Genital beyazlatma KESİN Çözüm!!!!!

ebay elektronik ticaretin pazarlamanın yapıldığı sistemin adıdır.çok bilinen resmi bir programdır.bu amblemin olduğu yerde online sipariş verebilir malzemeyi satın alabilirsiniz.sadece bilgi vermek istedim.

bende bu sorun bir tek bende var sanıyordumboshayallersmileyani neden ve nasıl oluştu farkında değilim üstelik koltukaltımdada aynı sorun var.acaba kilolu oluşumdan mı düşünüyordum yani zaman zaman pişik olabiliyor ve kilo terletiyor bumu karartıyor diye. seninde fazla kiloların varmı pink panther yoksa yapısal mı acababilmiyorumkismile

Sirli agdayı çok sıcak yaptıklarındada tende koyulaşma oluyor..bir arkadaşımın koltuk altları bu yüzden baya koyulaşmıştı...o yüzden sirli agda yaptırırken çok sıcak olmamasına dikkat edin arkadaşlar

merhaba arkadaslar benede araniza yeni katildim ve ayni dertten muzdaripim deneyen arkadasimiz yorum yazarsa bize de fikir olurdu bilmiyorumkismile

Ayy biri bi şey diyo devamını getirmiyo :*
Konuyu açan arkadaşta yokk.
İlacın ismini araştırdım '' Divine Derriere '' kk haricinde bi şey çıkmıo ki :S

Hayır cıkıyor, yabancı siteler mevcut krem hakkında.Google den arama ayarlarınıza ingilizceyi de ekleyin cıkacaktır cnm. ayrıca google ceviriyi kullanabilirsiniz.

Yoğurt, bal ve limon suyunu karıştırın.
Karışımı koltuk altlarınıza sürün.
15 dakika bekleyip durulayın.

Koltuk altı kararmasını iyileştiren kürü haftada 2 kez yapabilirsiniz.
Bakım sonrası koltuk altına bebe pudrası sürmek; iyileşme sürecini hızlandıracaktır. hihoyyyt

selamlar...

ayni durum ben de var.
okudugum web sitesinde, bayanlarda genital bolge koyulasmasinin normal bir surec oldugunu soyluyor. yani bu durumu yasayan arkadaslar: anormal degiliz!! :KK8:

genellikle yururken ve kosarken ki olusan surtunmeden dolayi oldugu yazili. Vucudumuzda bulunan pigment hucreleri yenilendiginde, o bolgeye ait hucreler orayi iyilestirmeyi oncelikle hedef aldigindan, renk koyu kalmaya devam ediyor.

tabii gorunumden rahatsiz olanlar vardir.
ama dedigim gibi, durum anormal degil! :KK34:

bir arkadas, e-bay'den losyon alacagini soylemis Mayis ayinda.
Sonucu paylassa da bizler de ogrensek :)

herkese iyi pazarlar!

konuyu açan arkadaş sen sipariş edeli bayaa olmuş kullanmışsındır.lütfen bizi de aydınlat bu konuda.lütfenn

Yoğurt, bal ve limon suyunu karıştırın.
Karışımı koltuk altlarınıza sürün.
15 dakika bekleyip durulayın.

Koltuk altı kararmasını iyileştiren kürü haftada 2 kez yapabilirsiniz.
Bakım sonrası koltuk altına bebe pudrası sürmek; iyileşme sürecini hızlandıracaktır. hihoyyyt

ne yazıkki işe yaramadı

xxxxxxx bu kremi kullanan arkadas ise yarayip yaramadigini yazabilir mi lutfen?

ben de cok rahatsizim bu genital bolgedeki kararmadan..finale whitening kremi denedim, hicbir ise yaramadi..simdi star white diye bir krem kullaniyorum, daha 2 hafta oldu ama ise yarayacak gibi degil. yabanci sitelerdeki kremleri inceledim, o kadar cok varki, hangisi ise yarar acaba? divine derriere hakkkindaki yorumlar cok olumlu, ancak bunun gibi bir suru krem var, o yuzden divine derriere yi kullanan varsa ise yarayip yaramadigini yazabilir mi lutfenn???

Son düzenleyen: Moderatör:
cici bağyanlar, bir sorum olacak
Dış dudaklarımın etrafında hafiften kararma var, çözüm olarak ne önerebilirsiniz ?

X