Genital bölge lazer yaptıranlar memnunmusunuz

Canım hiç bitmiyor maalesef..Bekarsan hele boşver hiç yaptırma doğumla aynı haline dönüyor.Tecrübe ile sabit..
Lazere ilk gittiğimde kadın açıkça söyledi “Eğer önceden ağda yapıyorsan daha etkili olur.Bazı yerlerde kalır bazı yerlerde geçer” dedi.Dediği gibi oldu mesela bacakta sıfırlanmış tek tük çıkarken genitalde hiç bir şey olmadı.Sonuç =Jiletle ılık duş sonrası devam…

29 yaşındayım 16-17 yaşlarındayken lazer yaptırmıştım. Yaklaşık 16 seans kadar gittim. Etkisini gördüm epey azalma oldu. Genital bölgede alt kisimda pek azalma olmamıştı. Zaten yaptırırken epey aciyordu. Hamilelik sonrasında gobusumun üstünde de tüylenme oldu. Hormonlar değiştiği için biraz daha tüylenme oldu sanki. Yine de kollarda, bacaklarda, koltukaltinda baya az tüylenme fazla yok.

Kesinlikle çok memnunum.
Özellikle bikini bölgesi tamamen gitti.
Üst tarafları falan.
Alt tarafta biraz var ama çok az.
Ben devam ediyorum zaten 8 seans falan olucak .
Bu ay randevu alıp gıdıcem yaz gelmeden bir seans daha gerekli.
Agda falan hiç uğraşmayın kızlar valla neymiş her ay uzasın bekle falan neymiş yani

Sizinle ayni sorunu yasadim. Her bölge için memnundum, ama genitalda yine çikiyordu. Elbette bir azalma oldu ama yine de geliyordu.
Birde saçim için bepanthen ve biotin ignesi vurduruyordum, iki ayin sonucunda genitalda tam gaz tüy geldi :KK43:

X