Düğün Gerdek gecesi, Carsaf, Agri vs. lütfen yardim

canım bu dediğini okuyunca şok oldum. ne demek kendini kanıtlamak o görecek olanlar seni hafifmeşrep mi biliyor? kocandan başkasını asla ilgilendirmez, benden çarşaf isteseler ortalığı ayağa kaldırırım, zaten dinimizde de o çarşafa bakanlar cennet yüzü göremez diyorlar... ne demek ya? onlara ne oluyor senin kocan belli, o biliyor seni. bu o kadar mahrem birşey ki... balkona mı asıcaksın yani? hey bakın ben kızım tamam mı susun der gibi? o çarşafı ona buna göstermek en büyük rezaletlerden biri.. ayrıca bu gelenek yahudilikten kalmış... rezil ötesi birşey kadını aşağılamaktan başka birşey değil :KK20::KK19:
Hay ağzına sağlık :)

Farz et ki çok esnek,veya kalın,veya yok kanamadı? O zaman kendinden emin olmıcak mısın senin mahreminden kime ne? Kendine saygısı olmayana kimse saygı duymaz zardan mı ibaretsin karakterine huyuna suyuna ahlakına duruşuna değil de ordan çıkan iki damlaya göre mi muamele gösterecekler. Aşın bunu,kendi özelinizi ispat gibi gösterirseniz benliğinizin ne anlamı kalır..

Benim acım çok oldu, hatta o gece çok da birlikte olamadık canımın acısından. Ama çok çok az kan bulaşmıştı. Bunu da kimseye göstermedim, öyle bi mecbıriyetim yok. Bence sen de gösterme. Eşin bilecek başkası değil. Sonrasında da zamanla alışıyorsun acı filan kalmıyor
Merhaba benim dün ilk gecemdi çok kastım zorlandım acıdı. Tüm gece çok acıdı yandı. 2 gün beklicem bende ama sizin acı ne kadar sürdü acaba benim biraz kasmamdan dolayı zor oluyor da

Merhaba benim dün ilk gecemdi çok kastım zorlandım acıdı. Tüm gece çok acıdı yandı. 2 gün beklicem bende ama sizin acı ne kadar sürdü acaba benim biraz kasmamdan dolayı zor oluyor da
Genellemeye gerek yok.. Herkesin aynı olmaz. Kiminin dardır çok acır kiminin genştir hiç acımaz... Benim 1 hafta sürmüştü hem kanam hem acı ... Sizinki belki yarın geçecek bilemeyiz.. Ayrıca eski konu ama çarşaf göstermek nedir Allah aşkına yaa bir insan neden kendisini bu kadar düşürür 😒😒😒

Konu çok eski. Sene 2021 ve bayağı yol aldığımızı düşünüyorum bu konuda. Kocama bile ispatlama gereği duymam. Millet kim!
Bazıları 2021'de bile yol alamamış belli ki. baksanıza yorumunuza olumsuz emoji verene. kafa hala orta çağda. bu tipler bi de anne olacak/olmaya deli gibi çabalıyor beni en çok bu korkutuyor

Bazıları 2021'de bile yol alamamış belli ki. baksanıza yorumunuza olumsuz emoji verene. kafa hala orta çağda. bu tipler bi de anne olacak/olmaya deli gibi çabalıyor beni en çok bu korkutuyor
[/QUOTE
Sahiden ya bi de olumsuz emoji koymuşlar. Aslında onları da anlamak istiyorum ne sığ yerlerden geldiklerini görüyorum. Ama kendini geliştirmemek hâla sığ kalmak işte bu büyük bi sorun. Benim kastettiğim mesela herkesle yatsın, sevişsin demek değildi oysa. Ama kimse kimseye de bi şey kanıtlamak zorunda değil. Hele bi de çarşaf. Aklıma mukayyet ol Allah’ım

çarşafı balkonda mı sergileyeceksiniz kızım bu ıspatım wooohuu falan diye. çok çok çok iğrençsiniz, okumaz olaydım. akşam akşam midem bulandı

X