusu.
O yüzden zaten hem farklı hem de ihtiyaçlarımı karşılayacak birşey aradım ve buldum sanırım.
Aynen eşimde çok memnun
Yok üretim yeri çin insan gücü daha uygun olduğu için kalite olarak demedim zaten en cok tercih edilen telefonlar eşim bu zaman kadar kullandığım en iyi telefon diyor.
Bide geçen şey okudum beyaz eşyada da Siemens diğer markalara fark atmış durumda tamamen çinde üretilen bir marka kurucusu Almanda olsa.

Benim de tam tersine.
Hatlar susmuyor sinirim bozuldu.
Genelde bizim Cuma günleri sakin geçer ancak ne mailler bitiyor ne telefonlar.
O yüzden ara ara bakıp yazabiliyorum... :KK14:
Yoğun bir yerde çalışıyorsunuz galiba

Aynen eşimde çok memnun
Yok üretim yeri çin insan gücü daha uygun olduğu için kalite olarak demedim zaten en cok tercih edilen telefonlar eşim bu zaman kadar kullandığım en iyi telefon diyor.
Bide geçen şey okudum beyaz eşyada da Siemens diğer markalara fark atmış durumda tamamen çinde üretilen bir marka kurucusu Almanda olsa.

Benim de aldığım beyaz eşyalarımın hepsi Siemens ama Almanya üretimli olanlarından.
Fiyatları biraz daha farklı oluyor tabii ki Alman üretimin.
Fakat doğru, Siemens kaliteli bir marka.

Şimdi dikkat et, mesela kiralık ilanlarına vs. bak (ben bazen araştırıyorum o alandada) yeni yapılan lüks, orta kademenin biraz üstü dairelerde, residanslarda veya toplu konut projelerinde hep ankastre seti olarak Siemens kullanılıyor.
O yüzden fark atması da çok doğal.
Bir site yapıyorlar 600 hanelik, hepsinde Siemens marka ankastre seti olduğunu varsaysan, bu ciddi bir rakkam eder.

Yoğun bir yerde çalışıyorsunuz galiba

Evet, yoğun.
Yurtdışı ile bağlantımız çok.
Ancak dediğim gibi genelde Cuma'ları sakin geçerdi.
Bugün nedense coştu tüm mailler, telefonlar vs.

Ufak ufak çalışanlar erken kaçmaya başladı (müdürler vs.) sakinlemeye başlar ortalık diye ümit ediyorum...
Hayırlısı ile bugün de bitse de, evimize gitsek, daha bir ton işim var.
Kayınvalidemin doğum günü, eşimin abisinin iş yeri açılışı var falan filan.

Eve git çocukları toparla, kendi üst baş işlerimi toparla derken eşim gelir çıkarız evden.
Koşuşturmacalı bir haftasonu bekliyor.

Oğlumun kreşinden velileri de Pazar günü için davet ettim.
Cumartesi doktor randevum var onun koşuşturmacası olacak.
Kısaca dolu dolu bir haftasonu geçireceğim sanırım...

Evet, yoğun.
Yurtdışı ile bağlantımız çok.
Ancak dediğim gibi genelde Cuma'ları sakin geçerdi.
Bugün nedense coştu tüm mailler, telefonlar vs.

Ufak ufak çalışanlar erken kaçmaya başladı (müdürler vs.) sakinlemeye başlar ortalık diye ümit ediyorum...
Hayırlısı ile bugün de bitse de, evimize gitsek, daha bir ton işim var.
Kayınvalidemin doğum günü, eşimin abisinin iş yeri açılışı var falan filan.

Eve git çocukları toparla, kendi üst baş işlerimi toparla derken eşim gelir çıkarız evden.
Koşuşturmacalı bir haftasonu bekliyor.

Oğlumun kreşinden velileri de Pazar günü için davet ettim.
Cumartesi doktor randevum var onun koşuşturmacası olacak.
Kısaca dolu dolu bir haftasonu geçireceğim sanırım...
Offf cidden yoğunsunuz olsun Allah sağlık versin hepsinin üstesinden gelirsiniz
Aslında annelikte tam olarak bu koşturmaca

Benim de aldığım beyaz eşyalarımın hepsi Siemens ama Almanya üretimli olanlarından.
Fiyatları biraz daha farklı oluyor tabii ki Alman üretimin.
Fakat doğru, Siemens kaliteli bir marka.

Şimdi dikkat et, mesela kiralık ilanlarına vs. bak (ben bazen araştırıyorum o alandada) yeni yapılan lüks, orta kademenin biraz üstü dairelerde, residanslarda veya toplu konut projelerinde hep ankastre seti olarak Siemens kullanılıyor.
O yüzden fark atması da çok doğal.
Bir site yapıyorlar 600 hanelik, hepsinde Siemens marka ankastre seti olduğunu varsaysan, bu ciddi bir rakkam eder.
Çok iyi bir gözlemcisiniz
Ben bundan sonra size danışacam eşya konusunda

A pardon gözden kaçmış umarım ciddi bir şey değildir kontrolünüz.

X