geyik bizim işimiz

Ne oldu ? Hersey yolundadır umarım
2 gün hareketlerini hissetmedim karnımda mekik çekersin de ağırır ya onun gibi ağırı vardı. Doktora gittik nts de hafiften sancım çıktı serum taktılar yarın gene kontrole gidicez 😂 iyiyiz çok şükür kız anne ile babayı kıskandı herhalde

2 gün hareketlerini hissetmedim karnımda mekik çekersin de ağırır ya onun gibi ağırı vardı. Doktora gittik nts de hafiften sancım çıktı serum taktılar yarın gene kontrole gidicez 😂 iyiyiz çok şükür kız anne ile babayı kıskandı herhalde
ayy maşallah diyeyimmm sağlıkla doğsun kızımız.:nazar::nazar::nazar:

İyi çok şükür . Vaktiyle ve sağlıklı doğumlar olsun insallah

Aman dikkat et ama bazen korkutuyorlar boyle. 🥰

Ben Türkçeyi bastan öğrenicem. Bir ben yanlis tuşa basıyorum. Bir bu tel yanlis yaziyor. Az once kendi yazdığımı okudum, anlamadım. Millet nasil anlasin.
C ceycey öğretmen sensin. Bana okuma yazma öğret.
dikkat edersen sitede imla kurallarına hiç uymayan üyelerden biri de benim.ne büyük harfle başlamaya dikkat ederim ne virgül koyarım ne paragraf yaparım.burası akademik platform mu ayol?yaz işte kafana göre :halay: :KK53: :KK68:

dikkat edersen sitede imla kurallarına hiç uymayan üyelerden biri de benim.ne büyük harfle başlamaya dikkat ederim ne virgül koyarım ne paragraf yaparım.burası akademik platform mu ayol?yaz işte kafana göre :halay: :KK53: :KK68:
Ben kafama göre yazıyorum da, telde kafasına göre yazinca cok farklı cümleler cikiyor.🤣🤣🤣

X