Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Genç odasına baza işlevsel tamam ama ya görüntü ?

ben de baza düşünüyordum ama vazgeçtim.
yatak odamıza gardrop almayacağım. bir ustaya yüklük gibi 6-7 kapaklı istediğim gibi gardrop yaptıracağım.

hem kızlara hem bize ya normal ya da ferforje başlıklı güzel kız yatakları alacağım inşallah :)

ben de baza düşünüyordum ama vazgeçtim.
yatak odamıza gardrop almayacağım. bir ustaya yüklük gibi 6-7 kapaklı istediğim gibi gardrop yaptıracağım.

hem kızlara hem bize ya normal ya da ferforje başlıklı güzel kız yatakları alacağım inşallah :)
Kız odaları gercekten harıka, normalde hıc ımrenmem kız cocuguna memnunum erkekten duz kolay bakımı :) Ama odalar bır harıka

Ben de bazalı yataktan bazasıza geçmeyi düşünüyorum :/
Annemde dolap hastalığı vardır, her yer baza-dolap ama yine de yetmez. Bekarken öyle daraldım ki şu an lazım olmayacağını düşündüğüm ne varsa atıyorum, hiç de atmasaydım dediğim olmadı.
Yatağımı bazalı yaptırdım ve hep annemin lüzumsuz eşyalarıyla dolu, belki hiç kullanmayacağım örtüler, battaniyeler, danteller vs... Bir kaç sene sonra bazasız yatak alacağım ben de, ne kadar çok dolap o kadar çok çöp.

Yere yakın olmasının kötü yanları nedir bende tam yerden etrafi mobilyli led li olanlardan istiyorum çünkü

Kötü olan tarafı depolayacak alanının olmaması. yorgan yastık olsun kışlık yazlık kıyafetlerin ortada kalıyor. yoksa kullanım olarak bir sıkıntısı yok ama altını temizlemek de zor tabi.

Ben baza sevmeyenlerdenim. Tıpkı kanepe sevmedigim gibi. Altlarına bi şeyler istiflemek hiç bana göre değil.
Yatak odam bazalı mümkün olsa degistirecegim.
Dolap candır.
Ayrıca oda gayet hoş modern gözüküyor. Beğendim ben.

Kız odaları gercekten harıka, normalde hıc ımrenmem kız cocuguna memnunum erkekten duz kolay bakımı :) Ama odalar bır harıka
bence de. o yüzden pratik görünse de bazadan vazgeçtim. gardrop yaptırmaya karar verdim :)

Ben de bazalı yataktan bazasıza geçmeyi düşünüyorum :/
Annemde dolap hastalığı vardır, her yer baza-dolap ama yine de yetmez. Bekarken öyle daraldım ki şu an lazım olmayacağını düşündüğüm ne varsa atıyorum, hiç de atmasaydım dediğim olmadı.
Yatağımı bazalı yaptırdım ve hep annemin lüzumsuz eşyalarıyla dolu, belki hiç kullanmayacağım örtüler, battaniyeler, danteller vs... Bir kaç sene sonra bazasız yatak alacağım ben de, ne kadar çok dolap o kadar çok çöp.

CuteMom CuteMom beğendim canım :dondurma:

Aynen bende herşeyi atmak istiyorum 3 senedir bazanin altinda duran bir dünya şey var :110: kiyafetler de bile belli şeyleri giyiyoruz gerisi çop aslında :bicak:

Bende hiç baza yok. Oturma odamda bazasız.. aslında hem iyi hem kötü. . Şu anda olmadığı işin eksikliğini hissediyorum onun için istiyorum. Olsa da belki baza altı düzensiz olduğu için sinir olurdum.

Bızım odamız buyuk hatta acaba benım yatak odasıyla yerımı degıstırsem dedım sonra baska bır kardesı olursa ( olduguda yok ) sonra gerı tasımayalım dedım. Odası 29 metre kare . Alabıldıgıne oyuncak ama oda geldıgınde soz verdı bazılarını kaldıracagız .

Buarada Giderli Hatun Giderli Hatun yatagı begenmemıs aslında odanın tum tarzı bu dıyebılırım ama sıtesındekı renklerde modelde bence hıc bellı olmuyor bız bu sıteyı aylarca takıp ettık ranzalı bısıler alacaktık bu takıma goz ucuyla bıle bakmamıstım :) Ben cok begendım odayı umarım pısman olmam
ha ne dıcektım yatak ortusunude aldım , alta goruceksınız acaba bu baza aldındıgında yatak ortusunun eteklerı havadamı kalacak malum burada hemen mobılyaya sıkıstırılmıs . ölcülerini bulamadım sitesinde ama .

