Genital estetik süreci

Babyyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2020
18
6
29
Selam kızlar dr Özgür kartala labioplasti için randevu aldım deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız buna çok ihtiyacım var

Bende olalı tam bi hafta oluyor Özgür beye aorabilirsin bana süreçle ilgli merak ettklerni :)

Merhaba, ben perşembe günü hatta gecesi diyebilirim biraz geç saate kaldı özgür hocaya ameliyat oldum bende çok korkuyordum ama hiç korktuğum gibi olmadı 1 gece hastanede kaldım hemşireler çok ilgilendi çok tatlıydılar ameliyattan 4 saat sonra bir şeyler yedim sonra hemşire yürütmek için kaldırdı ve tuvalete gittim acı vs bir şey olmadı şu an 3. günümdeyim ağrı sızı hiçbir şey yok çok şükür senin de öyle olacağına eminim:)

Merhaba, ben perşembe günü hatta gecesi diyebilirim biraz geç saate kaldı özgür hocaya ameliyat oldum bende çok korkuyordum ama hiç korktuğum gibi olmadı 1 gece hastanede kaldım hemşireler çok ilgilendi çok tatlıydılar ameliyattan 4 saat sonra bir şeyler yedim sonra hemşire yürütmek için kaldırdı ve tuvalete gittim acı vs bir şey olmadı şu an 3. günümdeyim ağrı sızı hiçbir şey yok çok şükür senin de öyle olacağına eminim:)
Çok teşekkür ederim yorumlarınız benim için çok değerli. Sizlerin yorumunu okudukça içime su serpiliyor umarım benimde kolay geçer size de çok geçmiş olsun

Nasılsın şuan dikişler eriyen dikiş mi. Hangi hastanede ne kadara oldun
Eriyen dikiş olduğunu söylediler. Ankara Dr meral sonmezer e oldum suan iyiyim agrim kalmadı 10. Gun. Oturabiliyorum en önemli sorunum oturamıyordum. 1 haftadan sonra rahat hareket etmeye başladım. Ama kendinize mutlaka 1 hafta izin alın çalışıyorsanız cnku kolay bir süreç değil. 17 bin e oldum şekil tam oturmadı ama eskiye oranla ii duruyor yabi umarım daha küçülmez ödem indikce. Henuz dikislerim duruyor.

Çok teşekkür ederim bende aynı süreçlerden geçtiğim için çok iyi anlıyorum sizi :)
Eriyen dikiş olduğunu söylediler. Ankara Dr meral sonmezer e oldum suan iyiyim agrim kalmadı 10. Gun. Oturabiliyorum en önemli sorunum oturamıyordum. 1 haftadan sonra rahat hareket etmeye başladım. Ama kendinize mutlaka 1 hafta izin alın çalışıyorsanız cnku kolay bir süreç değil. 17 bin e oldum şekil tam oturmadı ama eskiye oranla ii duruyor yabi umarım daha küçülmez ödem indikce. Henuz dikislerim duruyor.
Dikişlerin erimesi 3 haftayı buluyormuş ama dikişlerin erimesini beklemektense aldırmak daha iyi olmaz mı ki

Tekrar selamlar labioplasti sonrası cinsel ilişki de aşırı acı hisseden arkadaşlar olmuş labioplasti sonrası böyle şeyler yaşayan oldumu bilgi verebilir misiniz

Merhaba arkadaşlar, aranızda ameliyattan donra cinselliği deneyen oldu mu? İlk kaçıncı gununuzde denediniz ve bir problem oldu mu??? Lütfenn cevaplarsanız sevinirim.. tek endişem cinsellik konusu

Çok teşekkür ederim bende aynı süreçlerden geçtiğim için çok iyi anlıyorum sizi :)
Merhaba şimdi nasılsınız? Ben de 17sinde kendisine ameliyat olucam. Endişeliyim açıkçası.. en çok da cinsellik konusunda endişeliyim ya düzeltilemeyecek bir sorun olursa diye

Merhaba, ben cinsellik yaşamadım ama şu an iyiyim 3 haftadan sonra zaten hiç ameliyat olmamış gibi oldum acı hassasiyet falan hiçbir şey kalmadı. sadece benim ödemim biraz fazla oldu iyileşme sürecim uzadı 1 ay 10 gün oldu ameliyat olalı ödemin geçmesini bekliyorum bakalım 2. Aydan sonra düzelir sanırım o da. Cinsellik anlamında da bir sorun olacağını sanmıyorum ya klitorise dokunmuyor çünkü buradan okuduklarımda da özgür hocaya ameliyat olup sorun yaşayanı görmedim:)

4hafta oldu hala dikislerim duruyo sizin ne Zaman düştü dikisleriniz
Dışarda dikişim düştü sert değildi bildiğin ipti yumuşak yani inşallah atmamıştır

merhaba ben de meral hanım için nranndevu aldım memnun musunuz şu anki durumdan, lütfenn paylaşabilir misiniz çok teşekkür ederim. her an vazgececek ggibiyim doktorumdan.

X