Lekeler, Çiller Genital bölge esmerliği !!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhabalar,

bende de bir süredir, sonradan oluşan bir esmerleşme var.

expigment kullanmaya başladım. çok hassas bir cilde sahibim. bu nedenle çok dikkatli kullandım. günde bir defa uyguladım ve 3 gün kullanıp 1 gün cildi dinlendirdim.

8. gün hafifçe yenilenme başladı. şuan 10. gündeyim. 14 gün kullandıktan sonra bırakıp iki hafta cildimi dinlendireceğim.

gelişmeleri paylaşırım:KK200:
Merhaba ya bende expigment kullandım koltuk altı için ve çok memnun kaldım baya beyazladı. Bende genital bölge kararması sorunu yaşadım ve bunu fazla iç tarafa sürmemeye dikkat ederek kullanma kararı aldım daha bi iki gün kullandım ama çok tedirginim o bölgeyez zarar verir diye. Siz nasıl kullandınız bide kullandıktan sonra bi şey giyince oraya bulaşır sanki açık bırakIP mı yatıyorsunuz sürünce ve yararını gördünüz mü yada ters etki

Genital bölge çok hassas bi bölge expigment gibi kolda bacakta bile deri soyulmasina sebep olan ağır bir ilacin kullanılması sakıncalı olabilir. Aynı durum koltuk altlari icin de geçerli. Geçen yıl lazer epilasyon başladım. Genital ve koltuk altı bölgesi koyu renk olduğu için yüksek doz lazer uygulanamiyordu. Uzmanim bi krem onerdi onu kullandim. ISIS Pharma Bodytone Reveal. Yalnız bu krem sadece genital ve koltuk altlari icin. Yüz için vs. kullanımı uygun olmadığıni söyledi. Fiyat olarak biraz yüksek ama iyi sonuç veriyor. Düzenli kullanıma cilt rengini 2-3 tona kadar açıyor. Soyulma yanma kızarma kesinlikle yapmıyor.
Ben koltuk altıma 1 ay kadar kullandım soydu baya açtı rengini bi ters etki görmedim ve bembeyaz oldu. Sivilcelenme vardı oda yok artık. Ama genital bölge içi bi şey bilmiyorum o konuda bende düşünceşiyim

ya tentürdiyot nedir allah aşkına kim yazıyor bunu. hanımlar tentürdiyot, batticon gibi iyot içeren maddeler genital bölgelere uygulnmaz çok zararlı şeylerdir bunlar. limon suyu vb hiç bir işe yaramaz. expigment soyar ama o kararmayı geçirmede gene işe yaramaz. bakın c vitamini uygulayın o bölgelere ama hemen sonuç beklemeyin örneğin 3 ay her akşam sürün düzenli kullanımda açar rengi, ayrıca deri altını uyarmak için glikolik asit kullanabilirsiniz. ben şahsen yüzümde %10'luk kullanıyorum 3 günde bir. sizde genital bölge veya koltuk altında kullanabilirsiniz. ama unutmayın sabırlı olmanız şart.
C vitamini nasıl uygulayabilirsiniz

Merhaba ya bende expigment kullandım koltuk altı için ve çok memnun kaldım baya beyazladı. Bende genital bölge kararması sorunu yaşadım ve bunu fazla iç tarafa sürmemeye dikkat ederek kullanma kararı aldım daha bi iki gün kullandım ama çok tedirginim o bölgeyez zarar verir diye. Siz nasıl kullandınız bide kullandıktan sonra bi şey giyince oraya bulaşır sanki açık bırakIP mı yatıyorsunuz sürünce ve yararını gördünüz mü yada ters etki
ben de sizin gibi sürerek kullanmıştım, ters bir etki görmedim. normal giyindim ancak beyaz kıyafetleri sarıya boyadığı için o dönemde daha koyu renkleri giymeye dikkat ettim.

soyarak beyazlatan bir krem olduğu için tekrar kullanmayı düşünmüyorum. genital bölge ve koltuk altı gibi “lenf bölgelerinde” oluşan kararmalar için bol su içmeye ve sağlıklı yaşamaya özen gösteriyorum.

Su durumdan benim cektigim kadar kimse cekmemistir kanimca. Expigment mi dersin renk acici kremler mi dersin lazerinden tut pirinc ununa limon hardal maskesi yok ne denediysem yok. Gecen yil artik yurt disina gittigimde guzellik salonuna epey ucuk bir miktarda odeme yaptiktan sonra bende rahata kavustum. 3 ay hersey cok guzeldi. Sonra tekrar eski haline dondu. Ne diyeyim Allah duşman başa vermesin boyle sorunu. Cozume sonunda kavustum. Aktarda ozel bir karisim ve bir kac cilt kremi ile hallettim sorunumu. Merak edenler olursa reklama girsin istemiyorum ozelden sorabilirsiniz kizlar
Ben özelden yazdım ama banada yazar mısınız lütfen

@Safistd alt bölgelere ve iç bölgelere yaklaşmadan kullanırsan sorun olacağını sanmıyorum. ama oralara gelirse ph dengesini falan bozabilir. hassas bir dönemdesin, hiç riske atma istersen.

ben eline döküp cildi ovalayarak kullanılan vücut peelinglerinden kullandım. ardından fito krem sürdüm. aslında kese harika olur ama benim cildim hassas maalesef kese ağır geliyor.

P Purple91 ben kendi adıma cevap vereyim. expigment'i alt bölgelere uyguluyorum ama iç bölgelere uygulamıyorum. mukoz deride kullanılmıyor. kuru deri olan bölgelere uygulanan bir krem.
iç bölge derken ne kadar iç bnm dış dudaktan sonra kararma var oralarada kullanılabiliyormuyuz iç dudağa değil dış dudağa bikini bölgesinde yani

Genital bölge - Vajina beyazlatma doğal çözümler

Polikistik over’im olduğu için kalça sırt bel bölgesinde büyük çıban gibi sivilceler çıkıyordu. Sivilceler 1 haftada sönse de, geride koyu kahverengi lekeler bırakıyordu. Bioderma white objection kullandım. Bir alana bir bedava kampanyasından almıştım. Her banyoda lekeli bölgelere masaj yaparak bir kaç dakika beklettim. Mükemmel sonuç aldım. İlk ürün bitmeye yakın lekeler geçti. Eczacı koltuk altı, dirsek ve genital bölge kararması içinde kullanılabileceğini söylemişti. Peeling gibi bir yapısı var yüz içinde haftada 1 kullanılabilir.

Polikistik over’im olduğu için kalça sırt bel bölgesinde büyük çıban gibi sivilceler çıkıyordu. Sivilceler 1 haftada sönse de, geride koyu kahverengi lekeler bırakıyordu. Bioderma white objection kullandım. Bir alana bir bedava kampanyasından almıştım. Her banyoda lekeli bölgelere masaj yaparak bir kaç dakika beklettim. Mükemmel sonuç aldım. İlk ürün bitmeye yakın lekeler geçti. Eczacı koltuk altı, dirsek ve genital bölge kararması içinde kullanılabileceğini söylemişti. Peeling gibi bir yapısı var yüz içinde haftada 1 kullanılabilir.
Yüzün tamamı için kullanabilir miyim bu ürünü,hem güneşten dolayı koyulaştım eski tonuma dönmek istiyorum hem de sivilce izleri var bende hala tedavi görüyorum polikistik overden

X