Buarada o kadar hırs yaptımkı dolap ısını kıtaplıgı fılan aynı renk baska bı takımdan kapaklı aldım :KK70: Sıgamazsak gozukmesın dıye

@KaraTurna pekı ya bu 2 tane 9 mt oda bırlestırılebılıyor mu? Duvarlar yanyanaysa cok kolay bı ıs aslında , bırde su fırfırlı yatak etegımı?
Eki Görüntüle 1960407
Masa ve komodini begendim canim. Tam genc odasi. Sadece yatagin ayaklari cok eskiyi animsatti bana. Retro bi havasi var yani. Neyse onemli olan senin begenmen ama ben yine de baza diyorum.

Sımdı bırazda odasından cıkan koltuk vardı onun altından perdeler yatak ortulerı cıktı suanda sagda solda sokusturulmus vazıyette ama odasından cıkan eskı dolabı beyaz oldugu ıcın onu yatak odasına alıp ıcıne yukluk yapıcam :)
Yatak odasında dolabın uzeırnde hurclarda var :skandal:

Ay bılemıyorum ya bazaya donmem lazım gıbı gelıyor bana
kesinlikle bazalı ve 120 cm lik alın..kızımın yatağını o şekilde aldık hiçte yatak odası gibi durmuyor..geniş geniş yatıyor büyüyünce de rahat eder çocuk..bazası da dünya kadar eşya alıyor içine..

Ikeada yatak altlarına uygun büyük küçük kutular kullanışlı oluyor tavsiye ederim güle güle kullansın

Ben yuvalayan yatak aldım
Baza yatagı cok yukseltıyor ve kaba duruyor yavrulayan karyoladan memnunum
Sızın alcagınız yatagın altında boylu boyunca ve tam yatak genıslıgınde tek parca cekmece var bızımkınde
Ister ıcıne mınder koyup ıkıncı yatak yapıyorsunuz ıstersenız depolama alanı seklınde kullanıyorsunuz
Belkı bu yataga yaptırabılırsınız bı sorun derım

Netde bızımkıne benzer sekılde resım buldum
Boyle bı mekanızma yaptırabılırsınız alt kısma
images (1).jpg
images.jpg

ben beğendim üstelik oda hep temiz oluyo altına toz birikmiyo odasına ek bir dolap daha alabilirseniz küçülenleri ona yerleştirebilirsiniz

Benim kızım 4.5 yaşında,onun için büyüyebilen yatak almıştım altında yatak boyutunda dev bir çekmece var,yatak konulabiliyor ama ben oyuncakları koyuyorum yatak almadım o çekmece için.
Bazadan ziyade bu tip birşeyde bakabilirsin. Genç odalarında varmı bilemiyorum tabi bu sistem.

Kızlar günaydınn

Hafta sonu oğluma genç odası takımı aldık, alırken hıc kafa karısıklıgı yasamadım bazasız olarak yatagını aldık. Yatagı cok guzel resmını ekleyecegım . Dolapları sıfonyerı herseyı tam takım ve parcalar buyuk ancak sonradan acaba bazalımı alsaydım dıye dusunuyorum yarın obur gun daha fazla esyası oldugunda veya oyuncak veya kuculenlerı orada saklayabılırdım dıye dusunuyorum.
Ama sankı bazada odanın tum havasını degıstırecek gıbı gelıyor.

Yatagın resmını eklıyorum , bugun degıstırdım degıstırdım yoksa gerı donusu olmayabılır
Eki Görüntüle 1960396

Yatak bu , 120 cm ölçüsü baza alırsam yatak daha çok yükselecek,malum iskeletide almaycağım bu durumda ve yatakta geniş oldugu için iyice yatak odasına dönermi acaba? Başlığı alabiliyoruz buarada. Ya da bazayı alıp ayak taktırmasak mı bılemıyorum

Ne diyorsunuz , birde suanda bu yatak yere cok yakın yere yakın yataklardada yorgun kalkıldıgını soyluyorlar acaba dogru mu?
Esyalarini fazlaliklarini koyabileceginiz yeriniz varsa dusunmeyin bazayi. Bazada cok toparlayici bence. Goruntu olarak cok guzel duruyor. Bence siz gencimizin fikrine onem verin. O nasil istiyorsa oyle olsun.

X