Genital beyazlatma KESİN Çözüm!!!!!

arkadaşlar şu topicte neden kafanıza bunu takıyosunuz bakın erkekler böyle sevio aslında falan diye yorum yazanlar niye bu topicteler bi anlayabilsem :KK47:

Ne ebaydan krem falan alıyorsunuz yaw. Expigment kullanın. Böyle bir sorunum yok ama expigmenti duyduğumda aklıma ilk bu başlık geldi =) Bence arapkızı kremi de kullanılabilir. Ayrıca hemen sonuç beklemeyin, birkaç ay kullanmanız gerekir.

benim böyle bir sorunum yok çok şükür ama bir yorumda yazılmış erkekler koyu renk seviyor diye..
gözünüzü seveyim kızlar böyle fikirlerle çıkmayın erkeklerin karşısına benim şimdiye kadar birlikte olduğum hiçbir erkekte bana koyu seviyorum demedi
aksine benim pembe yerlerim onları çok daha fazla tahrik ediyor :))

yabancı sitelerden almaya gerek yok türkiyede koltukaltı beyazlaştırıcı kremler var onlardan alın kullanın.

benim böyle bir sorunum yok çok şükür ama bir yorumda yazılmış erkekler koyu renk seviyor diye..
gözünüzü seveyim kızlar böyle fikirlerle çıkmayın erkeklerin karşısına benim şimdiye kadar birlikte olduğum hiçbir erkekte bana koyu seviyorum demedi

Sana bişey derdim ama neyse şekerim anladın sen ztn onu dimi :)

Arkadaşlar kremleri falan araştırıyoruz ama doktorlar ne diyor bu konuda? Hiç doktora giden var mı?Bu kremlerin yan etkileri olmasın sakın ??

amanın şimdiye kadar kaç erkekle beraber oldun : )

Oran pembe ise tabiki "koyu seviyorum" diyemez. Sonuçta senin moralin bozulduğunda onun ki de bozulacak.

Kaldı ki rengin erkekler açısından önemli birşey olduğunu sanmıyorum.
Esas önemli olan ona iyi davranıp davranılmadığı, gerisi formalite.

Son düzenleme:
amanın şimdiye kadar kaç erkekle beraber oldun : )

hehehe benimde hemen aklıma bu geldii :)) Ben şuanda nişanlıyım şu durumda bile yok günah yok uygun olmaz vs. diyorum nefsime yenik düşmüyorumm.. =) Gerçi karşılıklı istesekte ilişkiyi hep frenliyoruz acaba ufaktan bendemi yaşasamm nede olsa kocam sayılır artıkk :KK69::KK69::KK69: :kk77::kk77:

hehehe benimde hemen aklıma bu geldii :)) Ben şuanda nişanlıyım şu durumda bile yok günah yok uygun olmaz vs. diyorum nefsime yenik düşmüyorumm.. =) Gerçi karşılıklı istesekte ilişkiyi hep frenliyoruz acaba ufaktan bendemi yaşasamm nede olsa kocam sayılır artıkk :KK69::KK69::KK69: :kk77::kk77:

bunu yaşamak çok güzel ama resmi ikahın kıyılmadan sakın deneme

X